Aicinām Kocēnu novada iedzīvotājus piedalīties aptaujā par informatīvā izdevuma “Kocēnu Novada Vēstis” kvalitāti

Publicēja 2017. gada 4. dec. 01:59Kristers Blūms   [ atjaunināts 2017. gada 4. dec. 02:02 ]
Kocēnu novada pašvaldība aicina piedalīties iedzīvotāju aptaujā, tādējādi sniedzot vērtējumu par bezmaksas pašvaldības informatīvā izdevuma “Kocēnu Novada Vēstis” kvalitāti un iespējām to pilnveidot. 

Ar aptaujas palīdzību Kocēnu novada pašvaldība vēlas saņemt ieteikumus turpmākai informatīvā izdevuma pilnveidošanai, kā arī uzzināt iedzīvotāju domas par līdzšinējo darbu. Tāpat pašvaldība vēlas noskaidrot vai iedzīvotāji ir apmierināti ar informāciju, kas pieejama izdevumā.

Anketu iespējams aizpildīt elektroniski šeit, savukārt drukātā formātā tā pieejama pašvaldības informatīvajā izdevumā “Kocēnu Novada Vēstis” 2017.gada 120. numurā (Nr.120), ko katra mājsaimniecība no 2017.gada 8. decembra saņems savā pastkastītē.

Aizpildītās anketas līdz 2018.gada 8. janvārim iedzīvotāji var nogādāt Kocēnu novada domē (Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads) vai pagastu pārvaldēs, nododot to attiecīgās iestādes klienta apkalpošanas sekretārei.

Aptauja ir anonīma, un rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Ar tiem būs iespējams iepazīties pašvaldības informatīvajā izdevumā “Kocēnu Novada Vēstis” 2018.gada 122. numurā (Nr.122) un mājas lapā www.kocenunovads.lv.

Comments