Apbalvoti Kocēnu novada vides objektu ideju skiču konkursa uzvarētāji

Publicēja 2016. gada 26. febr. 05:21Eva Eglīte
Noslēdzies Kocēnu novada domes organizētais Kocēnu novada lielformāta vides objektu ideju skiču konkurss. Konkursā piedalījās 6 dalībnieki, iesniedzot 5 darbus ar inovatīvām un mūsdienīgām idejām, kurus izvērtēja Kocēnu novada domes žūrijas komisija, pieaicinot ekspertu – ainavu dizaineri Vinetu Radziņu.

Konkursa mērķis bija izraudzīties vairākas ideju skices - atpūtas un tūrisma vides objektam, kuru novietot katrā novada pagasta centrā, velosipēdu novietnei, robežzīmei ar uzrakstu “Kocēnu novads”, kuru iespējams novietot uz Kocēnu novada administratīvās teritorijas robežas, un veikalā novietojamam statīvam/stendam ar uzrakstu “Ražots Kocēnu novadā”, kur izvietot novada suvenīrus un mājražotāju produkciju. Visos šajos objektos bija jābūt attēlotai un integrētai vienotai stila idejai.

Par konkursa uzvarētāju tika atzīts Kaspars Zviedrāns (Kocēnu pagasts), bet simpātiju balvu saņēma Uldis Eglītis (Kocēnu pagasts). Kā to paredz konkursa nolikums, uzvarētājam tiek piešķirta naudas balva 350 EUR apmērā, bet simpātiju balvas saņēmējam - 100 EUR.

Kocēnu novada dome izsaka pateicību par dalību konkursā un ieguldīto radošo darbu arī pārējiem dalībniekiem, kuri bija iesnieguši vērtīgas, daudzveidīgas idejas un interesantu redzējumu par novadā iekļaujamiem vides objektiem – Jānim Grantiņam (Vaidavas pagasts), Martai Madarai Grantiņai (Vaidavas pagasts), Edgaram Grantiņam (Vaidavas pagasts) un                                                                                                                Annijai Vītolai (Vaidavas pagasts).
2. rindā no kreisās: domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis,
Jānis Grantiņš, Edgars Grantiņš, Uldis Eglītis, Kaspars Zviedrāns;
1. rindā no kreisās: Marta Madara Grantiņa, Annija Vītola
Comments