Airēšanas slalomists Emīls Putniņš dominē Latvijas kausā

Publicēja 2018. gada 23. maijs 03:16Kristers Blūms

Svētdien, 20.maijā Valmierā norisinājās Latvijas kausa airēšanas slalomā 3.posms. Tāpat kā pirmajos divos Iecavā un Smiltenē, tajā piedalījās visu trīs Baltijas valstu pieaugušie atlēti un jaunieši. Saprotams, ka augstvērtīgs sniegums tika gaidīts tieši no Gaujas Kazu krāču mājiniekiem kluba „Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” airēšanas slalomistiem un viņi arī attaisnoja uz sevi liktās cerības.

C1 laivu klasē vīriešiem, tāpat kā Latvijas kausa airēšanas slalomā 1.posmā Iecavā, goda pjedestāla virsotnē stājās Kocēnu novada sportists Emīls Putniņš. Likumsakarīgi viņš arī līderis C1M U18 kategorijā.

Savukārt aizvadītajā nedēļas nogalē no 18. līdz 19.maijam Smiltenē Tepera ezera promenādē otro reizi tika uzņemti Latvijas kausa airēšanas slalomā 2.posma dalībnieki un skatītāji. Īslaicīgi atverot Tepera ezera hidrotehniskās būves ventiļus, Baltijas jaunatklātajā krāčūdens trasē devās teju simts olimpiskā sporta veida pieaugušie atlēti un jaunieši, ieradušies no Rīgas, Viļņas un Tallinas, kā arī Liepājas, Valmieras, Kauņas, Alītas, Rakveres, Veru un citām pilsētām, un startējot četrās laivu klasēs sieviešu un vīriešu kajakos un kanoe.

Stiprās konkurences un spēcīgā ūdens starptautiskajās sacensībās airēšanas slaloma kluba VSA-VALMIERA airēšanas slalomists Emīls Putniņš C1 laivu klasē vīriešiem kopvērtējumā un U18 vecuma grupā izcīnīja sudrabu, pat nelielas kļūdas stingri sodošā trasē piekāpjoties vien rīdziniekam Gļebam Voroņko.

Baltijas airēšanas slaloma pavasara sacensību sezona ir noslēgusies un Emīlam Putniņam, gatavojoties Pasaules kausam Liptovskā Mikulašā Slovākijā un Pasaules Junioru čempionātam Itālijas pilsētā Ivrea, iesācies īrienu tehnikas darbs tepat Valmierā.

FOTO:
Guntars Spalviņš
Fotoattēlā:
Emīls Putniņš

Informāciju sagatavoja:                                         
Kaspars Pakers
VSA-VALMIERA
26594761

Comments