Aicina iesniegt ideju konkursā “Sev, tev novadam”

Publicēja 2016. gada 2. apr. 10:42Elīna Upīte
Atgādinām, ka līdz 4. aprīlim Valmieras novada fonds (VNF) aicina apkaimes organizācijas un iedzīvotājus iesniegt savas idejas projektu konkursā “Sev, tev, novadam”, kuras pēc apmācībām būs iespējams uzlabot, lai saņemtu finansējumu ieceres īstenošanai. Kā jau ierasts, tematika nav ierobežota. Galvenais nosacījums ir radīt jaunas iespējas Valmieras apkaimes iedzīvotāju labākai dzīvei.

Īpaši tiek gaidītas idejas, kas izskanēja 3. Valmieras iedzīvotāju forumā. Ar tām var iepazīties VNF mājas lapā sadaļā “Noderīgi resursi”. 2000 eiro finansējums projektiem nāk galvenokārt no VNF Ziedotāju kluba dalībnieku ziedojumiem. Arī vērtēs iesniegtās ieceres fonda ziedotāji kopā ar īpaši veidotu konkursa komisiju.

Idejas konkursā var iesniegt ikviens Valmieras apkaimes (Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novada) iedzīvotājs vai nevalstiska organizācija. Pirmajā kārtā līdz 4. aprīlim jāiesniedz vien idejas uzmetums. Pēc tam fonds piedāvās vienas dienas apmācības (6. aprīlī) projektu pilnveidošanai, lai līdz 12. aprīlim varētu iesniegt kvalitatīvus pilnos pieteikumus 2. kārtā.

Interesanti, ka “Sev, tev, novadam” konkursā atbalstītie projekti un to rezultāti ar “IIZI Brokers” atbalstu būs apdrošināti. Līdz ar to ieguldītā ziedotāju nauda un projektu autoru enerģija būs pasargāta no dažādām likstām.

Vairāk informācijas par projektu konkursu “Sev, tev, novadam” var atrast fonda mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”.

Ziedotāju klubu Valmieras novada fonds izveidoja 2013. gada augustā, piedāvājot iedzīvotājiem un uzņēmējiem arvien dažādākas ziedošanas iespējas. Tagad ziedot fondam un piedalīties projektu vērtēšanā ikviens var jau ar 20 eiro ziedojumu gadā. Savukārt Ziedotāju kluba savāktā nauda tiks izlietota projektu konkursos “Sev, tev, novadam”. Pērn šādi atbalstīti jau 17 projekti, bet turpmāk konkursi tiks rīkoti vienu vai divas reizes gadā.


Comments