Aicina iesaistīties senās Kokmuižas liecību meklējumos

Publicēja 2015. gada 26. aug. 03:47Eva Eglīte
Tuvojoties pirmajiem Kokmuižas svētkiem, kas norisināsies 12. septembrī, ikviens aicināts iesaistīties vērienīgā pasākuma organizēšanā, svētku organizatoriskām vajadzībām atnesot fotogrāfijas, atklātnītes vai sniegt jebkāda cita veida liecības par senās Kokmuižas vēsturi, interesantiem faktiem vai nostāstiem. 

Atgādinām, ka svētku ietvaros iecerēts veidot ekspozīciju par Kokmuižas alus darītavu, aicinot ikvienu, kam saglabājušās jebkāda veida liecības par alus darītavas darbību, iesaistīties ekspozīcijas veidošanā, uz svētku brīdi papildinot kolekciju ar dažāda veida priekšmetiem, kas saistītas ar seno alus darītavu. Priekšmetus lūgums nogādāt Kocēnu pagasta 1. bibliotēkā, iepriekš sazinoties ar bibliotēkas vadītāju Aivu Zirni (tel. nr.: 26537660). Pēc ekspozīcijas noslēguma visi priekšmeti tiks atdoti īpašniekiem.

Jau vēstīts, ka šī gada 12. septembrī visas dienas garumā norisināsies pirmie Kokmuižas svētki, caurvijot senlaicīgo neobaroka laika atmosfēru savienojumā ar mūsdienu kultūru. Centrālā svētku norises vieta būs Kokmuižas parterā, un visas dienas garumā gaidāmi daudz interesanti un aizraujoši notikumi, ļaujot svētku apmeklētājiem baudīt ik mirkli pozitīvu emociju virpulī.


1926. gada afišaComments