Apstiprināts ’’Kocēnu novada sporta laureāts’’ nolikums

Publicēja 2017. gada 27. dec. 06:37Kristers Blūms   [ atjaunināts 2018. gada 19. janv. 00:38 ]


Kocēnu novada domes 2017.gada 20.decembra sēdē tika apstiprināts jaunais Kocēnu novada sporta laureāta nolikums, kas paredz dažādas izmaiņas sporta laureātu apbalvošanas nosacījumos.

Jaunais Kocēnu novada sporta laureāta nolikums paredz apbalvot sportistus un viņu trenerus par izciliem sasniegumiem sporta sacensībās 2017.gadā, laureātu pieteikumus ikviens interesents var iesniegt līdz 2018.gada 21.janvārim

Līdztekus Kocēnu novada sporta laureātu sveikšanai, vērtēšanas komisija noteiks laureātus šādās nominācijās: 
- Gada sportists;
- Gada sportiste;
- Gada treneris;
- Gada sporta spēļu komanda

Papildus šīm nominācijām, vērtēšanas komisija katru gadu noteiks laureātu nominācijā "Gada sporta skolotājs", kas būs īpašs apbalvojums Kocēnu novada administratīvajā teritorijā esošo izglītības iestāžu sporta pedagogu sumināšanai.

Savukārt, lai iesaistītu Kocēnu novada iedzīvotājus lēmumu pieņemšanā, kā arī popularizētu sporta nozari no 21.decembra līdz 7.janvārim iedzīvotāji tiek aicināti ieteikt pretendentus šādās nominācijās:
- Gada populārākais sportists;
- Gada populārākā sporta spēļu komanda;
- Gada populārākais sporta notikums.

Pēc pretendentu iesniegšanas termiņa beigām notiks balsojuma otrā kārta, kurā tiks noskaidroti nomināciju laureāti. Otrās kārtas balsojums norisināsies no 2018.gada 12. janvāra līdz 28. janvārim. 

Papildus sporta laureātu sveikšanai ikviens var iesniegt savu Kocēnu novada “Sporta mirkli 2017” fotogrāfiju veidā (elektroniskais izmērs lielāks par 1 MB). Viens autors ir tiesīgs iesniegt vairāk nekā vienu fotogrāfiju. Fotogrāfiju iesniegšana norisinās no 2017.gada 1.decembra līdz 2018.gada 7.janvārim. Tās ar norādi "Mirklis sportā 2017" jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pastu: mikus.krisans@kocenunovads.lv. 

Plašāka informācija par Kocēnu novada sporta laureātu apbalvošanas ceremoniju un citām aktualitātēm, kas saistītas ar sportistu godināšanu pieejama Kocēnu novada domes interneta vietnē - www.kocenunovads.lv vai rakstot uz e-pastu: sportalaureats@kocenunovads.lv.

Ċ
Kristers Blūms,
2018. gada 2. janv. 23:53
Comments