Aicina palīdzēt novadniekam!

Publicēja 2015. gada 8. jūn. 02:25Eva Eglīte
Naktī uz 3. jūniju Gaujmalā pie Sietiņieža "Lechi" mājās izcēlās postošs ugunsgrēks, kurš pelnos pārvērta mākslinieka, dizainera Raimonda Cīruļa darbus un iekrātos instrumentus, tehniku. Raimonda darbnīca aizdegās elektrības instalācijas kļūmes dēļ. Uguns liesmas nebija apturamas, tās sakarsēja pat tuvumā esošos akas grodus, elektrības stabus, un diemžēl Raimondam kopā ar tuvējo māju iemītniekiem atlika vien noskatīties kā uguns paņem visu, kas līdz šim ir darīts un iekrāts. 

Talantīgais mākslinieks un dizaineris Raimonds Cīrulis savu darbu veltījis inovatīvu un praktiski pielietojamu materiālu radīšanai. R. Cīrulis ir pirmais cilvēks pasaulē, kuram izdevies no vulkāniskā ieža – bazalta veidot šķiedras, kas pielietojamas mēbeļu ražošanā. Tikko pabeigts darbs pie ekonomiski izdevīgas automašīnu riepu pārstrādes tehnoloģijas, un, lai cik liktenīgi neizklausītos – dažas dienas pirms postošās nelaimes Raimonds pabeidza darbu pie uguns izturīga kokmateriālu pārklājuma.

Šodien ir nepieciešama Jūsu līdzjūtība un palīdzība. Aicinām atbalstīt talantīgo un darba spējīgo Raimondu Cīruli, ziedojot darbnīcas atjaunošanai, zvanot pa ziedojuma tālruni – 90006680 (1,42 eiro), kas atvērts ar Latvijas dizaineru savienības palīdzību. Ja Jums ir iespēja atbalstīt ar materiālu un instrumentu sagādi, lūdzam kontaktēties ar Raimondu personiski zvanot pa telefona numuru – 27766357.

                                                        Ingus Purgalis

Comments