Aicinām dāvināt velosipēdus festivāla “Kino Pedālis” organizēšanai

Publicēja 2017. gada 13. apr. 06:35Krista Gromova
Kocēnu novada dome aicina dāvināt vai uz laiku aizdot vecus un nevajadzīgus velosipēdus, rāmjus ratus vai citas ar divriteni saistītas detaļas, lai dotu tiem otro dzīvi festivāla “Kino Pedālis” laikā.


No 5.-7.maijam Kocēnu novadā iegriezīsies kino un velo mīļi, lai nodotos kino baudīšana īpaši iekārtotos pop – up kinoteātros. Dalībnieki uz kinoteātriem aicināti doties ar velosipēdiem, ļaujot izbaudīt riteņbraukšanu neparastā duetā ar filmu baudīšanu.

Lai radītu festivālam atbilstošu noskaņu, Kocēnu novada dome vēlas iekārot festivāla norises vietas, par vides objektiem izmantojot dāvinātos divriteņus.

Ja šķūnītī vai garāža stāv savu laiku nokalpojis un nevajadzīgs velosipēds vai rāmji, rati, rumbas un citas detaļas, aicinām zvanīt pa tel. nr. 29499880 (Māris Permaņickis) un pieteikt nodot pasākuma “Kino Pedālis” organizēšanas vajadzībām savus divriteņus vai to elementus.

Par dāvināto velosipēdu Kocēnu novada dome ikvienam būs sarūpējusi īpašu “Paldies”. Jāpiebilst, ka divriteņi kalpos par vides objektiem vai dekoratīviem elementiem arī citos novada pasākumos.

Vairāk informācijas par festivāla norisi - www.kinopedalis.lv
Comments