Aizvadīts skriešanas seriāla "Vaidavas cilpas" 4. posms

Publicēja 2017. gada 27. okt. 00:41Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 2. nov. 05:51 ]
Vakar, 2017.gada 26. oktobrī Vaidavā, Vaidavas ezera pludmalē tika aizvadīts skriešanas seriāla "Vaidavas cilpas" 4. posms, kurā piedalījās 55 dalībnieki - kopumā šīs sezonas skrējienā distanci veikuši 122 skrējēji un nūjotāji. "Vaidavas cilpas" pēdējais posms norisināsies 2017.gada 2. novembrī, turpat Vaidavas ezera pludmalē. 
Savukārt Lāčplēša dienā, 2017.gada 9. novembrī ar valsts svētkiem veltītu skrējienu un apbalvošanu tas noslēgsies. 

Lāčplēša dienas skrējiens sāksies plkst. 19.00 (kopējais starts). Reģistrācija un SPORTident izsniegšana – no plkst. 18.30 līdz plkst. 18.50. Tāpat kā līdzšinējie skrējieni, arī noslēgumā skriet un nūjot aktīvās atpūtas cienītāji aicināti Vaidavā, Vaidavas ezera pludmalē.

Atšķirībā no iepriekšējiem posmiem skriešana un nūjošana norisināsies īpaši šai dienai veidotā distancē, kā arī visi dalībnieki startēs vienlaicīgi. Tāpat pēc skrējiena norisināsies rudens skriešanas seriāla “Vaidavas cilpas” kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana katrā vecuma grupā. Apbalvoti tiks arī ātrākie Lāčplēša dienas skrējēji un nūjotāji.

Skriešanas seriālā piedalīties aicināti gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie, kā arī nūjotāji.

Pērnā gada rudenī norisinājās skriešanas seriāls “Sietiņieža cilpas”, savukārt š.g. pavasarī tas turpinājās Zilākalna svētvietā, kam tika dots nosaukums “Zilākalna cilpas”.

Pasākumu organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu un Ziemeļvidzemes orientēšanas centru. Atbalsta ilgstošs sadarbības partneris aktivitāšu organizēšanā aktīvā tūrisma centrs “Eži”, kā arī Latvijas garškopju kustība “Gardu muti”.


"Vaidavas cilpas" 4. posma rezultāti un kopvērtējums pieejams ŠEIT.
Comments