Ar Kocēnu novada domes atbalstu darbu vasaras periodā uzsāk novada skolēni

Publicēja 2015. gada 8. jūn. 07:45Eva Eglīte   [ atjaunināts 2015. gada 8. jūn. 07:50 ]
Lai gūtu pirmās darba iemaņas, no 8. jūnija ar Kocēnu novada domes atbalstu darbu vasaras periodā uzsāk novada skolēni.

Darbu šobrīd ir uzsākuši tie skolēni, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Kocēnu novada administratīvajā teritorijā un kuri iegūst pamatizglītību kādā no Kocēnu novada izglītības iestādēm - Kocēnu novada domes aicinājumam kopskaitā atsaucās 80 skolēnu. Savukārt vēl līdz 12. jūnijam darbam vasaras brīvlaikā aicināti pieteikties skolēni vecumā no 13 - 16 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada teritorijā, bet mācās kādā citā pašvaldībā, vai kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas citā pašvaldībā, bet mācās Kocēnu novada vispārizglītojošā izglītības iestādē (vairāk informācijas ŠEIT).

Katram skolēnam ir iespēja strādāt divas nedēļas, saņemot darba samaksu, kas tiks aprēķināta, nostrādāto stundu skaitu reizinot ar pusaudžiem noteikto minimālo stundas tarifa likmi.

Darbavietas tiek nodrošinātas katrā Kocēnu novada pagastā, kur skolēni iesaistīti pašvaldības iestāžu un to apkārtnes labiekārtošanā. Skolēnu darbs norisināsies līdz 14. augustam.

Kocēnu novada dome skolēnu nodarbinātības projektu realizē jau piekto gadu. No pašvaldības budžeta projekta īstenošanai atvēlēti 9517 eiro. Aizvadītajā gadā iespēju strādāt algotu darbu izmantoja 104 skolēni.Comments