2. jūlijā notiks ikgadējais Dikļu pils Mūzikas festivāls

Publicēja 2016. gada 19. maijs 23:00Eva Eglīte
2.jūlijā jau no plkst. 16.00 līdz pat pusnaktij norisināsies ikgadējais Dikļu pils Mūzikas festivāls - krāšņs mūzikas notikums ar Latvijas labāko izpildītāju piedalīšanos.

Tas ir pasākums ar īpašu aru, kurā nesteidzīgi baudīt lielisku mūziku burvīgā pils parka atmosfērā. Šogad blakus pašmāju mūziķiem uzstāsies īpaša viešņa – jaunās paaudzes blūza dīva Shanna Waterstown (ASV), kas festivāla noslēgumā kopā ar atraktīvajiem Latvian Blues Band puišiem atskaņos speciāli festivālam sagatavotu programmu. Uz festivāla skatuves kāps arī grupa Zāle, The Coco’nuts, Alise Joste, DAGAMBA, Jolanta Gulbe Paškeviča un Denis Paškevičs ar koncertprogrammu Fly Love.

Senatnīgais parks piešķir mūzikai īpašu skanējumu, ko apmeklētāji varēs baudīt, laiski zvilnot pils šūpuļtīklos vai uz līdzpaņemtajiem plediem. Festivāla laikā darbosies vasaras terase un bufetes, viesiem tiks piedāvāti dažādi gardi ēdieni un dzērieni. Kā jau ierasts, būs iespējams iegādāties Valmiermuižas alus darītavas produkciju, bet vīnu pasniegsim tikai stikla glāzēs, jo labs vīns jābauda ar glanci!

Festivāla laikā apmeklētāji varēs doties nesteidzīgās pastaigās pa dabas parka takām, darboties brīvdabas gleznošanas studijā vai baudīt rāmā Dzirnavu dīķa ūdens šļakstus, dodoties izbraucienā ar laivu. Domājot par mazākajiem festivāla apmeklētājiem, organizatori būs sarūpējuši aizraujošas radošās darbnīcas un izklaides.

Atbrīvojies no ikdienas steigas, pilsētas kņadas un ļaujies dzīvās mūzikas un krāšņās vides skaistumam!

Mūzikas festivāla biļetes pieejamas Dikļu pilī un “Biļešu paradīzē”. Cena 20 EUR. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja brīva.
Rezervācijas pa tālr.: +371 26515445 un 64207480, vai rakstot uz pils@diklupils.lv

Īpašais piedāvājums – 100 biļetes par īpašu cenu! Tikai 5 dienas! Iegādājies Dikļu pils Mūzikas festivāla biļetes no 19.-23.maijam Dikļu pilī par īpašo cenu – 18 EUR! (piedāvājums spēkā, iegādājoties biļetes Dikļu pilī vai apmaksājot izrakstīto rēķinu laika posmā no 19.-23.maijam) Kontaktinformācija biļešu iegādei: tālr.: +371 26515445 un 64207480, vai rakstot uz pils@diklupils.lv

Dikļu pils Mūzikas festivālu atbalsta : Latvijas Radio, Tvnet, Diena, Riga Plaza, 1188, Draugiem.lv un Kultūras vēstis.


Comments