Aizvadīts Lāčplēša dienai veltīts skrējiens un apbalvoti skriešanas seriāla "Dikļu cilpas" uzvarētāji

Publicēja 2018. gada 9. nov. 02:41Kristers Blūms   [ atjaunināja Elīna Upīte 2018. gada 9. nov. 05:01 ]
8. novembrī, Neikenkalna dabas koncertzālē, Dikļos, ar rekordlielu dalībnieku skaitu tika aizvadīts Lāčplēša dienai veltīts skrējiens.
Pēc skrējiena tika apbalvoti gan ātrākie Lāčplēša dienas skrējiena dalībnieki, gan visu vecuma grupu ātrākie skriešana seriālā "Dikļu cilpas", kas no oktobra sākuma norisinājās Neikenkalna dabas koncertzālē un teritorijā ap to. 

Lāčplēša dienas skrējienā visi dalībnieki trasē devās ar kopējo startu, kas atšķiras no Kocēnu novada skriešanas seriālos "Cilpas" ierastā, kur dalībnieki trasē dodas pa vienam. Dalībnieki atkarībā no savas vecuma grupas veica 3,4,5 vai pat 7 apļus. Viena veicamā apļa garums – aptuveni 1,2km.

Septiņu apļu distancē starp kungiem(V grupa) ātrākais bija Andris Robalds (Dikļu pamatskola) ar laiku 32 minūtes un 19 sekundes. Otro vietu ieņēma Edgars Kokorēvičš (KoKoTeam) trasi veicot 32 minūtēs un 48 sekundēs, bet trešais - Jānis Gailis (Kocēnu novads) ar laiku 33 minūtes un 19 sekundes.

Starp dāmām(S grupa) septiņu apļu distancē ātrākā bija Laura Pētersone (MRC/ Kocēnu novads) ar laiku 38 minūtes un 54 sekundes. Jāpiemin, ka Laura Pētersone ar šādu uzrādīto trases laiku ierindojas arī augstajā sestajā vietā starp kungiem septiņu apļu distancē. Otrā - Inese Kokoreviča (Valmiera/KOKO Team) ar laiku 40 minūtes un 31 sekunde, bet trešā - Vilma Alberinga (Burtnieku novads) ar laiku 44 minūtes un 39 sekundes.

Piecu apļu distancē starp puišiem(V18) ātrākais bija Matīss Leitlands (Burkānciems) ar laiku 23 minūtes un 51 sekunde, otrais Jēkabs Ločmelis (Burkānciems) ar laiku 24 minūtes un 42 sekundes. Trešais - Niks Balgalvis (Vaidava) ar laiku 26 minūtes un 23 sekundes. Jāpiemin, ka Niks pēc skrējiena saņēma arī balvu no pasākuma organizatoriem kā viens no sešiem skriešanas seriāla "Cilpas" dalībniekiem, kurš šogad piedalījies pilnīgi visos posmos. Nikam Baltgalvim pirmā vieta arī V16 grupā skriešanas seriāla "Dikļu Cilpas" kopvērtējumā.

Starp meitenēm(S18) ātrākā piecu apļu distancē Līga Balode (Kocēnu sporta skola) ar laiku 31 minūte un 46 sekundes, otrā - Estere Loreta Ābeltiņa (Kocēnu sporta skola) ar laiku 35 minūtes un 51 sekunde, bet trešā Inese Neimane (ZVOC) ar laiku 37 minūtes.

Ar pilnīgiem Lāčplēša dienas skrējiena rezultātiem visās vecuma grupās var iepazīties ŠEIT, bet ar skriešanas seriāla ''Dikļu'' cilpas var iepazīties ŠEIT!

Līdz šim notikuši 5 ''Cilpu'' skriešanas seriāli – Sietiņieža Cilpas, Zilākalna cilpas, Vaidavas cilpas, Rubenes cilpas un Dikļu cilpas, kā arī viens velobraukšanas seriāls – Kocēnu Velo Cilpas.

Lāčplēša dienai veltīts skrējiens, kas kalpo arī kā rudens skriešanas seriāla "Cilpas" noslēgums Kocēnu novadā norisinās jau trešo reizi. 2016. gadā tas notika Sietiņiezī, bet 2017. gadā – Vaidavā.

Ar pasākuma foto galeriju iepazīsties ŠEIT
Comments