Aicinājums aktīvi iesaistīties Lielās Talkas norisēs!

Publicēja 2016. gada 7. apr. 08:26Eva Eglīte
23. aprīlī no plkst. 9.00 līdz plkst. 15.00 jau devīto reizi vienlaikus visā Latvijā norisināsies Lielā Talka. Kā ik gadu, arī šoreiz Lielās Talkas aktivitātes atbalstīs un novada sakopšanā piedalīsies Kocēnu novada dome, aicinot ikvienu novada iedzīvotāju, iedzīvotāju grupas, uzņēmumus, izglītības iestādes, nevalstiskās organizācijas un citus interesentus ar aktīvu līdzdalību apliecināt savu atbalstu Lielās Talkas kustības mērķa sasniegšanai – līdz Latvijas 100. dzimšanas dienai 2018. gadā padarīt valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē.

Šogad par Lielās Talkas vadmotīvu izvēlēts sauklis “Latvijai BŪT zaļai!”, tādējādi iedzīvinot Latvijas mērķi virzīties uz zaļākās valsts pasaulē statusu. Lielās Talkas interneta mājaslapā www.talkas.lv līdz 21. aprīlim ikvienam iedzīvotājam ir iespēja reģistrēt izvēlēto talkošanas vietu

Pašlaik visā Latvijā jau pieteiktas vairāk nekā 400 talkošanas vietas, kurās paredzēts ne vien vākt atkritumus, bet arī labiekārtot apkārtni. Katru pieteikto vietu nepieciešams saskaņot un apstiprināt vietējam Lielās Talkas koordinatoram, līdz ar to šobrīd Talkas kartē ir parādījušās vairāk nekā 250 apstiprinātās oficiālās talku vietas, taču turpinās pārējo pieteikumu izskatīšana.

Kā ierasts, arī šogad Lielās Talkas ietvaros Kocēnu novada dome katrā pagastā rīkos talkas, kurās piedalīties aicināts ikviens interesents, līdzi ņemot savus darba rīkus. Aicinām sekot līdzi jaunumiem Kocēnu novada domes interneta mājaslapā www.kocenunovads.lv, lai tuvākajā laikā uzzinātu konkrētas talkošanas vietas, atbildīgās kontaktpersonas un viņu kontaktinformāciju, kā arī norādes par bezmaksas atkritumu maisiem un piepildīto maisu novietošanas vietām.

Gatavojoties 23. aprīlim, Lielās Talkas YouTube kontā var noskatīties dažādus iedvesmojošus VIDEO

Comments