Airētājs Emīls Putniņš aizstāv līderpozīciju Latvijas rangā un kļūst par Baltijas vicečempionu

Publicēja 2018. gada 17. apr. 23:07Kristers Blūms
Ar visu trīs Baltijas valstu vadošo atlētu dalību norisinājies Latvijas kausa 1.posms airēšanas slalomā, kas bija arī pirmās 2018.gada Latvijas airēšanas slaloma ranga sacensības. Kocēnu novada sportists Emīls Putniņš pārstāvētajā laivu klasē pierādīja līderpozīciju absolūtajā vērtējumā un, saprotams, arī junioru konkurencē.

2017.gadā Latvijas ranga sportists Nr.1 C1 laivu klasē vīriešiem bija kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” airēšanas slalomisti Emīls Putniņš. Tādējādi aizvadītajā svētdienā, 15.aprīlī, Iecavā visatbildīgāko uzdevumu nosargāt ieņemto virsotni nācās pildīt tieši viņam. Un veicot apsveicami ātru un stabilu Latvijas kausa 1.posma finālbraucienu, Kaspara Pakera audzēknis aizstāvēja līdera statusu.

Turpat Iecavā, bet sestdien, 14.aprīlī notika Baltijas čempionāts airēšanas slalomā. Kā iesildīdamies Latvijas ranga sacensībām, Emīls Putniņš uzrādīja otro rezultātu C1 laivu klasē vīriešiem U18 vecuma grupā. Jāsecina, ka Baltijas junioru vicečempiona tituls Kocēnu novada sportistam šoreiz neveiksmīgi kritis, lai redzētu kāpumu sezonas turpinājumā.

Airēšanas slaloma Baltijas pavasara sacensību sezona Emīlam Putniņam iesākusies spīdoši un viņš ir gatavs sagādāt uzvaras un augstas vietas arī nākamajās cīņās ūdens trasēs. Aprīļa turpinājumā Vidzemes sporta asociācijas atlētiem, pieturoties sarežģītam un baudāmam Gaujas ūdens līmenim, nopietns treniņu darbs Kazu krāču airēšanas slaloma trasē, bet mēneša beigās cīņas Viļņas čempionātā un Lietuvas čempionātā.

Comments