Aicinām uz Latvijas Republikas 99. gadadienas svinīgo pasākumu Kocēnu novadā

Publicēja 2017. gada 13. nov. 00:11Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 13. nov. 00:11 ]
2017.gada 17. novembrī plkst. 19.00 Kocēnu novada Vaidavā, Vaidavas kultūras un amatniecības centrā norisināsies svinīgais pasākums par godu Latvijas Republikas Proklamēšanas 99. gadadienai. Tā laikā tiks godināti gan Kocēnu novada iedzīvotāji, gan konkursa “Skaistākā dzīves vieta un vide Kocēnu novadā 2017” laureāti. Koncertprogrammā – Laima Jansone un DJ Monsta (Uldis Cīrulis).

Jau tradicionāli valsts svētkos ar apbalvojumu “Gada balva 2017” Kocēnu novada pašvaldība godinās tos Kocēnu novada iedzīvotājus, kuri ar savu pašaizliedzīgo darbu un panākumiem snieguši ieguldījumu Kocēnu novada attīstībā un pašvaldības goda un slavas vairošanā. Šī gada apbalvojums būs oriģināls, jo tā autore ir māksliniece Anda Munkevica, kas aizvadītajos Kokmuižas svētkos priecēja ar savu stikla skulptūru izstādi Kokmuižas kompleksa senajā zirgu stallī. Katrs stikla apbalvojums būs individuāls, atsķirīgs gan tekstūrā, gan stikla locījumā, taču atklās vienoto ideju – koka dzīves līnijas.

Tāpat pasākuma laikā tiks sveikti konkursa “Skaistākā dzīves vieta un vide Kocēnu novadā 2017” laureāti. No 2017.gada 1. augusta līdz 10. augustam norisinājās pretendentu pieteikšana apbalvojumam, savukārt saņemto informāciju vērtēja Kocēnu novada domes apstiprinātā Vērtēšanas komisija, apsekojot objektus klātienē.

Pasākuma koncertprogrammu nodrošinās talantīgā latviešu koklētāja Laima Jansone un pieredzes bagātais Latvijas dīdžejs Monsta (Uldis Cīrulis). Viņu izpildījumā varēs baudīt mūsdienīgi interpretētas latviešu tautasdziesmas, kā arī mākslinieku oriģinālskaņdarbus. Ar muzikāliem priekšnesumiem svētku pasākumu papildinās jauktais koris "Imera" un 2017. gada Eiropas koru olimpiādes zelta medaļas ieguvēji - vokālā grupa "Imera".

Pasākumu organizē Kocēnu novada pašvaldība. Visi laipni aicināti – svinēsim svētkus kopā!
Comments