Aicinām novadniekus pieteikties domes atbalstam dalībai Valmieras maratonā!

Publicēja 2018. gada 7. sept. 03:26Kristers Blūms
Kocēnu novada dome arī šogad atbalstīs novadnieku dalību Valmieras maratonā!

Skriešanas seriāla “Bigbank Skrien Latvija” 2018. gada sezonas septītais posms norisinās teju pašā Vidzemes viducī – Valmierā. Dalībniekiem būs iespēja startēt maratonā (42,195 km) un pusmaratonā (21,0975 km), kā arī 10,55 km, 6,2 km distancēs un 7.5 km nūjošanas distancēs. Pašiem mazākajiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī bērnu skrējienā. 

Arī šogad Kocēnu novada dome piedāvā novada iedzīvotājiem, "Kocēnu sporta kluba" sportistiem, Kocēnu sporta skolas audzēkņiem, kā arī personām, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas citas pašvaldības administratīvajā teritorijā un kuras pārstāvējušas Kocēnu novada pašvaldību dažādās sporta sacensībās apmaksātu dalību maratonā "Valmieras maratons 2018".

Interesenti aicināti līdz 10. septembrim pieteikties pie Kocēnu novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieka un Kocēnu sporta skolas direktora Jāņa Daiņa, rakstot uz janis.dainis@kocenunovads.lv. Nosūtot pieteikumu, jānorāda distance, vārds un uzvārds, dzimšanas dati (personas koda 1. daļa), e-pasta adrese, tālr. nr., dzīvesvieta (pagasts, ciems) vai komanda, ko pārstāv Kocēnu novadā. 

Papildus informācija, zvanot pa tālr. 27885551 (Jānis Dainis). 

Vairāk par Valmieras maratonu ŠEIT
Comments