Aicina iedibināt jaunu tradīciju - ģimenes svētdienu “Maziem mirkļiem ir liela nozīme”

Publicēja 2017. gada 21. nov. 04:27Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 21. nov. 04:27 ]
Labklājības ministrija, kas iniciējusi kampaņu „Maziem mirkļiem ir liela nozīme” aicina visas Latvijas ģimenes 10.decembrī piedalīties akcijā, iedibinot jaunu tradīciju – svētdienu, kas tiek pavadīta ģimenes lokā sirsnīgi un interesanti.

Akcijas “Maziem mirkļiem ir liela nozīme” aktivitātes var veikt dažādi, piemēram, kopīgi pagatavojot pusdienas, sarīkojot spēļu pēcpusdienu, aizbraucot uz tuvāko pastaigu taku, parku vai dodoties pastaigā gar jūru. Ikvienam kopīgi pavadītam mirklim ir nozīme.

Saturiski daudzveidīgās kampaņas klipi pauž – lai būtu kopā, laika daudz nevajag, jo arī mazi mirkļi nozīmē ļoti daudz. Sociālās kampaņas ietvaros ir izstrādāts informatīvais materiāls, kurā apkopotas 1000 idejas, kā kvalitatīvi pavadīt laiku ar bērniem. Šo informatīvo e-bukletu var lejupielādēt ŠEIT.

Katrs kampaņas atbalstītājs ar savu ideju un ieceri var dalīties, to ievietojot kampaņas „Maziem mirkļiem ir liela nozīme” Facebook lapā un akcijas dienā dalīties ar kopīgo aktivitāšu bildēm sociālajos tīklos, pievienojot tām tēmturi #mirklimirnozime.

Vairāk informācijas kampaņas sociālo tīklu lapās “Facebook” un “Draugiem.lv”.
Comments