Aicinām uz iemīļotajām Dāmu štātēm un aktīvu darbošanos Vaidavas ezera krastā

Publicēja 2017. gada 17. aug. 06:18Krista Gromova
Sestdien, 26. augustā, no plkst. 12.00 Vaidavas ezera krastā aicinām uz lustēm un tirgošanos, lai, baudot kopā būšanu, godam nosvinētu Valmiermuižas vasarnīcas slēģu slēgšanu. Dienas plānā ne vien andelēšanās, bet arī mūzika, aktīva atpūta un prieka pilna darbošanās. 

Vasarnīcas pagalma bērzos noritēs iemīļotās Dāmu štātes, kur dāmas un kungi aicināti iztirgot apģērbus un aksesuārus, kuri nepelnīti guļ aizmirsti skapja dzīlēs. Andelē būs iespējams iegādāt dāmu, kungu un bērnu drēbes un aksesuārus. Tirgotājiem pieteikšanās līdz 23.augustam, zvanot uz tālr. 25544338. Īpaši gaidīsim pieteikumus greznām lietām, kuras savu īpašo stāstu stāsta. Dalības maksa tirgotājiem: 5.00 EUR.

Tā kā šis būs arī oficiālais vasarnīcas slēgšanas pasākums, tad jautrības un jautrošanās še notiks visas dienas garumā. DJ Alvis Kalnačs rūpēsies par to, lai izdejoties varētu no paša agra rīta līdz vēlam vakaram. Līdztekus andelei sanākušie varēs sevi palutināt dažādos veidos: izveidot krāšņus hennas zīmējumus, izbaudīt uzmundrinošu masāžu ezera krastā, uzkost sātīgās “Vīnkalnu” picas un baudīt Valmiermuižā brūvētos spirdzinājumus.

Savukārt “Vaidaveži” būs parūpējušies, lai uz krastmalas ēverģēlībām varētu noskatīties no malas, iebraucot Vaidavas ezerā ar supu vai laivu.

Uz satikšanos Vaidavā, lai izbaudītu prieka, krāsu un smieklu pilnu sestdienu!
Comments