Aicina pieteikties dalībai Vaidavas minifutbola turnīrā

Publicēja 2016. gada 28. jūl. 23:56Elīna Upīte   [ atjaunināts 2016. gada 1. aug. 00:28 ]
13. augustā no plkst. 10.00 Vaidavas sporta laukumā norisināsies Vaidavas minifutbola turnīrs, ko organizē futbola komanda “Vaidava” ar Kocēnu novada domes atbalstu.

Turnīrā aicināta piedalīties ikviena komanda vismaz sešu spēlētāju (ne vairāk kā 8 spēlētāji) sastāvā – pieci laukuma spēlētāji un vārtsargs.

Izlozes kārtībā komandas tiks sadalītas apakšgrupās. Atkarībā no komandu skaita spēles notiks uz viena vai vairākiem laukumiem, paredzamais spēles laiks 2 x 7 minūtes. Apakšgrupu ietvaros komandas aizvadīs vienu savstarpējo spēli, labākās komandas iekļūst izslēgšanas spēlēs un, atkarībā no grupu un komandu skaita, izspēlēs ceturtdaļfinālu, pusfinālu, kam sekos spēle par 3. vietu un fināls.

Apakšgrupu spēlēs par uzvaru tiks piešķirti 3 punkti, neizšķirts – 1 punkts, zaudējums – 0 punktu. Izslēgšanas spēlēs spēlē līdz uzvarai, neizšķirta rezultāta gadījumā nozīmēs trīs soda sitienus, pēc tam – līdz vienai kļūdai.

Pieteikšanās dalībai turnīrā līdz 11. augustam. Pieteikšanās un plašāka informācija pieejama, sazinoties ar turnīra organizatoru Artūru Kārkliņu (tālr. 26289526, e-pasts:carlie@inbox.lv).

NOLIKUMS

Ċ
Elīna Upīte,
2016. gada 28. jūl. 23:56
Comments