Aicinām uz Ziemassvētku egļu iedegšanas pasākumiem Kocēnu novadā

Publicēja 2016. gada 6. dec. 04:03Nezināms lietotājs
Tuvojoties Ziemassvētkiem, no šīs nedēļas Kocēnu novada iedzīvotāji un citi interesenti aicināti uz pasākumiem novada ciematu centros, kuros līdztekus dažādām aktivitātēm tiks iedegtas izrotātās Ziemassvētku egles.

Pasākumu norises vietas un laiki:

Rubenes ciema centrā
Ceturtdien, 8.decembrī, pl.14:45 Ziemassvētku egle tiks iedegta kopā ar Rūķi un Bebru, kuri rūpēsies par klātesošo izklaidēšanu ar dažādām aktivitātēm.

Kocēnu pagasta centrā
Ceturtdien, 8.decembrī, pl.17:30 Ziemassvētku egles iedegšanai lieli un mazi interesenti aicināti pulcēties pie Kocēnu novada domes, līdzi ņemot pašu gatavotu rotājumu eglītei.

Dikļu ciema centrā
Piektdien, 9.decembrī, pl. 12:00 svētku egles iedegšana norisināsies, piedaloties pirmsskolas izglītības iestādes “Cielaviņa” un Dikļu pamatskolas izglītojamiem. Būs gan kopīga egles rotāšana, gan rotaļas, spēles, bet noslēgumā svētku galvenais Rūķis visus cienās ar piparkūkām un tēju.

Vaidavas ciema centrā
Sestdien, 10.decembrī, pl. 17:00 Ziemassvētku egles iedegšana norisināsies kopā ar Rūķi, kurš lielus un mazus aicinās doties rotaļās.

Bērzaines ciema centrs
Ziemassvētku egle tiks iedegta 17. decembrī, plkst. 12:00 Bērzaines ciema centrā, bet plkst. 13:00 tautas namā ikviens interesents aicināts uz pasākumu “Koncerts par Ziemassvētkiem", kurā uzstāsies Valmieras mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi, Bērzaines tautas nama jauniešu deju kolektīvs “Akcents". Biedrība "Sonore" piedāvās nelielu tirdziņu jeb "tirgus galdu".

Zilākalna ciema centrs
19.decembrī plkst.16:00 lieli un mazi aicināti pulcēties pagasta parkā, lai līdzdarbotos Ziemassvētku koka rotāšanā.

Piedalīšanās visos pasākumos ir bez maksas.Comments