Aicina pieteikties starptautiskās tūrisma dienas velobraucienam Kocēnu novadā

Publicēja 2017. gada 25. sept. 02:28Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 25. sept. 07:52 ]
Sestdien, 2017.gada 30. septembrī Kocēnu novadā tiks atzīmēta starptautiskā tūrisma diena. Interesenti aicināti pieteikties velobraucienam, kura laikā būs iespēja iepazīt Bērzaini un atklāt ciema kultūrvēsturiskās un dabas bagātības, kā arī viesoties Grasbergu ģimenes saimniecībā “Zilūži”. Tāpat ar īpašām atlaidēm priecēs ūdens sporta aktīvās atpūtas centrs “Rancho parks” un krodziņš “Mazais Ansis”. 

Velobrauciens “Kocēni – Bērzaines ciems – Kocēni” vedīs uz vienu no pieciem Kocēnu novada pagastiem – Bērzaini. Tā laikā būs iespēja izbaudīt Vidzemei raksturīgās lauku ainavas, aplūkot Jaunburtnieku baznīcu un uzzināt, kādas leģendas slēpj Daviņu Lielais akmens. Bērzaines ciema apskati noslēgs ekskursija Grasbergu ģimenes saimniecībā “Zilūži”. To pavadīs Jānis Grasbergs, tāpat tiks nodrošināta saražotās produkcijas degustācija. 

Grasbergu saimniecība ''Zilūži'' ir ģimenes vērtība un lolojums, kas darbojas jau otrajā paaudzē. Šobrīd ferma ir izaugusi līdz 400 govīm un z/s ''Zilūži'' savā produkciju klāstā piedāvā – pienu, kefīru, jogurtu, saldo krējumu, krējumu, sviestu, biezpienu un saldējumu.

Velobrauciena sākums plkst. 10.00 – tikšanās pie Kocēnu sporta nama (Alejas iela 4, Kocēni, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads). Kopējais velobrauciena maršruts plānots 40 km garumā, lielākoties ceļi vedīs pa grants segumu.

Lai pieteiktos velobraucienam, interesenti laipni aicināti pieteikties elektroniski http://ej.uz/velo30sept, zvanot: 28644530 vai sūtot vēstuli uz e-pasta adresi: toms.treimanis@kocenunovads.lv.

Tāpat sestdien, starptautiskajā tūrisma dienā gan Kocēnu novada iedzīvotāji, gan viesi aicināti apmeklēt tādus novada uzņēmējus kā ūdens sporta aktīvās atpūtas centru “Rancho parks” un krodziņu “Mazais Ansis”.

Laikā no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00 ikvienam būs iespēja doties uz „Rancho parks” Rubenē un, atklājot frāzi "Starptautiskā tūrisma diena”, saņemt atlaidi 10 eiro apmērā.

Savukārt no plkst. 9.00 līdz plkst. 21.00 ikviens aicināts izmantot lielisku iespēju ieturēt maltīti krodziņā “Mazais Ansis” un, atklājot frāzi "Starptautiskā tūrisma diena”, saņemt 10% atlaidi.

Papildu informācija - tel.nr.: 28644530, e-pasts: toms.treimanis@kocenunovads.lv.

Starptautiskās tūrisma dienas pasākumus organizē Kocēnu novada dome, sadarbojoties ar z/s “Zilūži”, ūdens sporta aktīvās atpūtas centru „Rancho parks” un krodziņu “Mazais Ansis”.
Comments