Aizvadītas rogaininga sacensības "Skarbais putenis 2K18"

Publicēja 2019. gada 3. janv. 07:13Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 3. janv. 22:28 ]
Vecgada vakarā, 31. decembrī, Kocēnu novada Kocēnu pagastā norisinājās vēl nebijis notikums – rogaininga sacensības “Skarbais putenis 2K18”.

Ņemot vērā, ka sacensības norisinājās svētku dienā, tajās piedalījās gana kupls dalībnieku skaits – 71 persona, kas bija izvēlējusies aktīvi un sportiski pavadīt aizejošo gadu.

Sacensības norisinājās ar laika limitu 2 vai 4 stundas. Kontrolpunkti bija izvietoti Kocēnu pagasta teritorijā, tālākais punkts atradās pie Sietiņieža, savukārt sacensību centrs atradās Kocēnu sporta namā, kur dalībniekiem bija iespēja sagatavoties startam, plānojot distanci, un atpūsties pēc finiša, vērojot apbalvošanas ceremoniju.

4 stundu ieskaitē absolūtajā kopvērtējumā 1. vietu ar 86 punktiem izcīnīja komanda “Sniegs būs?”, kurā startēja Agita Marena un Andris Saldūksnis. Ar tādu pašu puntu skaitu, bet finišējot 7 minūtes vēlāk nekā 1. vietas ieguvēji, 2. vietu izcīnīja komanda “STK” - Jānis Priedītis un Elīna Aģe. Savukārt 3. vieta ar 80 punktiem komandai “Piedzīvojumu meklējot” - Vitai Žukovskai un Janai Adatai.

4 stundu ieskaitē ģimeņu grupā 1. vietu izcīnīja komanda “TeamPetersoniV” - Dominiks un Kaspars Pētersoni (55 p.), 2. vietā komanda “TeamPetersoniS” - Marta Luize un Laura Pētersones (55 p.), 3. vietā Koškinu ģimene – Ance, Elīza, Ilva un Romāns Koškini (33 p.).

Jaukto komandu grupā, kurā bija vislielākā konkurence, 1. vietu izcīnīja kopvērtējuma uzvarētāji – komanda “Sniegs būs?” (86 p.) , 2. vietā “STK” (86 p.) un 3. vietā “Marta & ArNo” - Marta Liepiņa, Nora Baranovska un Arnis Ķibers (78 p.).

2 stundu ieskaitē varēja startēt ikviens interesents – bez vecuma un dzimuma ierobežojumiem, ar uzsvaru uz vēlmi aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā. Visvairāk punktu izdevās atrast Aigaram Šuvcānam, kurš startēja individuāli, - 37 punktus (kopsummā tika atrasti kontrolpunkti 41 punkta kopsummā, taču laika limita pārsniegšanas dēļ 4 no tiem tika zaudēti), 2. vietā “Pipari” (35 p.) – Pauls Alberings un Elīza Ozola, savukārt 3. vietā komanda “J.E.D” (35 p.) – Jānis Ābelītis, Elīna Grāvelsiņa un Deniss Golubevs.

Visi rezultāti publicēti www.rogaining.lv.

Sacensības organizēja SIA “Heinola” un Valmieras sporta klubs “Burkānciems & CO” sadarbībā ar Kocēnu novada pašvaldību.

Comments