Ar rekordlielu dalībnieku skaitu noslēgusies Kocēnu novada skriešanas seriāla 2019. gada rudens sezona

Publicēja 2019. gada 12. nov. 06:23Kristers Blūms   [ atjaunināja Elīna Upīte 2019. gada 14. nov. 01:24 ]
Pirmdien, 11. novembrī, ar Lāčplēša dienas skrējienu noslēdzās Kocēnu novada skriešanas seriāla 2019. gada rudens sezona, kas šoreiz piecu posmu garumā, no 3. oktobra līdz 31. oktobrim, norisinājās Kocēnos.

Sacensību organizatori skrējējiem un nūjotājiem bija sarūpējuši pārsteigumu, izveidojot trasi vietā, ko ikdienā reti kurš apmeklē, un radot taku skriešanas atmosfēru – bija gan kalni, gan lejas, gan dažādi slīpumi. Seriāla sākumā trasi klāja raibas rudens lapas, savukārt tā noslēgumā asas izjūtas sagādāja lietavas un reizumis arī sniegs, kas skriešanu padarīja vēl interesantāku un brīžiem arī izaicinošu.

Kopš 2016. gada rudens, kad, sanākot kopā aktīvās atpūtas entuziastiem, Sietiņiezī pirmo reizi notika Kocēnu novada skriešanas seriāls “Cilpas”, sacensības norisinājušās septiņās Kocēnu novada vietās – Sietiņiezī, Zilākalnā, Vaidavā, Rubenē, Dikļos, Bērzainē un Kocēnos.

Salīdzinājumā ar aizvadītajiem posmiem, “Kocēnu Cilpas 2019” bija viskuplāk apmeklētākās, kurās lielākā daļa dalībnieku bija bērni un jaunieši, kas ir arī šo sacensību izveidošanas pamatideja – veicināt bērnu un jauniešu iesaisti aktīvā un veselīgā brīvā laika pavadīšanā. Sacensībās aktīvi piedalījās Valmieras Bērnu sporta skola kopā ar treneri Paulu Rozenvaldi, kā arī bija pārstāvēta Kocēnu sporta skola.

Sacensībās “Kocēnu Cilpas 2019” kopumā startēja 203 dalībnieki, no kuriem 54 sportisti, spītējot mainīgajiem laikapstākļiem, godam pieveica visus piecus sacensību seriāla posmus, par ko arī viņiem pateicamies! Šie sportisti ir: Gunita Cīrule, Evija Soročina, Ina Mīlenberga, Vita Zariņa, Laine Kīna, Vija Rumba, Ance Rumba, Ketija Rumba, Amanda Linda Hohlova, Samanta Zeibarte, Sāra Šmagre, Laura Lezdiņa, Keita Giptere, Kate Krusta, Sanija Ramona Ābeltiņa, Karīna Ņikuļina, Ksenija Avotiņa, Sandija Rumba, Asnāte Pēlmane, Sāra Agnese Brantiņa, Inese Kokorēviča, Karīna Lezdiņa, Kitija Līgate, Agnese Allika, Kristīne Eglīte, Dace Demme-Vimba, Dace Liepiņa, Inga Vīksna, Gunta Jaunkampe, Andris Āboliņš, Mareks Ķerpe, Kārlis Siliņš, Rolands Ķerpe, Ralfs Grabis, Kristers Fogels, Reinis Eglītis, Jānis Siliņš, Ginters Lūsa, Gustavs Eduards Puriņš, Artis Matīss Fogels, Renārs Kociņš Lielupe, Adrians Kīns, Markus Mīlenbergs, Niks Balgalvis, Atis Saulīts, Edgars Kokorēvičs, Roberts Siliņš, Mārtiņš Ķerpe, Reinis Zeibarts, Jānis Balgalvis, Edgars Antēns, Aivis Gailītis, Valdis Tilts un Raitis Lērme.

Pēc Lāčplēša dienas skrējiena 11. novembra vakarā, kurā piedalījās 173 dalībnieki, izgaismotajā Kokmuižas promenādē tika sveikti “Kocēnu Cilpu 2019” kopvērtējuma pirmo trīs vietu ieguvēji visās vecuma grupās, kā arī izlozes veidā pie sacensību atbalstītāju aktīvās atpūtas centra “Eži” sarūpētajām balvām tika sprinta etapa ātrākie veicēji sieviešu un vīriešu konkurencē – Lelde Treimane un Niks Balgalvis.

Sacensību organizatori saka paldies kocēniešiem – Mikum Krišānam, kurš atļāva izmantot sava īpašuma teritoriju “Kocēnu Cilpu 2019” norisei, Ģirtam Vanagam par dalību Lāčplēša dienas skrējiena trases izveidē un sacensību organizēšanā un Agrim Liepiņam, kurš kopā ar organizatoru komandu ir kopš sacensību pirmsākumiem un paveica neizmērojamu darbu, izveidojot “Kocēnu Cilpas 2019” trasi.

Aktīvās atpūtas un sportošanas sezona Kocēnu novadā turpināsies arī ziemā, kad piemērotu laikapstākļu gadījumā norisināsies slēpošanas sacensības “Ziemas Cilpas”, un 2020. gada martā sāksies jaunā skriešanas seriāla “Cilpas 2020” sezona.

Ar 2019. gada Lāčplēša dienas skrējiena rezultātiem iepazīsties ŠEIT.

Foto no skrējiena un apbalvošanas ŠEIT.

Ģirta Vanaga foto ŠEIT.


Comments