Aizvadīts skriešanas seriāla "Vaidavas cilpas" 2. posms

Publicēja 2017. gada 13. okt. 04:44Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 13. okt. 04:45 ]
2017.gada 12. oktobrī Vaidavā, Vaidavas ezera pludmalē tika aizvadīts skriešanas seriāla "Vaidavas cilpas" 2. posms, kurā piedalījās 116 dalībnieki. Skriešanas seriāla 3. posms norisināsies 19. oktobrī ar brīvo staru no plkst. 18.00 līdz 19.00, turpat Vaidavas ezera pludmalē. 

Katrā posmā dalībniekiem ir iespēja skriet vai nūjot distanci ar cilpas garumu 1,20 km laika limita ietvaros, kas noteikts atbilstoši vecuma grupai. Tiek fiksēti pilnie noskrietie apļi un to uzskaite notiek ar SPORTident atzīmēšanas sistēmu, ar kuru atzīmējas pēc katras cilpas veikšanas. 

Distance ir marķēta ar gaismu atstarojošiem elementiem un skriešana norisinās pa takām ar grants, grunts, koku sakņu atklājumiem vai dabīgiem šķēršļiem. Ar distances attēlojumu kartē var iepazīties Kocēnu novada domes mājaslapā ne vēlāk kā divas dienas pirms pirmā sacensību posma. 

Skriešanas seriālā piedalīties aicināti gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie, kā arī nūjotāji.

Pasākumu organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu un Ziemeļvidzemes orientēšanas centru. Atbalsta ilgstošs sadarbības partneris aktivitāšu organizēšanā aktīvā tūrisma centrs “Eži”, kā arī Latvijas garškopju kustība “Gardu muti”. 

Distances veikšanai dalībnieks izmanto personīgo rokas bateriju vai pieres lukturīti. Organizatori gaismas lukturīšus neizsniedz! 


"Vaidavas cilpas" 2. posma rezultāti un kopvērtējums pieejams ŠEIT.
Foto galerija pieejama ŠEIT.
Elektroniskā reģistrācija skrējiena 3. posmam pieejama ŠEIT.

Comments