Aizvadīti 21. “Spēlmaņu svētki” Dikļu pagastā

Publicēja 2017. gada 16. aug. 06:45Krista Gromova
Aizvadītajā nedēļas nogalē, 2017.gada 12. augustā Kocēnu novada Dikļos jau 21. reizi norisinājās “Spēlmaņu svētki”, kas pulcēja amatierteātrus no visas Latvijas.

Visas dienas garumā apmeklētājiem bija iespēja redzēt izrādes no tādiem Latvijas amatierteātra kolektīviem kā J.Ziemeļnieka Strenču Tautas teātris, RD KTMC studijteātris “AKA”, Umurgas amatierteātris, “Stūrīšu” amatierteātris, Puikules tautas nama amatierteātris, Dikļu pagatsa amatierteātris, Vietlavas amatierteātris, Zilākalna pagasta amatierteātris un Rubenes amatierteātirs.

Pasākuma noslēgumā tika sveikti labākie aktieri un izrādes. Šogad labāks izrādes titulu ieguva divas Kocēnu novada izrādes – Dikļu pagasta amatierteātris ar Danskovītes izrādi “Kāzu jubileja” (rež. I. Krēsliņa) un Rubenes amatierteātra “Volatus” režisores L.Mercas izrāde “Dzīve ir skaista?”. Savukārt par labāko aktieri tika atzīts Agris Ustups no Dikļu amatierteātra kolektīva, bet par labāko aktirsi tika izvirzīta RD KTMC studijteātra “AKA” dalībniece Linda Landsmane.

Uz tikšanos “Spēlmaņu svētkos” 2018. gadā!
Comments