1. jūlijā notiks “Sportlat Vaidavas triatlons”

Publicēja 2017. gada 16. jūn. 03:11Krista Gromova
Sestdien, 2017.gada 1. jūlijā plkst. 11.00 Kocēnu novada Vaidavā starts tiks dots Latvijas čempionātam triatlonā “Sportlat Vaidavas triatlons”. Pirmo reizi Latvijas vēsturē, sadarbojoties ar biedrību “Ironman.lv”, triatlona sacensības tiks organizētas kā vidējās (Half Ironman) distances sacensības – peldēšana (1,9 km), riteņbraukšana (90 km) un skriešana (21.km).

Veloposma laikā tiks šķērsota Rīga-Valmiera A3 šoseja, izbraucot no Vaidavas ceļa (labais pagrieziens), nogriežoties uz Rubeni. Sacensību dalībnieki tālāk virzīsies pa autoceļu Valmiera-Limbaži virzienā uz Dauguļiem, veiks 3 apļus un atgriezīsies pie Vaidavas ezera.

Vidējā (Half Ironman) distancē būs arī stafešu cīņa. Katru stafetes komandu veido 3 dalībnieki (neatkarīgi no dzimuma un vecuma). Katram dalībniekam ir jāaizpilda savs stafetes etaps: peldēšana 1,9km, riteņbraukšana 90km, skriešana 21km.

Tiem, kas ir tikai ceļā uz vidējās distances veikšanu, pieejamas būs arī citas distances, atkarībā no vecuma grupas un sagatavotības pakāpes - (peldēšana 0,1 km + riteņbraukšana 5 km + skriešana 1 km); (0,25 + 11 + 2); (0,5 + 22 + 4). Arī bērniem būs iespēja izmēģināt spēkus simboliskā triatlona distancē.

Organizatori lūdz sacensību dalībniekus reģistrēties laicīgi, to būs iespējams veikt arī klātienē sacensību dienā no plkst. 10.00.

Tāpat organizatori informē, ka saistībā ar sacensībām ir plānoti satiksmes ierobežojumi. Sacensību dienā laika posmā no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00. satiksme tiks slēgta uz Vaidavas apvedceļa un no Vaidavas muižas līdz Gaujas ielai. Tiks slēgta arī Parka iela no Nākotnes ielas virzienā uz Vaidavas ezera pludmali. Savukārt Gaujas ielā un Ezera ielā tiks ierobežota satiksme, atstājot braukšanai vienu joslu. Sabiedriskā transporta satiksme netiks traucēta.

Sacensības organizē biedrības „Sporta klubs SportLat” komanda, sadarbojoties ar Kocēnu novada pašvaldību, Latvijas Triatlona federāciju un biedrību “Ironman.lv”.

Sacensību kartes, nolikums un reģistrācija – www.sportlat.lv. Papildus informācija – Jānis Dainis (27885551)

Dalības maksas atlaide Kocēnu novada iedzīvotājiem*, piesakoties sacensībām, rakstot uz janis.dainis@kocenunovads.lv (jānorāda – vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzimums un telefona numurs).

* Attiecas uz Kocēnu novada iedzīvotājiem – personām, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā, “Kocēnu sporta kluba” sportistiem, personām, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas citas pašvaldības administratīvajā teritorijā un kuras pārstāvējušas Kocēnu novada pašvaldību dažādās sporta sacensībās.
Comments