„100 darbi Latvijai” vēstneši šī gada ceļojumu uzsāks Kocēnos – atkal būs iespēja laimēt jūras ceļojumus

Publicēja 2017. gada 3. apr. 22:34Krista Gromova   [ atjaunināja armands.broks@valmraj.lv 2018. gada 16. janv. 03:14 ]
Svētdien, 16. aprīlī, Kocēnu novada svētkos „Kocēnu pavasaris 2017” savu šī gada ceļojumu pa Vidzemes un Latgales novadu svētkiem uzsāks vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” vēstneši. Laikā no plkst.10:00 līdz 13:00 viņi informēs par 100 labajiem vides darbiem Latvijai un piedāvās asināt prātu vides jautājumos. Zinošākie un attapīgākie arī šogad balvā saņems īpašu sēklu paciņu un piedalīsies izlozē par Tallink Latvija jūras ceļojumu uz Stokholmu 4 personām.


Ar mērķi padarīt skaistāku savu apkārtējo vidi un Latviju, saņemtās sēklas jāiesēj puķu kastē, dārzā, pagalmā, ceļmalā, vai kādā citā tām piemērotā vietā. Lai piedalītos izlozē par jūras ceļojumu, līdz 23. aprīlim iniciatīvas mājas lapā www.100darbilatvijai.lv jāpiereģistrē sēklu paciņas numurs. Laimīgais uzvarētājs tiks paziņots 25. aprīlī.

Kopumā šajā pavasarī un vasarā „100 darbi Latvijai” vēstneši apmeklēs 10 Vidzemes un Latgales puses pilsētu svētkus. Uzvarētājs tiks izlozēts pēc katriem svētkiem un saņems Tallink ceļojumu 4 personām

Šogad vēstnešus varēs sastapt arī:
20. maijā – Līgatnē (Līgatnes novada svētkos un pūtēju orķestra salidojumā)
20. maijā – Amatas novada Skujenē (Eksperimentālās mūzikas un mākslas festivālā)
27. maijā – Saulkrastos (sezonas atklāšanā ”Ieripo Saulkrastu vasarā!”)
10. jūnijā – Valkā (Valkas un Valgas pilsētu svētkos)
1. jūlijā – Balvos (Balvu novada svētkos)
8. jūlijā – Priekuļos (Priekuļu novada svētkos)
15. jūlijā – Raunā (Puķu draugu saietā un Raunas pilsētas svētkos)
5. augustā – Limbažos (Limbažu pilsētas svētkos)
12. augustā – Jaunpiebalgā (Jaunpiebalgas novada svētkos „Izvēlies Piebalgu!”)

Vides iniciatīva „100 darbi Latvijai” aicina ikvienu ceļā uz mūsu valsts pastāvēšanas simtgadi atstāt pēdas aiz sevis, paveicot kādu skaistu vides labiekārtošanas, izdaiļošanas vai izglītības darbu. Par visiem labajiem vides darbiem var uzzināt un savu darbu var pieteikt projekta mājas lapā www.100darbilatvijai.lv.