Aicina pieteikties dažādu amatu pratējus muižas tirgum Kokmuižas svētkos

Publicēja 2017. gada 19. jūl. 23:34Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 28. jūl. 00:21 ]
Kocēnu novada pašvaldība aicina dažādu amatu pratējus, amatniekus, māksliniekus, zemniekus, kā arī pārtikas ražotājus Kokmuižas svētku laikā priecēt apmeklētājus ar pašu audzētiem un ražotiem pārtikas produktiem, pašu izgatavotiem augstas kvalitātes izstrādājumiem.

2017. gada 9. septembrī Kocēnu novada Kocēnos norisināsies jau trešie Kokmuižas svētki, kas turpinās iedzīvināt Kokmuižas kultūrvēsturisko mantojumu un visas dienas garumā apmeklētājiem piedāvās plašas atpūtas iespējas, kā arī daudzveidīgu kultūras programmu.

Ņemot vērā to, ka šī gada svētku tēma ir “laiks”, īpaši aicināti tiek laikmetīgās mākslas un daiļamatniecības izstrādājumu tirgotāji.

Kultūras projektu vadītāja, kā arī viena no Kokmuižas svētku organizatorēm, Jolanta Borīte uzsver, ka viens no pasākuma mērķiem ir caur mākslinieciskajām un amatnieku aktivitātēm parādīt senas un stabilas etnogrāfijas, mākslas un amatniecības vērtības jaunās krāsās, formās un darbos - veicinot jaunradi un radošumu.

Tirgošanās plānota no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.00 Kokmuižas promenādē.

Tirgotāji aicināti pieteikt savu dalību Kokmuižas tirdziņam, sazinoties ar Kocēnu novada pašvaldības kontaktpersonu Inesi Bērziņu (mob.t. 26328943, e-pasts inese.berzina@kocenunovads.lv). Pieteikties var līdz 5. septembrim.

Tāpat visus tirgotājus aicina iepazīties ar Kokmuižas svētku tirgošanās noteikumiem:

KOKMUIŽAS SVĒTKU 
TIRDZNIECĪBAS NOTEIKUMI 


Organizatori 

Amatnieku, mājražotāju, saimnieciskās darbības veicēju tirdziņu organizē Kocēnu novada dome. 


Norises vieta un laiks 

Norises vieta: Kokmuižas promenāde, Kocēni, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads. 
Norises laiks: 2017. gada 9. septembris (pasākuma atklāšana - plkst. 12.00, ierašanās ne agrāk kā plkst. 9.30). 
  • Tirdzniecības aprīkojuma uzstādīšana – līdz plkst. 11.30 
  • Tirdzniecības darba laiks – no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.00 
  • Aprīkojuma demontāža – no plkst. 17.00

Dalībnieki 

Dažādu amatu pratēji, amatnieki, zemnieku un piemāju saimniecības, mājražotāji. 


Pieteikšanās kārtība 

Dalību tirdziņā piesaka, aizpildot pieteikšanās anketu, tai klāt pievienojot saimnieciskās darbības reģistrācijas apliecības kopiju, pārtikas un veterinārā dienesta atļaujas kopiju, alkohola un tabakas tirdzniecības atļaujas kopiju, kā arī divus fotoattēlus, kuros redzami piedāvātie izstrādājumi (
PIETEIKUMS).

Pieteikšanās anketa līdz 2017. gada 5. septembrim jāiesniedz elektroniski – inese.berzina@kocenunovads.lv 

Informācijai: Inese Bērziņa – 26328943, inese.berzina@kocenunovads.lv 


Īpašie noteikumi 

Tirdziņā atļauts tirgoties juridiskām un fiziskām personām, kuras realizē pašu audzētu un pārstrādātu lauksaimniecības produkciju un/vai pārstrādātus zvejas produktus nelielos apjomos, pašu gatavotus amatniecības izstrādājumus, kas cieši saistītas ar vietējo pārtiku vai vietējām tradīcijām. 

Priekšroka tiek dota personām, kuras nodarbojas ar bioloģisko lauksaimniecību, kuru produkcija atbilst "Slow Food" prasībām - produkti ir dabiski, proti, iegūti, pielietojot tradicionālus ražošanas veidus, kas ciena vidi, kuru produkcija dažādo tirdziņa piedāvājumu un padara to daudzveidīgāku, interesantāku un ir atbilstoša svētku pasākuma būtībai. 

Piedalīties aicināti arī amatu meistari – individuālie latviešu tradicionālās un mūsdienu lietišķās mākslas dekoratīvo un ikdienā lietojamo priekšmetu izgatavotāji. 

Tirgotāji aicināti padomāt par savu tirdzniecības vietas noformējumu atbilstoši svētku būtībai.
ĉ
Krista Gromova,
2017. gada 19. jūl. 23:34
Comments