Apbalvos Kocēnu novada sporta laureātus

Publicēja 2016. gada 21. janv. 05:08Elīna Upīte   [ atjaunināts 2016. gada 1. febr. 07:17 ]
5. februārī plkst. 19.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā notiks Kocēnu novada domes rīkotais sportistu un treneru godināšanas pasākums “Kocēnu novada sporta laureāts 2015”.

Apbalvojumus saņems dažādu vecuma grupu – bērnu, jauniešu un pieaugušo – individuālo un komandu sporta veidu pārstāvji un viņu treneri – Kocēnu novadā reģistrētās sporta organizācijas, tajās pārstāvētās komandas un sportisti, kā arī individuālie sportisti, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā. Lai saņemtu apbalvojumu, tā pretendentam jābūt Latvijas Republikas nozīmes čempionātu pirmo trīs godalgoto vietu ieguvējam vai reģiona mēroga sacensību laureātam. Pasākuma laikā tiks sumināti arī tie Kocēnu novada sportisti, kas novada vārdu nesuši starptautiskā mērogā.

Balvas “Kocēnu novada sporta laureāts 2015” saņemšanai Kocēnu novada dome izvirzījusi vairāk nekā 170 apbalvojamo. Informāciju par sportistiem apkopojis Kocēnu novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieks un sporta darba organizators Jānis Dainis.

Pasākumu atklās Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis. Pasākuma laikā uzstāsies mūziķis Renārs Veličko, klātesošajiem būs iespēja vērot spēka vīru šovu un iluzionista Valdemāra Veisa priekšnesumu, savukārt pasākuma otrajā daļā par muzikālo noformējumu rūpēsies grupa “Ballīšu orķestris”.

Godināšanas pasākums “Kocēnu novada sporta laureāts 2015” norisināsies piekto reizi. Tā mērķis ir izvērtēt un apbalvot labākos Kocēnu novada sportistus un trenerus par augstiem sasniegumiem sportā, kā arī par ieguldījumu sportiska dzīvesveida popularizēšanā un veicināšanā.

Līdz 29. janvārim turpinās APTAUJA, kurā ikviens interesents aicināts izvēlēties savu favorītu nominācijās “Gada sportists”, “Gada sporta notikums”, “Gada populārākā komanda” un “Populārākais tautas sporta veids”. Lai noteiktu uzvarētāju katrā kategorijā, kopvērtējumu veidos aptaujas balsojums (tiks ņemtas vērā vienreizējas IP adreses) un žūrijas viedoklis attiecībā 50:50. Aptaujas rezultātus un žūrijas lēmumu paziņos pasākumā “Kocēnu novada sporta laureāts 2015”.
Comments