Aicinām uz praktiskām un aktīvām nodarbībām gleznainā Vaidavas ezera krastā

Publicēja 2017. gada 28. jūl. 03:11Krista Gromova
Ticot, ka augusts beidzot nāks ar siltiem vakariem un vasarīgu laiku, Valmiermuižas vasarnīcā pie Vaidavas ezera atsāksies pērn tik iemīļotās Praktiski pratīgās trešdienas, aicinot interesentus praktiski darbojoties, ne vien izzināt, bet arī radīt ko jaunu.

Uz pirmo nodarbību „ Zero Waste filozofija un zobu pasta pašu spēkiem ” aicinām jau 2.augustā (plkst. 18.30), kad uz Vaidavu būs atbraukusi iedvesmojošā Laura Arnicāne, kura vienā dienā pielēma sevi izaicināt, lai sāktu dzīvot pēc Zero Waste filozofijas. Sanākušiem būs iespējams iepazīt, kas ir šī dzīvesveida, kas ļauj ietaupīt naudu, laiku un enerģiju, pamatā. Tāpat pašu spēkiem būs iespējams radīt zobu pastu, kas ne tikai pienācīgi tīra zobus, bet arī labi garšo, smaržo un veļas pa muti. Iedvesmu jau tagad var pasmelties Lauras un viņas vīra blogā: www.seekthesimple.com. Pieteikumus gaidīsim līdz 31.jūlijam. Vietu skaits ierobežots.

Savukārt 9.augustā (plkst. 18.30) še pat notiks „Rotu gatavošanas darbnīca”, kuru vadīs radošā Ilze Tigule /BurbergaRada/. Nodarbībā viņa ierādīs, kā no rotiņām, kas plauktā krāj putekļus, pagatavot jaunas un atkal valkājamas lietas. Lūgums pirms nodarbības izskatīt savas dārglietu lādītes, lai paņemtu līdzi visu, kas ikdienā netiek lietots. Nodarbībā galvenokārt koncentrēsimies uz auskariņu veidošanu (protams, tas var novest arī pie kāda cita gala rezultāta). Pieteikumus gaidīsim līdz 7.augustam. Vietu skaits ierobežots.

Praktisko un iedvesmojošo darbošanos 16.augustā (plkst.18.30) noslēgs „Porcelāna trauku apgleznošanas darbnīca”, kuru vadīs talantīgā māksliniece Kristīne Zemļicka – Brālēna, kas iepazīstinās ar dažādām porcelāna trauku apgleznošanas tehnikām, lai nedaudz piemirstiem vai apnikušiem traukiem varētu dot jaunu elpu. Uz šo nodarbību aicinām izpētīt sava trauku skapja krājumus, lai uz to līdzi ņemtu traukus, kuriem iedot jaunu elpu, nevis nest mājās ko jaunu. Pieteikumus gaidīsim līdz 14.augustam. Vietu skaits ierobežots.

Kad būs apgūts, izzināts un izdarīts, tad 19.augusta rītā (plkst. 11.00) aicinām uz īpašu jogas nodarbību Vaidavas ezera krastā. To vadīs DCH studijas pasniedzēja Maija, kas savas zināšanas apguvusi gan Eiropā, gan Indijā. Kas interesanti, pēc jogas būsim sarūpējuši īpašu brokastu maltīti, ļaujot nesteidzīgi izbaudīt iedvesmojošu sestdienas rītu.

Vasarnīca slēģus un sezonu slēgs 26. augustā, kad visus aicinām uz iemīļotajām „Dāmu štātēm”, lai gan izpārdotu savu skapja saturu, gan iegādātu ko jaunu, bet vakarā Vaidavas krastu ierībinās kāds īpašs un muzikāls pārsteigums.

Detalizētāka informācija par visiem pasākumiem atrodama vasarnīcas Facebook lapā: Valmiermuižas vasarnīca pie Vaidavas ezera.
Comments