Aicinām reģistrēties pasākumam "Kocēnu novada sporta laureāts"

Publicēja 2017. gada 7. febr. 23:36Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 7. febr. 23:53 ]
Atgādinām, ka Kocēnu novada dome 2017.gada 18.februārī pasākumā “Kocēnu novada sporta laureāts” tradicionāli pulcēs novada sportistus, trenerus, sporta dzīves organizatorus un atbalstītājus, lai izvērtētu un apbalvotu Kocēnu novada sportistus un trenerus par sasniegumiem sportā, kā arī par ieguldījumu sportiska un veselīga dzīvesveida popularizēšanā un veicināšanā.

Aicinām reģistrēties pasākumam elektroniski. Reģistrācijas forma pieejama šeit: https://goo.gl/forms/9vC5Gd6M3t2ZIxyd2

Reģistrēties aicināti tie, kas saņēmuši ielūgumu uz apbalvošanas ceremoniju.

Apbalvošanas ceremonijā apbalvojumus saņems vairāk nekā simts novada dažādu sporta veidu pārstāvji, kuri aizvadītajā gadā rezultatīvi startējuši dažāda mēroga sacenībās. Tāpat ņemot vērā sportiskos sasniegumus, tiks paziņoti laureāti nominācijās “Gada sportists”, “Gada sportiste”, “Gada treneris” un “Gada sporta spēļu komanda”. 

Arī sporta līdzjutējiem bija iespēja iesaistīties un noteikt aizvadītā gada populārāko sportistu, populārāko sporta spēļu komandu un populārāko sporta notikumu  elektroniskajā balsošanā, kas norisinājās divās kārtās un noslēdzās 5.februārī. 

Pateicamies par lielo līdzjutēju aktivitāti, rezultāti tiks paziņoti 18. februārī pasākumā "Kocēnu novada sporta laureāts", kā arī vēlāk publicēti mājas lapā www.kocenunovads.lv un Kocēnu novada pašvaldības informatīvajā izdevumā "Kocēnu Novada Vēstis".
Comments