Aicina uz tikšanos jaunas aizdevumu platformas veidošanā reģionā

Publicēja 2019. gada 1. aug. 22:50Kristers Blūms   [ atjaunināja Elīna Upīte 2019. gada 2. aug. 03:50 ]
Šobrīd Latvijā saskaramies ar problēmu, ka daudzi potenciālie projektu iesniedzēji startējot LEADER konkursos, nevar līdz galam īstenot iecerētās idejas mazās uzņēmējdarbības attīstībā, kā vienu no iemesliem minot sākotnējo finanšu trūkumu plānotām iegādēm. Esošās bankas nesniedz aizdevumus par summām, kādas ir nepieciešamas projektu īstenotājiem un ir zināms, ka ES fondu finansējums nākošajā plānošanas periodā samazināsies.
 
Šādā sakarā Starpteritoriālā sadarbība projekta "Reģiona finanses reģiona uzņēmējdarbībai" ietvaros -
 
AICINĀM UZ TIKŠANOS JAUNAS AIZDEVUMU PLATFORMAS VEIDOŠANĀ REĢIONĀ, "POTENCIĀLIEM UN ESOŠIEM FINANŠU APSAIMNIEKOTĀJIEM"
 
Norises vieta: Bīriņu pils Dārznieka māja, Bīriņi, Vidrižu pagasts, Limbažu novads, Datums: 15.08.2019. Sākums: plkst. 10:00

Tikšanās mērķis ir apzināt lokālos, privātā sektora aizdevējus, palīdzēt izveidot jaunu aizdevuma platformu, finanšu apsaimniekošanai aizdotu līdzekļu formā, kā fiziskām tā juridiskām personām.

Tikšanās mērķa auditorija – esoši finanšu aizdevēji un potenciāli investori.

Tikšanās ietvaros:

1. Klātienes saruna ar KKS “Allažu Saime” ilggadīgu vadītāju Ēriku Čoderu par aizdevumu apsaimniekošanas praksi un pieprasījumu ne banku sektorā Latvijā.

2. Klātienes tikšanās ar zvērinātu advokātu Dāvi Volksonu par juridiskiem risinājumiem aizdevumu apsaimniekošanas veidos un metodēs.

Plašāka informācija www.brasla.lv

Apstiprināt savu dalību līdz 13.augustam e pastā: Liga@brasla.lv vai pa tālr. 22025563


Comments