Aicina pieteikt pretendentus Kocēnu novada uzņēmēju gada balvai

Publicēja 2016. gada 3. febr. 23:55Eva Eglīte


Lai izteiktu pateicību un godinātu Kocēnu novada uzņēmējus, kuri, aktīvi strādādami savā nozarē, vienlaikus sekmē arī novada attīstību, 19. martā Vaidavas kultūras un amatniecības centrā notiks ikgadējais Kocēnu novada uzņēmēju godināšanas pasākums, kura laikā
novada uzņēmējiem, zemniekiem, tūrisma uzņēmējiem, amatniekiem un mājražotājiem tiks piešķirtas balvas vairākās nominācijās.

Kocēnu novada dome aicina iedzīvotājus iesaistīties pasākuma veidošanā, izvirzot savus pretendentus balvu saņemšanai. Pretendentu pieteikšana norisināsies līdz 19. februārim, un to iespējams veikt divos veidos – aizpildot izdevumā „Kocēnu novada vēstis” publicēto anketu, kas jānogādā tuvākajā pagasta pārvaldē vai Kocēnu novada domes administrācijā Alejas ielā 8, Kocēnos, vai aizpildot anketu elektroniski, kas pieejama pašvaldības interneta mājaslapā www.kocenunovads.lv. Aptauju var aizpildīt pilnībā (visas ailītes) vai arī pēc saviem ieskatiem par tām nominācijām, par kurām ir konkrēti priekšlikumi.

No visiem aptaujas anketu iesniedzējiem tiks izlozēti 3 dalībnieki, kas saņems pārsteiguma balvu. Lai piedalītos izlozē, anketas beigās jānorāda savs vārds, uzvārds un kontaktinformācija.  


Comments