Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Vīriešu komandai “Rubene” pusfinālā pretim stāsies “Lekrings”

Publicēja 2015. gada 9. okt. 00:38Elīna Upīte   [ atjaunināts 2015. gada 9. okt. 05:06 ]
Vakar, 8. oktobrī, Kocēnu novada vīriešu komanda “Rubene” izcīnīja ceļazīmi uz turnīra “EuroFloorball Cup 2015” pusfinālu, kur pretim stāsies “Rubenes” senie draugi – kaimiņi Cēsu “Lekrings”. Spēle notiks šovakar plkst. 19.00 Cēsu sporta kompleksā.

Pēdējā B grupas spēlē “Rubene” mērojās spēkiem ar Igaunijas čempioniem "TTU SK". Spēles 11. minūtē rezultātu atklāja “Rubenes” spēlētājs Einārs Ločmelis, demonstrējot individuālo meistarību. 1. perioda izskaņā, spēlējot vairākumā, otros vārtus “Rubenes” labā guva Ritvars Bērziņš no Ata Stepāna piespēles, izvirzot komandu vadībā ar rezultātu 2:0. Pusminūti pirms perioda beigām arī igauņiem izdevās gūt savus pirmos vārtus, ko īstenoja Kristjan Puu no Andro Sõber piespēles.

Lai gan vārtu gūšanas momentu bija gana daudz, tomēr līdz pat 2. perioda beigām ne vienai, ne otrai komandās nesekmējās ar to rezultatīvu īstenošanu. Situāciju mainīja rubenieša Ata Stepāna precīzais raidījums no no Gata Akulova piespēles (3:1).

3. periodu “Rubene” iesāka, spēlēdami vairākumā, taču igauņiem izdevās nosargāt savus vārtus neskartus. Spēles 47. minūtē igauņi vienus vārtus atguva (3:2), tādējādi līdz par 55. minūtei saglabājot izredzes izlīdzināt rezultātu. Četras minūtes pirms spēles beigām “Rubenes” līderpozīcijas šajā cīņā nostiprināja Juris Zilberts, kurš no Jāņa Bagāta piespēles guva ceturtos vārtus (4:2). Igaunijas čempioniem nelīdzēja arī spēlēšana sešu laukuma spēlētāju sastāvā, līdz ar to “Rubene” svinēja pirmo uzvaru “EuroFloorball Cup 2015” un ieguva ceļazīmi uz pusfinālu.

Rezultatīvākais spēlētājs šajā cīņā “Rubenes” rindās bija Atis Stepāns ar vienu vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, savukārt labākā spēlētāja balvu no Kocēnu novada domes priekšsēdētāja Jāņa Olmaņa saņēma ceturto vārtu autors Juris Zilberts.

Ikviens komandu “Rubene” līdzjutējs aicināts šodien doties uz Cēsīm, lai klātienē atbalstītu mūsu komandu cīņu par ceļazīmi uz finālu – plkst. 13.00 sieviešu komandu “Rubene” un FK “Ķekava” duelis un plkst. 19.00 divu Latvijas vīriešu komandu “Rubene” un “Lekrings” cīņa.

Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis apbalvo "Rubenes" un “TTU SK” cīņas labākos spēlētājus -