Aicina izvirzīt pretendentus "Kocēnu novada uzņēmēju gada balvai – 2018"

Publicēja 2019. gada 28. janv. 05:20Elīna Upīte
Kocēnu novadā par tradīciju kļuvis uzņēmēju godināšanas pasākums, kura ietvaros Kocēnu novada dome izsaka pateicību uzņēmējiem, zemniekiem, tūrisma uzņēmējiem, amatniekiem un mājražotājiem par devumu novada ekonomikas stiprināšanā, labklājības un atpazīstamības vairošanā. Vienlaikus pasākums ir arī iespēja uzņēmējiem savstarpēji iepazīties, veidot jaunus kontaktus un uzzināt par uzņēmējdarbības attīstības iespējām.

Arī šogad Kocēnu novada dome aicina ikvienu interesentu izvirzīt pretendentus apbalvojuma saņemšanai. Lai pieteiktu pretendentu, jāaizpilda pieteikuma forma, kurā jānorāda uzņēmuma nosaukums vai pašnodarbinātās personas vārds, uzvārds un jāpievieno īss apraksts, kurā jāpamato, kāpēc, Jūsuprāt, šis pretendents ir pelnījis saņemt nomināciju “Kocēnu novada uzņēmēju gada balvā - 2018”. Gaidīsim pieteikumus ne tikai par uzņēmējiem, kuri savu darbību ir nostabilizējuši, bet arī par jaunajiem uzņēmējiem, kas nesen uzsākuši darbību Kocēnu novadā.

Pieteikumu iespējams iesniegt četros veidos:
      • aizpildot pieteikuma anketu internetā
      • aizpildot pieteikuma anketu, kas tiks publicēta informatīvajā izdevumā “Kocēnu Novada Vēstis” Nr. 140 (izdevums tiks izdots pēc 04.02.2019.); 
      • rakstiskā veidā, brīvā formā sagatavojot informāciju par pretendentu, un šo pieteikumu iesniedzot Kocēnu novada domes administrācijā Kocēnos vai pagastu pārvaldē pie sekretāres – kasieres (Rubenes ciemā – pie kasieres sporta namā); 
      • sūtot īsziņu ar informāciju par pretendentu uz tālr. 26328943. 
Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 13.02.2019.

Kocēnu novada uzņēmēju godināšanas pasākums “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva - 2018” norisināsies 15. martā. Plašāka informācija par pasākuma norisi sekos!
Comments