Aicina skolēnus piedalīties video konkursā “Lieto enerģiju gudri!”

Publicēja 2018. gada 3. janv. 22:49Kristers Blūms

Līdz 21. janvārim Vidzemes reģiona skolu 6. – 9. klašu skolēni aicināti piedalīties video konkursā “Lieto enerģiju gudri!”, kas norisinās Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta “Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība” ietvaros.

Skolēniem jāizveido 1 līdz 2 minūšu garš video, kas sniedz padomu vai risinājumu gudrai enerģijas izmantošanai ikdienā skolā vai mājās. Piemēram, ar ieteikumiem, kā patērēt dabas un energoresursus efektīvi – ierosinājumi, jautājumi, pārdomas vai kādas citas radošas izpausmes.

Konkursa mērķis ir mudināt skolēnus aizdomāties par enerģiju un resursiem sev apkārt (elektrība, siltums, ūdens u.c.), kā arī to patēriņu savās ikdienas gaitās, tādā veidā veicinot ilgtspējīgu un gudru ikdienas paradumu īstenošanu. Uzņemto video nepieciešams augšupielādēt video vietnē, kas atbalsta video formātu (visērtāk Youtube) un, aizpildīt anketu, vienlaikus norādot savu kontaktinformāciju un īsu video idejas izklāstu.

Pieteikuma anketa un papildu informācija atrodama:

Kopējais balvu fonds – 900 EUR. Balvās video autoram - sporta viedpulksteņi un sporta kamera. Uzvarētāji tiks paziņoti 2018. gada 1. februārī pasākumā “Enerģijas diena” Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā.

Video konkursu organizē Vidzemes plānošanas reģions un Alūksnes novada pašvaldība Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam projekta Nr.EST-LAT21 “Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība” (SEC) ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Bīviņa, Sabiedrisko attiecību speciāliste, 
Vidzemes plānošanas reģions, tālr.: +371 28674617, ieva.bivina@vidzeme.lv .
Comments