Aiga Gūtmane no Kocēniem - labākā "Elvi" darbiniece Vidzemē

Publicēja 2016. gada 11. apr. 23:55Eva Eglīte

Mazumtirgotāja "Elvi" rīkotajā ikgadējā darbinieku konkursā "Savējie par savējiem" par labāko veikalu tīkla "Elvi" darbinieci Vidzemē 2015. gadā ir kļuvusi veikala vadītāja no Kocēniem Aiga Gūtmane (SIA Vidus un Partneri).

"Esam patiesi priecīgi, ka pircēji un darbinieki atbalsta savējos novadniekus. Ļoti patīkami, ka Aigas centība nav palikusi nepamanīta un viņa saņēmusi lielāko balsu skaitu no ELVI pircējiem un darbiniekiem Vidzemē. Lai pateiktos Aigai par rūpīgo attieksmi pret darbu, viņa jau šopavasar kopā ar labāko "Elvi" darbinieci no Zemgales Egiju Kalvāni (SIA "Antaris", Viesīte), kā arī Signi Picelcelmu (SIA "Ebro", Ugāle) no Kurzemes un kolēģi no Latgales baudīs SPA brīvdienas," norāda SIA "Elvi Latvija" komercdirektore Laila Vārtukapteine.

"Elvi" darbinieku konkurss "Savējie par savējiem" tiek organizēts jau kopš 2012.gada un, ņemot vērā balsotāju lielo atsaucību un veikalu"Elvi" attīstības dinamiku, pagājušajā gadā konkursa norise tika sadalīta pa reģioniem, t.i., Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē (ieskaitot Rīgu) un Latgalē.

Balsošana par labāko "Elvi" darbinieku jau ir noslēgusies Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē, bet līdz aprīļa beigām darbinieki un pircēji var aktīvi balsot par sev tīkamāko "Elvi" veikala darbinieku Latgalē.

Konkursā par labāko darbinieku piedalās visi "Elvi" kolēģi – neatkarīgi no ieņemamā amata vai nostrādātā perioda. Balsot var gan pircēji, gan paši "Elvi" darbinieki. Balsošanai tiek izmantotas tieši šim konkursam sagatavotas anketas, kuras pēc aizpildīšanas ir nepieciešams ievietot speciālajās balsošanas urnās. Pēc tam žūrija izvērtē gan anketu skaitu, gan arī katras anketas saturu.

                     Aiga Gūtmane, foto: E-Liesma

"Mēs priecājamies par katru aizpildīto anketu, jo tā ir pateicība kādam"Elvi" kolēģim par viņa sirsnīgo darbu, attieksmi, un centību. Patiesi esam gandarīti, ka šis konkurss gūst arvien lielāku popularitāti pircēju vidū, kas apliecina, ka viņi mūs novērtē un uzticas. Pērn balsojumā tika saņemtas vairāk nekā trīs tūkstoši aizpildītu anketu," norāda L.Vārtukapteine. Komercdirektore uzsver, ka arī šogad pircēju atsaucība ir liela un cer, ka šis konkurss gūs vēl lielāku atzinību: "Ikviena "Elvi" kolēģa – kārtīga noliktavas strādnieka, smaidīga un laipna pārdevēja un kasiera, prasmīga kulināra un konditora vai arī apsviedīga veikala vadītāja – ieguldītais darbs ir nozīmīgs!"
Comments