35. skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram” pulcē 350 dalībnieku no visas Latvijas

Publicēja 2016. gada 13. jūl. 07:14Elīna Upīte   [ atjaunināts 2016. gada 13. jūl. 08:17 ]
Aizvadītajā svētdienā, 10. jūlijā, Kocēnu novada Vaidavā jau 35. reizi notika tradīcijām bagātais skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram” - vienīgais skrējiens Latvijā, kas bez pārtraukuma norisinās jau kopš 1982. gada.

Pirmie startēja 86 Vaidavas miniskrējiena dalībnieki, kuriem bija jāveic 700 vai 1400 m gara distance Vaidavas ciema teritorijā. Jaunākajā vecuma grupā (B1), kurā startēja 2011. gadā dzimušie un jaunāki bērni, meiteņu konkurencē visātrāk 700 m distanci veica Gerda Rungule no Rīgas (03:54), 2. vietā – Adele Ārberga (Cēsis, 04:00), 3. vietā – Keidija Balode (Valmiera, 04:13), savukārt zēnu konkurencē pirmais bija Miks Nikolajevs (03:36), 2. vietā – Dominiks Pētersons (Kocēnu pagasts, 03:38), 3. vietā – Bruno Ābele (Vaidava, 03:42). B2 (2008. - 2010. dzimšanas gads) vecuma grupā ātrākā meitene bija vaidaviete Elīza Markevica (03:07), 2. vietā – Alise Reingolde (Smiltene, 03:07), 3. vietā – Laura Lezdiņa (Valmiera, 03:07), ātrākais zēnu grupā bija Markuss Eduards Blaubergs (Valmiera, 02:41), 2. vietā – Dāvis Zariņš (Vaidava, 02:49), 3. vietā – Aksels Veģeris (Rīga, 02:56). Vecākajā bērnu grupā (2004. - 2007. dzimšanas gads) 1400 m distancē meiteņu grupā 1. vietu izcīnīja Marija Gubina (Olaine, 05:52), 2. vietā – Marta Luīze Pētersone (Kocēnu pagasts, 06:01), 3. vietā – Madlēna Rozīte (Vaidava, 06:10), zēnu grupā 1. vietā Reinis Feldmanis (Ērģeme, 05:08), 2. vietā – Enzo Krauja (Vaidava, 05:26), 3. vietā – Markuss Esītis (Valmiera, 05:29). 

Vaidavas miniskrējiena  REZULTĀTI  I  FOTO GALERIJA

11,7 km garo distanci apkārt Vaidavas ezeram veica 264 dalībnieki, finišā katrs saņemot skrējiena 35. jubilejas piemiņas medaļu.

Absolūtajā kopvērtējumā vīriešu konkurencē 1. vietu izcīnīja rīdzinieks Andrejs Dmitrijevs (0:39:34), 2. vietā – Jānis Kūms (Gaujiena, 0:40:55), 3. vietā – rubenietis Uģis Karasevs (0:41:38), 4. vietā – Gatis Štulbergs (Skrunda, 0:42:27), 5. vietā – Mareks Antons (Valmiera, 0:43:23), 6. vietā – Antis Zunda (Gulbene, 0:43:37). Sieviešu konkurencē visātrāk apkārt ezeram apskrēja Inga Zālīte no Ikšķiles (0:46:46), 2. vietā – Iveta Caune (Ogre, 0:49:45), 3. vietā – Ilze Urbāne (0:50:30), 4. vietā – Kitija Zaula (Limbaži, 0:50:47), 5. vietā – Dace Āboliņa (Vaidava, 0:51:19), 6. vietā – Marta Meijere (Ventspils, 0:52:51). 
Absolūtā kopvērtējuma uzvarētāji vīriešu konkurencē

Absolūtā kopvērtējuma uzvarētājas sieviešu konkurencē

Tradicionāli skrējienā “Apkārt Vaidavas ezeram” tiek apbalvoti arī ātrākie novadnieki gan sieviešu, gan vīriešu grupā. Sieviešu grupā ātrākā novadniece bija vaidaviete Dace Āboliņa (0:51:19), 2. vietā – rubeniete Dace Spalva (0:53:46), 3. vietā – Kocēnu pagasta iedzīvotāja Laura Pētersone (0:54:52). Vīriešu konkurencē uz pjedestāla kāpa trīs rubenieši, Kocēnu novada florbola komandu “Rubene” spēlētāji un skrējiena organizatora Jāņa Daiņa audzēkņi: 1. vietā – Uģis Karasevs (0:41:38), 2. vietā – Mārtiņš Gailis (0:45:43), 3. vietā – Jānis Bagāts (0:47:46). 

Ātrākās novadnieces kopā ar Kocēnu novada domes priekšsēdētāju Jāni Olmani

Ātrākie novadnieki kopā ar Kocēnu novada domes priekšsēdētāju Jāni Olmani

Skrējiena uzvarētāju sadalījums vecuma grupās:

S14:

1. vieta – Kitija Zaula (Limbaži, 0:50:47);
2. vieta – Samanta Vilka (Vaidava, 1:04:12);
3. vieta – Lelde Pāķe (Saulkrasti, 1:05:40).

S16:

1. vieta – Sindija Zaula (Limbaži, 1:00:08);
2. vieta – Megija Stalberga (Valmiera, 1:00:10);
3. vieta – Nensija Šimkūna (Tērvete, 1:04:11).

S18:

1. vieta – Krista Ķelpa (Smiltene, 0:59:07);
2. vieta – Madara Lipska (Limbaži, 1:05:37);
3. vieta – Irēna Lilija Leimane (Tērvete, 1:08:48).

S22:

1. vieta – Dace Āboliņa (Vaidava, 0:51:19);
2. vieta – Marta Meijere (Ventspils, 0:52:51);
3. vieta – Alise Putraima (Limbaži, 0:54:57).

S30:

1. vieta – Dace Spalva (Rubene, 0:53:46);
2. vieta – Līga Gudēvica – Liepiņa (Cēsis, 0:54:32);
3. vieta – Laura Pētersone (Kocēnu pagasts, 0:54:52).

S35:

1. vieta – Inga Zālīte (Ikšķile, 0:46:46);
2. vieta – Iveta Caune (Ogre, 0:49:45);
3. vieta – Gunita Šīrante (Valmiera, 0:55:18).

S40:

1. vieta – Rita Kļaviņa (Rēzekne, 0:53:59);
2. vieta – Vineta Rolmane (Rīga, 0:56:49);
3. vieta – Gunita Lērme (Valmiera, 0:57:48).

S45:

1. vieta – Ilze Urbāne (0:50:30);
2. vieta – Iveta Liepiņa (Rīga, 0:56:39);
3. vieta – Evija Stračinska (Valmiera, 1:04:46).

S50:

1. vieta – Ilze Boldāne (Gulbene, 0:54:56);
2. vieta – Inga Vīksna (Vaidava, 1:04:33);
3. vieta – Māra Rināsa (Madona, 1:05:28).

V14:

1. vieta – Niks Zauls (Limbaži, 0:45:47);
2. vieta – Niklass Kalniņš (Valmiera, 0:55:39);
3. vieta – Emīls Herbsts (Vaidavas pagasts, 0:57:50).

V16:

1. vieta – Žanis Levsins (Jelgava, 0:48:01);
2. vieta – Henrijs Lērme (Valmiera, 0:48:33);
3. vieta – Rihards Valters Blaubergs (Valmiera, 0:49:02).

V18:

1. vieta – Toms Biernis (Valmiera, 0:45:46);
2. vieta – Sandis Āboliņš (Vaidava, 0:48:56);
3. vieta – Pauls Pavlovičs (Valmiera, 0:49:39).

V22:

1. vieta - Jānis Kūms (Gaujiena, 0:40:55);
2. vieta – Gatis Štulbergs (Gaujiena, 0:42:27);
3. vieta - Mārtiņš Gailis (Rubene, 0:45:43).

V30:

1. vieta – Andrejs Dmitrijevs (Rīga, 0:39:34);
2. vieta – Uģis Karasevs (Rubene, 0:41:38);
3. vieta – Juris Gudēvics – Liepiņš (Rīga, 0:44:51).

V35:

1. vieta – Mareks Antons (Valmiera, 0:43:23);
2. vieta – Konstantīns Krjačko (Rīga, 0:45:18);
3. vieta – Jānis Bagāts (Rubene, 0:47:46).

V40:

1. vieta – Valdis Ņilovs (Ogres novads, 0:44:18);
2. vieta – Ritvars Lērme (Valmiera, 0:46:29);
3. vieta – Ritvars Klapars (Valmiera, 0:49:12).

V45:

1. vieta – Roberts Uvzāns (Ogres novads, 0:46:26);
2. vieta – Uldis Kalniņš (Smiltene, 0:46:53);
3. vieta – Andis Miķelsons (Vidriži, 0:50:14).

V50:

1. vieta – Nikolajs Saulītis (Limbaži, 0:45:08);
2. vieta – Juris Jevsins (Jelgava, 0:48:52);
3. vieta – Juris Čerņadjevs (Rīga, 0:49:20).

V55:

1. vieta – Antis Zunda (Gulbene, 0:43:37);
2. vieta – Raitis Puriņš (Smiltene, 0:53:37);
3. vieta – Ainārs Ozoliņš (Valmiera, 0:54:05).

V60:

1. vieta – Ilgvars Āboltiņš (Rūjiena, 0:47:21);
2. vieta – Vairis Krauklis (Smiltene, 0:51:29);
3. vieta – Vilnis Liepiņš (Carnikava, 0:56:34).

V65:

1. vieta – Jānis Supe (Tirza, 0:51:42);
2. vieta – Raitis Lērme (Kocēnu pagasts, 0:58:10);
3. vieta – Vidis Upenieks (Ventspils, 1:40:38).

11,7 km skrējiena  REZULTĀTI  I  FOTO GALERIJA

Apbalvošanas ceremonijas  FOTO GALERIJA

Skrējienu “Apkārt Vaidavas ezeram” organizēja Kocēnu novada dome sadarbībā ar biedrību “Sporta klubs SPORTLAT”, atbalstīja Valmiemuižas alus.
Comments