Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

2016. gada Kocēnu sporta spēļu rezultāti

Publicēja 2016. gada 5. sept. 07:29Elīna Upīte   [ atjaunināts 2016. gada 5. sept. 23:58 ]
Kocēnu sporta spēles
20.08.2016.

Kopvērtējums:
1. “Rīta stienis” (71 punkts);
2. “Torpēda” (65 punkti);
3. “Dzimtenīte tukšā dūšā” (63 punkti, vieta noteikti, metot monētu);
4. “Tukšā loze” (63 punkti).


Komandu sporta veidi


Basketbols:
1. “Tukšā loze” (Valdis Krīgers, Zintis Suharevs, Jānis Mīlenbergs, Mārcis Bikmanis, Rihards Gabrāns, Imants Eglītis, Ivars Jēkabsons, Krists Tīcis);
2. “Rīta stienis” (Ritvars Bērziņš, Haralds Flemings, Uldis Bračka, Sandris Lezdiņš, Mārtiņš Orskis, Rinalds Āboltiņš, Ilvars Jackēvičs);
3. “Dzimtenīte tukšā dūšā” (Ivanda Hudjakova, Jānis Kreitūzis, Gusts Bērziņš, Ritvars Dancis, Krists Avotiņš, Emīls Žukovskis, Edijs Vinters, Mairis Kārkliņš).

Volejbols:
1. “Valmieras puikas” (Vera Terentseva, Jānis Galauliņš, Aivis Baltiņš, Viktors Zelčs, Mārtiņš Zelčs);
2. “Rīta stienis” (Ritvars Bērziņš, Karīna Fatejeva, Krista Gailuma, Haralds Flemings, Uldis Bračka, Sandris Lezdiņš, Mārtiņš Orskis);
3. “Tukšā loze” (Santa Vikmane, Valdis Krīgers, Jānis Mīlenbergs, Imants Eglītis, Ivars Jēkabsons, Krists Tīcis).

Futbols:
1. “Torpēda” (Ralfs Apsītis, Linda Puriņa, Didzis Bisenieks, Mikus Velme, Niks Ādamsons, Dāvis Ādamsons, Bruno Bērziņš, Māris Skudra);
2. “Rīta stienis” (Haralds Flemings, Uldis Bračka, Lauris Bikmanis, Sandris Lezdiņš, Mārtiņš Orskis, Rinalds Āboltiņš, Ilvars Jackēvičs);
3. “Tukšā loze” (Jānis Mīlenbergs, Mārcis Bikmanis, Rihards Gabrāns, Imants Eglītis, Ivars Jēkabsons, Krists Tīcis).

Virves vilkšana:
1. “Dzimtenīte tukšā dūšā” (Gusts Bērziņš, Emīls Žukovskis, Pauls Lazdiņš, Edijs Vinters, Jānis Juitinovičs, Roberts Priedītis);
2. “Tukšā loze” (Zintis Suharevs, Jānis Markevics, Mārcis Bikmanis, Rihards Gabrāns, Imants Eglītis, Ivars Jēkabsons, Krists Tīcis);
3. “Rīta stienis” (Karīna Fatejeva, Haralds Flemings, Lauris Bikmanis, Ingmārs Krīgers, Mārtiņš Orskis).


Individuālie sporta veidi

60 m skriešana

2000. gadā dzimušie/-ās un jaunāki/-as:

Zēni:
1. Markuss Dumpis (9,4 sek.);
2. Artūrs Drillis (10,4 sek.);
3. Kristaps Vīksna (10,8 sek.).

Meitenes:
1. Marta Lība Zameca (8,7 sek.);
2. Alise Rutkovska (10,7 sek.);
3. Madara Galauliņa (18,7 sek.).

1999. - 1977. gads:

Vīrieši:
1. Ralfs Apsītis (7,2 sek.);
2. Mārtiņš Orskis (7,4 sek.);
3. Dāvis Ādamsons (7,5 sek.).

Sievietes:
1. Linda Puriņa (8,0 sek.);
2. Jolanta Tauriņa – Ieveniece (8,2 sek.);
3. Karīna Fatejeva (8,7 sek.).

1977. gads un vecāki:

Vīrieši:
1. Jānis Galauliņš (8,8 sek.);
2. Jānis Dainis (8,8 sek.);
3. Raitis Lērme (12,11 sek.).


Tāllēkšana

2000. gadā dzimušie/-ās un jaunāki/-as:

Zēni:
1. Markuss Dumpis (3,30 m).

Meitenes:
1. Marta Lība Zameca (3,85 m);
2. Alise Rutkovksa (2,87 m);
3. Emīlija Ieveniece (1,65 m).

1999. - 1977. gads:

Vīrieši:
1. Gusts Bērziņš (5,89 m);
2. Ritvars Bērziņš (5,58 m);
3. Jānis Kreitūzis (5,43 m).

Sievietes:
1. Linda Puriņa (4,68 m);
2. Santa Vikmane (3,85 m);
3. Jolanta Tauriņa – Ieveniece (3,73 m).

1976. gads un vecāki:

Vīrieši:
1. Jānis Dainis (4,26 m);
2. Jānis Adamsons (4,17 m);
3. Jānis Galauliņš (3,92 m).


Lodes grūšana

2000. gadā dzimušie/-ās un jaunāki/-as:

Zēni:
1. Markuss Dumpis (5,18 m).

Meitenes:
1. Marta Lība Zameca (6,61 m);
2. Alise Rutkovska (5,45 m).

1999. - 1977. gads:

Vīrieši:
1. Mārtiņš Orskis (13,90 m);
2. Jānis Markevics (13,35 m);
3. Gusts Bērziņš (12,56 m).

Sievietes:
1. Jolanta Tauriņa – Ieveniece (9,30 m);
2. Ivanda Hudjakova (8,13 m);
3. Linda Puriņa (8,45 m).

1976. gads un vecāki:

Vīrieši:
1. Jānis Galauliņš (10,46 m);
2. Jānis Dainis (9,71 m);
3. Raitis Lērme (6,97 m).
Comments