Airētājam Emīlam Putniņam Rīgas zelts

Publicēja 2016. gada 13. okt. 21:11Elīna Upīte
Par izcīnītiem Latvijas galvaspilsētas čempionu tituliem un citām augstām vietām lepojamies ar Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomistiem. 8.oktobrī Pilsētas kanālā pie Bastejkalna norisinājās Rīgas 46.starptautiskais čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā. Latvijas airēšanas slalomistiem nācās konkurēt ne tikai ar zināmajiem sāncenšiem lietuviešiem un igauņiem, bet arī sportistiem no Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas.

Neskatoties uz nežēlīgo konkurenci un neierasto gludā ūdens trasi, absolūtajā kanoe konkurencē un pašsaprotami, ka savā vecuma grupā, uzvaras laurus plūca Kocēnu novada sportists Emīls Putniņš, apsteidzot pieaugušos C1 laivu klases atlētus Aigaru Auznieku no Liepājas un Burtnieku novada pārstāvi Krišu Ozolu.

Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomista Emīla Putniņa abas izcīnītās zelta medaļas 2016.gada Rīgas čempionātā - sacensībās, kurās dalībnieku resurss mērāms ne tikai ievērojamā skaitā (140), bet arī augstā profesionalitātē, piemēram, Riodežaneiro Olimpisko spēļu 12.vietas ieguvēja Viktorija Usa, vērtējamas īpaši atzinīgi un cienīgi.

Airēšanas slaloma apvienības 
Preses dienests
Comments