13. decembrī uzņēmējus aicina uz semināru Valmierā ''Vai eko-inovācijas un IKT risinājumi var uzlabot Vidzemes uzņēmēja konkurētspēju?''

Publicēja 2017. gada 8. dec. 00:47Kristers Blūms

Videi draudzīgas inovācijas un uzņēmējdarbība, ilgtspējīga attīstība un ietekmes uz vidi mazināšana ir jautājumi, kas pēdējos gados ir kļuvuši nozīmīgi, lai veicinātu uzņēmumu konkurētspēju. Šobrīd to visu vienā vārdā sauc par par eko-inovācijām.
 
Vidzemes plānošanas reģions projekta SUPER ietvaros 13. decembrī Valmierā (Tērbatas ielā 10) organizē darba semināru, kurā interesentiem būs iespēja uzzināt jaunākās attīstības iespējas un idejas resursu efektīvai izmantošanai, lietojot informācijas tehnoloģijas.  Pasākumā plānotas diskusijas kopā ar Vidzemes Augstskolas pārstāvjiem, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras tehnoloģiju skautiem IKT jomā,  IT klastera pārstāvi, SIA ZAAO un citiem progresīviem jomas speciālistiem un entuziastiem.
 
Plašāku informāciju par semināra norisi, darba kārtību un programmu meklē Vidzemes plānošanas reģiona mājaslapā!

Interesenti aicināti pieteikt savu dalību seminārā līdz 11. decembrim, plkst.10:00 VPR mājaslapā, sadaļā “Semināri VPR”.
Papildu jautājumi: Laima Engere, projekta SUPER vadītāja, mob.t. 28376912, laima.engere@vidzeme.lv.Comments