Aicina uzņēmējus izteikt viedokli par atbalsta programmu "ZĪLE"

Publicēja 2020. gada 20. okt. 23:00Elīna Upīte
Lai uzlabotu Valmieras pilsētas pašvaldības un Valmieras Attīstības aģentūras veidoto atbalsta programmu “ZĪLE”, lūdzam sniegt atbildes uz dažiem jautājumiem. Anketa paredzēta tiem uzņēmējiem, kuri bijuši programmas dalībnieki, kuriem bijusi vai ir vēlme startēt programmā, kā arī ikvienam uzņēmējam, kurš vēlas sniegt vērtējumu par šo atbalsta programmu.

Anketas aizpildīšana aizņems līdz 15 minūtēm. Anketa pieejama: https://forms.gle/fQ7tSveqJWVSBtpg9. Anketa aizpildāma līdz š.g. 26. oktobrim.

Anketa ir anonīma. Atbildes tiks apkopotas un pielietotas tikai Valmieras pilsētas pašvaldības un Valmieras Attīstības aģentūras darbības nolūkos projektā “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas”. Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas "Pilsētu inovatīvās darbības" ietvaros.

Inovāciju atbalsta programma uzņēmumiem “ZĪLE” ir Valmieras pilsētas un Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novadu kopīgi veidota iniciatīva, kuras ietvaros uzņēmumiem ir iespēja saņemt finansējumu, lai ieviestu dažādus jauninājumus un inovācijas.

Atbalsta programmas “ZĪLE” mērķis ir veicināt jaunu produktu un inovāciju realizēšanu, stiprināt esošos uzņēmumus un veicināt jaunu tehnoloģisku uzņēmumu veidošanos Valmieras pilsētā un Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novados. Turklāt programma paredz visām iesaistītajām pašvaldībām kļūt par inovāciju un jaunu produktu testgultni jeb testēšanas vidi (angliski “test-bed”), proti, labvēlīgu vietu, kur uzņēmumiem veidoties, attīstīties un nobriest.
Comments