Apsveikums Skolotāju dienā!

Publicēja 2015. gada 2. okt. 07:43Eva Eglīte
Katrs gads ir notikumiem un īpašiem svētkiem bagāts, un oktobrī, kad izglītības iestādēs jau raiti rit jaunais mācību gads, tiek atzīmēta Skolotāju diena – diena, kad paldies tiek teikts ikvienam skolotājam, novērtējot īpaši nozīmīgo pedagoga misiju un nenoliedzamo ieguldījumu mūsu nākotnes veidošanā.

Paldies ikvienam pedagogam par tik neatsveramo darbu, kura augļi nereti tiek plūkti pēc ilgstoša laika un neatlaidīgi pārvarētiem grūtību posmiem. Jūsu darbs prasa ne tikai rūpes, iedvesmu, milzīgu atbildību, bet arī draudzību un sadarbību, jo mūžam vērtīgais izglītības ceļš ejams kopā – pedagogiem, audzēkņiem, vecākiem un visiem izglītības procesā iesaistītajiem, kas ik dienu mēro to pašu ceļu, blakus vai tuvumā ejot.

Mūsu apziņas un prāta plašumam nav robežu. Ne velti slavenais rakstnieks Viktors Igo ir teicis: “Cilvēka prātam ir trīs atslēgas, ar kurām var atslēgt visu. Tās ir cipars, burts, nots. Jeb – zināt, domāt, sapņot.” Uzkrājiet un sniedziet zināšanas, domājiet radoši un inovatīvi, sapņojiet un īstenojiet savus sapņus! Lai degsme un pacietība, entuziasms un aizrautība, prieks un gandarījums par katru sasniegumu spēj rosināt iedvesmu tiekties pēc jauniem izaicinājumiem un mērķiem!


                                                                    Kocēnu novada domes priekšsēdētājs
                                                                    Jānis Olmanis

Comments