Ar Lāčplēša dienai veltītu skrējienu noslēgsies rudens skriešanas seriāls “Vaidavas cilpas”

Publicēja 2017. gada 3. nov. 07:11Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 6. nov. 03:36 ]
2017.gada 9. novembrī ar Lāčplēša dienai veltītu skrējienu un apbalvošanu noslēgsies Kocēnu novada rudens skriešanas seriāls “Vaidavas cilpas”.

“Vaidavas cilpu” pirmais posms norisinājās 2017.gada 5. oktobrī un turpmākās piecas ceturtdienas Vaidavas ezera pldumalē uz brīvo startu no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.00 kopumā pulcēja vairāk kā 100 skrējējus un nūjotājus, kas veica distanci ar cilpas garumu 1,20 km laika limita ietvaros, kas noteikts atbilstoši vecuma grupai.

Lāčplēša dienas skrējiens sāksies plkst. 19.00 (kopējais starts). Reģistrācija un SPORTident izsniegšana – no plkst. 18.30 līdz plkst. 18.50. Tāpat kā līdzšinējie skrējieni, arī noslēgumā skriet un nūjot aktīvās atpūtas cienītāji aicināti Vaidavā, Vaidavas ezera pludmalē.

Pieteikties skrējienam iespējams tiešsaistē, aizpildot pieteikšanās anketu, kas būs pieejama no 6. novembra līdz 8. novembra plkst. 18.00, Tāpat reģistrēties skrējienam būs iespēja norises dienā.

Dalības maksa reģistrējoties tiešsaistē bez maksas (vecuma grupām S10, V10, V14), 1 EUR (S18, V18), pārējām vecuma grupām – 2 EUR. Reģistrējoties klātienē, pasākuma norises dienā 1 EUR(vecuma grupām S10, V10, V14), 2 EUR (S18, V18), pārējām vecuma grupām – 3 EUR.

Atšķirībā no iepriekšējiem posmiem skriešana un nūjošana norisināsies īpaši šai dienai veidotā distancē ar apļa garumu 2.15 km, kā arī visi dalībnieki startēs vienlaicīgi. Lāčplēša dienas skrējiena labākie distances veicēji tiks noteikti pēc ātrākā laika, kas pavadīts distancē atbilstoši nolikumā noteiktajam apļu skaitam.

Tāpat pēc skrējiena norisināsies rudens skriešanas seriāla “Vaidavas cilpas” kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana katrā vecuma grupā.

Visi rezultāti tiks publicēt Kocēnu novada mājas lapā.

Pasākumu organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu un Ziemeļvidzemes orientēšanas centru. Atbalsta ilgstošs sadarbības partneris aktivitāšu organizēšanā aktīvā tūrisma centrs “Eži”, kā arī Latvijas garškopju kustība “Gardu muti”.

"Vaidavas cilpas" 5. posma rezultāti pieejami ŠEIT.

Lāčplēša dienas skrējiena nolikums pieejams ŠEIT.
Comments