Aizvadīts divpadsmitais tautas velobrauciens "Dikļu pedālis"

Publicēja 2015. gada 7. maijs 05:29Elīna Upīte   [ atjaunināts 2015. gada 7. maijs 06:02 ]
Saulainajā 1. maija dienā Dikļu centrā pulcējās ģimenes ar bērniem , sportiski un veselīgi noskaņoti Dikļu un kaimiņpagasta iedzīvotāji. Cienījamā vecuma dāmu grupā veiksmīgi finišēja Gunta Jaunkampe, Vija Rumba, Baiba Burģele, Ilze Kontere. Jaunāko dāmu grupā trasi veica Guna Nāzare un Kristīne Līdaka. Prieks par vīriešiem, kuri rādīja priekšzīmi gados jaunākajiem dalībniekiem – Santis Brantiņš, Juris Bērziņš un Artūrs Viksa. Piedalīties “Dikļu pedālī - 2015” bija ieradušies bērni, kuri jau ne pirmo reizi ņem dalību šajās sacensībās, kā Artūrs un Armands Boki, Kristofers Brantiņš. Pirmo reizi piedalījās un veiksmīgi finišēja Markuss Ozoliņš un Ralfs Līdaka.

Šoreiz tikai uz starta līnijas nostājās un izmēģināja, kā tas notiek, trīsgadīgais Reinis, bet viņam viss vēl priekšā!

Otrajā sportiskās svētku dienas daļā bija Dikļu nūjotāju pārgājiens. Iesildīšanās vingrojumus vadīja un kopā ar visām nūjotājām veica 5 km distanci ārstnieciskās vingrošanas pulciņa vadītāja Zane Brente - Brantiņa. Pārgājienā devās deviņas nūjotājas - Emma Zaķe, Māra Gaule, Baiba Burģele, Zane Brente - Brantiņa, kuras veica 5 km distanci. Savu izturību pārbaudīt devās un 15 km distanci veiksmīgi veica Rota Bārīte, Gunta Krēsliņa, Inna Krēsliņa, Vija Rumba un Kristīne Līdaka .

Paldies vārdus visiem dalībniekiem un apbalvošanā veiksmes vārdus novēlēja Dikļu pagasta pārvaldes vadītājs Atis Antons.

Pasākuma norisē tika izmantots biedrības "Dikālieši" LEADER projekta "Atbalsts jauniešiem brīvā laika nodarbēm Kocēnu novada Dikļu pagastā" ietvaros iegādātais inventārs - velosipēdi un to aprīkojums, kā arī Dikļu iedzīvotāju iniciatīvas grupas "Ceļotāji" projektā iegādātās nūjas, ko finansēja Kocēnu novada dome.
Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centra vadītāja
Inna Krēsliņa

Comments