Ziņas‎ > ‎

Novada ziņasKapusvētku laikā būs papildu autobusu reisi

Publicēja 2019. gada 19. jūl. 03:18Kristers Blūms   [ atjaunināts 2019. gada 19. jūl. 03:18 ]

Kapusvētku laikā, kas notiks 21.jūlijā Kocēnu kapos, būs nodrošināti papildu SIA “VTU Valmiera” Valmieras pilsētas maršrutu autobusu reisi. Jau esošie sabiedriskā transporta kursēšanas laiki nemainīsies.

3.maršruta un 8.maršruta autobusi papildu reisos kursēs maršrutā “Valmiermuiža1”–“Kocēni” plkst.13.38 un 15.10, “Kocēni”–“Valmiermuiža1” plkst.14.20 un 16.00, “Kocēni”–“Stacija” plkst.13.22 un 15.42, “Stacija”–“Kocēni” plkst.14.10 un 16.15.

Papildu reisu saraksts skatāms SIA “VTU Valmiera” mājaslapā vtu-valmiera.lv vai ŠEIT

Papildu reisu ieviešana Kocēnu kapusvētku dienā, ņemot vērā iedzīvotāju ierosinājumus, nodrošināta jau vairākus gadus.


Informāciju sagatavoja:
Zane Bulmeistare
SIA „VTU Valmiera”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: pr@vtu-valmiera.lv
Mob. tel.: 26443410

Vakance - angļu valodas skolotājs Ziemeļvidzemes pamatskolā

Publicēja 2019. gada 16. jūl. 04:43Kristers Blūms

Kocēnu novada pašvaldība aicina darbā Ziemeļvidzemes pamatskolā ANGĻU VALODAS SKOLOTĀJU (uz nepilnu likmi - 10h/nedēļā, uz nenoteiktu laiku) ar darba vietām “Dauguļu skola”, Dikļu pag., Kocēnu nov. un Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pag., Kocēnu nov.

DARBA PIENĀKUMI:

 • pildīt skolotāja pienākumus, atbilstoši mācību priekšmeta Valsts izglītības standarta prasībām;
 • veicināt izglītojamo individuālo sasniegumu attīstību;
 • sadarboties ar citu mācību priekšmetu skolotājiem;

PRASĪBAS PRETENDENTIEM:

 • izglītība saskaņā ar MK noteikumu Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” prasībām;
 • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
 • precizitāte un atbildība darbā.
IESTĀDE PIEDĀVĀ:
 • darbu radošā, draudzīgā kolektīvā;
 • atalgojumu no 710 euro mēnesī par vienu pedagoģisko likmi;
 • sociālās garantijas.

Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot savu motivētu pieteikuma vēstuli, CV, vēlams izglītību un kvalifikācijas apliecinošo dokumentu kopijas līdz 2019. gada 25.augustam (ieskaitot):


Informācija pa tālruni (darba dienā no plkst. 9.00 līdz 14.00) 26423042; 29406732

Noslēdzies Kocēnu novada sporta spēļu 3.posms

Publicēja 2019. gada 15. jūl. 23:15Kristers Blūms

2019.gada 13.jūlijā Kocēnu novada Dikļu pagastā norisinājās Kocēnu novada sporta spēļu trešais posms. Dalību sacensībās šoreiz pieteica astoņas komandas, startējot trīs komandu sporta veidos - futbols, strītbols, volejbols, kā arī individuālajos sporta veidos - vieglatlētikā (50m sprints) un orientēšanās labirintā. Papildus šiem tradicionālajiem sporta veidiem, Dikļos tāpat kā Bērzainē komandām bija iespēja piedalīties ugunsdzēsēju stafetē, ko nodrošināja Dikļu pagasta brīvprātīgo ugunsdzēsēju vienība.

Dienas pirmajā pusē tika aizvadītas sacensības orientēšanās labirintā un futbolā. Futbola sacensības tika aizvadītas divās apakšgrupās, kur tika noskaidrotas divas labākās komandas, kas tikās ar otras grupas divām labākajām komandām pusfināla cīņas. No A apakšgrupas kā pirmā komanda izkļuva mājinieki "Dikļi", aiz sevis otrajā vietā atstājot komandu "Čiekuri", savukārt B apakšgrupā labāko rezultātu sasniedza komanda "Ozoli", otrajā vietā ierindojoties komandai "Vaidava". Pirmajā pusfinālā veiksmīgāki izrādījās komanda "Dikļi", kas uzvarēja komandu "Vaidava" ar rezultātu 2:0, savukārt otra pusfināla cīņa noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 0:0, tāpēc lai noskaidrotu uzvarētāju tika aizvadīta soda sitienu sērija, kur ar rezultātu 6:5 uzvarēja komanda "Čiekuri". Spēle par trešo vietu noslēdzās ar rezultātu 1:0 šoreiz pārāki bija komanda "Ozoli". Arī fināla spēle tika aizvadīta ļoti līdzvērtīga un šoreiz revanšējoties par piedzīvoto zaudējumu grupu turnīrā uzvarēja komanda "Čiekuri", izcīnot pirmo vitu futbola sacensībās.

Orientēšanās labirintā sportisti startēja individuāli trīs dažādās vecuma grupās sievietēm un trīs dažādās vecuma grupās vīriešiem, absolūti labāko rezultātu sievietēm sasniedza komandas "Zilaiskalns" pārstāve Kristīne Berga, savukārt kungu konkurencē labāko rezultātu sasniedza komandas "Ķažimējie" pārstāvis Markuss Pazāns.

Dienas otrajā daļā norisinājās sacensības strītbolā, volejbolā, 50m skrējienā un ugunsdzēsēju stafetē. Komandu sporta veidos sacensības tika aizvadītas divās apakšgrupās.

Strītbola sacensībās par uzvarētājiem kļuva mājinieki "Dikļi", otrajā vietā aiz sevis atstājot komandu "Ķažimējie", bet trešo vietu ieguva komanda "Ozoli", kas apspēlēja komandu "Rītdienas klaidoņi".

Volejbola sacensībās no A apakšgrupas kā divas labākās komandas izkļuva "Čiekuri" un "Rītdienas klaidoņi", savukārt no B apakšgrupas kā pirmie izkļuva "Ķažimējie", otrajā vietā atstājot komandu "Ozoli". Pusfināla cīņās veiksmīgākas izrādījās komandas "Čiekuri" (21:17 uzvarēta komanda "Ozoli") un "Rītdienas klaidoņi" (21:19 uzvarēta komanda "Ķažimējie"). SPēlē par trešo vietu pārāki izrādījās komanda "Ozoli", kas uzvarēja komandu "Ķažimējie" ar rezultātu 21:14, atspēlējoties par zaudējumu grupu turnīrā. Savukārt finālā tikās divas A apakšgrupas komandas, šeit tieši tāpat kā grupu turnīrā pārāki izrādījās komanda "Čiekuri", kas apspēlēja komandu "Rītdienas klaidoņi" ar rezultātu 21:8.

50m skrējiens tika aizvadīts stadionā uz zāles seguma, kas sportistiem netraucēja sasniegt labus rezultātus, aizvadot divus skrējienus. Uz starta stājās kupls skaits sportistu, taču absolūti labāko rezultātu vīriem sasniedza komandas "Vaidava" pārstāvis Ģirts Emīls Ābele (rez.6,19), savukārt dāmām absolūti labāko rezultātu sasniedza komandas "Zilaiskalns" pārstāve Kristīne Berga (rez.7,60).

Dikļu pagasta brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība bija parūpējusies par ugunsdzēsēju stafetes nodrošināšanu sacensību dienas noslēgumā. Uz starta šajā neierastajā disciplīnā stājās piecas komandas - "Ķažimējie", "Dikļi", "Čiekuri", "Zilaiskalns" un "Ozoli". Lai arī disciplīna netika iekļauta kopvērtējumā, tai bija izšķiroša nozīme kopvērtējuma vietu sadalījumā. Ātrāko rezultātu ugunsdzēsēju stafetē sasniedza komanda "Ķažimējie", kas Dikļu pagasta brīvprātīgo ugunsdzēsēju vienības sagatavoto stafeti veica 2 minūtēs 35 sekundēs, otrajā vietā ierindojās mājinieku "Dikļi" komanda - 2 minūtes un 41 sekunde, savukārt trešo vietu ieguva komanda "Čiekuri" - 3 minūtes un 00 sekundes.

Sacensību dienas kopvērtējumā par uzvarētājkomandu kļuva komanda "Čiekuri", kas dienas kopvērtējumā ieguva 53 punktus, otrajā vietā ierindojās komanda "Ozoli" iegūstot 50 punktus, savukārt cīņā par trešo vietu izšķiroši bija rezultāti ugunsdzēsēju stafetē, komanda "Ķažimējie" un komanda "Dikļi" katra bija iekrājušas pa 48 punktiem un pateicoties labākam rezultātam ugunsdzēsēju stafetē trešo vietu kopvērtējumā ieguva komanda "Ķažimējie", ceturtajā vietā atstājot mājiniekus komandu "Dikļi". Piekto vietu dienas kopvērtējumā ieguva komanda "Zilaiskalns", sesto komanda "Vaidava", septīto komanda "Rītdienas klaidoņi", savukārt astotajā vietā ierindojās komanda "FK Valmiera". 

Foto no Kocēnu novada sporta spēļu 3.posma ŠEIT

Noslēdzošais "Kocēnu novada sporta spēles 2019" posms norisināsies 2019.gada 17.augustā Kocēnos, kur tiks noskaidroti 2019.gada kopvērtējuma uzvarētāji.


Sacensību kopvērtējuma tabula pēc trīs sacensību posmiem:

Nr.

Komanda

1.posms

2.posms

3.posms

4.posms (17.08)

Punkti

Vieta

1

Ozoli

10

12

12

 

34

 

2

Zilaiskalns

7

15

7

 

29

 

3

Vaidava

12

10

6

 

28

 

4

Ķažimējie

8

6

10

 

24

 

5

Rītdienas klaidoņi

5

8

5

 

18

 

6

Komandantstunda

15

-

-

 

15

 

7

Čiekuri

-

-

15

 

15

 

8

Salāti

6

7

-

 

13

 

9

Dikļi

-

-

8

 

8

 

10

Vietējie

4

-

-

 

4

 

11

FK Valmiera

-

-

4

 

4

 

 

Informācija par pastāvīgo komiteju sēžu grafiku

Publicēja 2019. gada 15. jūl. 05:33Kristers Blūms

Kocēnu novada domes pastāvīgo komiteju sēžu grafiks: 

Ceturtdien, 18. jūlijā :
 • plkst. 10.00 Izglītības, kultūras un sporta komiteja;
 • plkst. 14.00 Tautsaimniecības un attīstības komiteja;
 • plkst. 15.00 Finanšu komiteja.

Domes sēde -   ceturtdien, 25. jūlijā plkst. 10.00.

* Sēdes norisinās Kocēnu novada domes administrācijas ēkā Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā.

Kocēnu novada dome aicina darbā Nekustamo īpašumu nodaļas vadītāju

Publicēja 2019. gada 15. jūl. 04:18Kristers Blūms

Kocēnu novada dome, Reģistrācija Nr. 90009114171 aicina darbā  Nekustamo īpašumu nodaļas vadītāju uz nenoteiktu laiku  ar darba vietu Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads.

Prasības pretendentiem:
• Augstākā izglītība, vadības pieredze un pieredze būvniecības jomā;
• Vēlama papildu izglītība darba aizsardzībā un ugunsdrošībā;
• Pieredze būvniecības projektu vadībā;
• Būvniecību regulējošo normatīvo aktu pārzināšana;
• Praktiska pieredze un izpratne būvniecības, vēlams inženierinfrastruktūras procesu organizēšanā;
• Prasme pastāvīgi pieņemt lēmumus, organizēt darbu, motivēt citus darbiniekus, koordinēt darbu kopēju izpildi u.c. ar amatu un ar pašvaldības kompetenci saistīto jautājumu pārzināšana;
• Spēja sagatavot dokumentāciju būvniecības iepirkumu organizēšanai;
• Teicamas datora prasmes (MS Office, Open Office);
• Latviešu valodas prasme augstākajā līmenī;
• B kategorijas autovadītāja apliecība.

Galvenie pienākumi:
• Vadīt, koordinēt un atbildēt par nodaļas darbu atbilstoši funkcijām un darbinieku pienākumu sadalei;
• Sastādīt nodaļas budžetu un kontrolēt tā izlietojumu;
• Koordinēt un noteikt darba pienākumus nodaļas darbiniekiem;
• Būvniecības un remontdarbu plānošana, organizēšana un vadība Kocēnu novada pašvaldības objektos;
• Pašvaldības finansēto un līdzfinansēto celtniecības un atjaunošanas darbu būvapjomu un tāmju, atbilstoši LBN 501-06 sagatavošana, būvniecības procesa norises uzraudzība un koordinācija;
• Plānot, analizēt, organizēt un piedāvāt risinājumus inženiertehniskām problēmām;
• Uzņemties tehnisko atbildību par būvniecības projektiem, pārstāvot pasūtītāja intereses, piedalīties būvkonstrukciju, segto darbu un citu izpildīto būvdarbu pieņemšanā, pārbaudīt būvdarbos izmantojamo būvizstrādājumu atbilstības deklarācijas un tehniskās pases, to atbilstību būvprojektam;
• Piedalīties būvkonstrukciju, segto darbu un citu izpildīto būvdarbu pieņemšanā u.c., pārstāvot pasūtītāja intereses;
• Koordinēt un kontrolēt būvniecību, atbilstoši būvprojektam un noslēgtajiem līgumiem, nodrošinot pašvaldības būvniecības projektu dokumentācijas sagatavošanu un iesniegšanu Kocēnu novada būvvaldē;
• Sagatavot projektēšanai nepieciešamo informāciju, dokumentāciju un tehniskos noteikumus, organizēt projektēšanas darbu uzdevumu sagatavošanu;
• Sadarboties ar būvprojektu izstrādātājiem un pārstāvēt pašvaldības intereses būvprojekta izstrādes laikā;
• Veikt projektētāju izstrādāto pašvaldības objektu būvprojektu un izmaksu tāmju pārbaudi pirms tās akceptēšanas būvvaldē;
• Konsultēt iepirkuma komisiju, līdzdarboties iepirkumu dokumentu projektu sagatavošanā un izvērtēšanā;
• Veikt projekta vadītāja pienākumus pašvaldības būvobjektos un kontrolēt ar būvniecību saistīto līgumu nosacījumu izpildi (termiņus, kvalitāti u.tml.);
• Sniegt atbalstu novada pašvaldības struktūrvienībām ar būvniecību un būvju ekspluatāciju saistītos jautājumos.

Piedāvājam:
• Darba laiku 40 stundas nedēļā;
• Interesantu un atbildīgu darbu;
• Iespēju apliecināt savas spējas;
• Darba algu 1565,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
• Sociālās garantijas (t.sk. atvaļinājuma pabalsts līdz 30% no mēnešalgas, veselības apdrošināšana, papildatvaļinājums u.c.).


Pieteikuma (motivācijas) vēstuli un CV (dzīves apraksts) līdz 2019.gada 31.jūlijam plkst. 16.00 iesniegt Kocēnu novada domes Dokumentu pārvaldības un informācijas nodaļā Alejas ielā 8 (1. stāvā) Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, vai sūtot uz e-pastu: info@kocenunovads.lv (ar norādi "Pieteikums Nekustamo īpašumu nodaļas vadītāja amatam").

Papildu informācija, zvanot pa tālruni 29499880 vai 26141003

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13. pantu, Kocēnu novada dome informē, ka:
1) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Kocēnu novada dome. Adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV- 4220; tālrunis: 66954826, 28675556; e-pasts: info@kocenunovads.lv;
2) Datu aizsardzības speciālists Raivis Grūbe, tālr.: +371 67419000, e-pasts: raivis@grubesbirojs.lv un datu aizsardzības speciālists Viesturs Grūbe, tālr +37167419000, e-pasts: viesturs@grubesbirojs.lv
3) Informējam, ka personas dati tiks izmantoti tikai atlases vajadzībām un pēc konkursa rezultātu paziņošanas jūsu personas dati tiks dzēsti, kā arī papildu VDAR 13. pantā minēto informāciju jūs varat iegūt, sūtot elektroniskā pasta vēstuli uz e-pasta adresi: info@kocenunovads.lvAizvadīts velo seriāla "Kocēnu Velo Cilpas" 2.posms - REZULTĀTI

Publicēja 2019. gada 12. jūl. 03:26Kristers Blūms

2019. gada  11. jūlijā aizvadīts velo seriāla "Kocēnu Velo Cilpas" 2.posms.

3.posms 8. augustā!

Laiks un vieta: “Mežuļu” pļava (koordinātas 57.471514, 25.367212) Kocēnu pagasts, Kocēnu novads. Norādes uz sacensībām no autoceļa Dūķeri-Kocēni-Ķiene (V188).

Brīvais starts no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.00. Reģistrācija un SPORTident Active Card (turpmāk - Idents) izsniegšana no plkst. 17.30 (dalībnieki var izmantot personīgo SPORTident Active Card, kas jāpiereģistrē startā).

Automašīnu novietošana ceļa V188 malā, kur būs norāde “P”.

Norises datumi:
1. posms – 6.jūnijs; 1.posma rezultāti ŠEIT, Foto ŠEIT
2. posms – 11.jūlijs; 2.posma rezultāti ŠEIT, Foto ŠEIT
3. posms – 8.augusts;
4. posms – 12.septembris

Divriteņu izvēle ir brīva - braucēji var piedalīties individuāli ar jebkāda veida divriteņiem - šosejas, kalnu, individuālo braucienu u.c. divriteņiem, izņemot divriteņus ar elektropiedziņu.

Plašāka informācija sacensību nolikumā ŠEIT.

Kocēnu novada jaunieši aicināti piedalīties kopīgā nometnē ar Vācijas jauniešiem

Publicēja 2019. gada 11. jūl. 22:59Elīna Upīte

Šovasar, no 16. augusta līdz 22. augustam, stiprinot sadraudzību starp Kocēnu novadu un Langenbergas pašvaldību Vācijā, Kocēnu novada dome organizē sadraudzības nometni jauniešiem vecumā no 14 līdz 17 gadiem.

Nometnes mērķis ir stiprināt Kocēnu novada un Langenbergas jauniešu sadarbību, lai nākotnē jaunatnes jomā organizētu kopīgus projektus. Nometne norisināsies Kocēnu novada Vaidavā, tās laikā jauniešiem būs iespēja iepazīt vācu kultūru, uzlabot savas komunikācijas spējas, reprezentēt Latviju, piedalīties dažādās aktivitātēs un diskutēt par jauniešiem aktuālām tēmām.

Līdz šim sadarbība veidota abu pašvaldību pārstāvjiem tiekoties, pārrunājot pašvaldību pieredzi dažādu jomu jautājumu risināšanā. 2018. gada nogalē biedrības “Valmieras-Giterslo reģionu sadarbībai” iesaistīto pašvaldību jaunatnes lietu pārstāvji devās vizītē uz Giterslo, lai veicinātu sadarbību jaunatnes jomā.

Kocēnu novada dome aicina Kocēnu novadā deklarētus jauniešus līdz 25. jūlijam pieteikties dalībai vasaras nometnē. Pieteikuma anketa publicēta ŠEIT.

Prasības kandidātiem:
 • vecums no 14 līdz 17 gadiem;
 • deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā;
 • mācās Kocēnu novada izglītības iestādē;
 • spēj komunicēt angļu vai vācu valodā;
 • priekšroka tiks dota jauniešiem, kuri iesaistījušies Kocēnu novada domes organizētajās aktivitātēs – Kocēnu novada domes organizētajās jaunatnes aktivitātēs (projekta "Mobilais darbs ar jaunatni Kocēnu novadā" ietvaros), Brīvprātīgā darba aktivitātēs vai Kocēnu novada vasaras nodarbinātības programmā;
 • vietu skaits nometnē ierobežots, bezmaksas dalība nometnē tiks nodrošināta 15 Kocēnu novada jauniešiem.
Langenbergas pašvaldības jaunieši

Izvērtēs novada sakoptākos īpašumus

Publicēja 2019. gada 10. jūl. 22:52Elīna Upīte

Otrdien, 16. jūlijā, norisināsies Kocēnu novada domes rīkotajā konkursā “Skaistākā dzīves vieta un vide Kocēnu novadā 2019” pieteikto objektu apsekošana un izvērtēšana.

Šogad dalībai konkursā saņemti 12 pieteikumi:

1. Bērzaines pagasta "Pumpuri";
2. Kocēnu pagasta "Jaunjānēni";
3. daudzdzīvokļu māja "Lazdas" Dikļos;
4. Dikļu pils;
5. Dikļu pagasta "Liepkalni";
6. daudzdzīvokļu māja "Saulrieti" Dauguļos;
7. Kocēnu pagasta "Vēsmas";
8. Vaidavas pagasta "Jaunpūpoli";
9. Vaidavas pagasta "Austriņi";
10. Vaidavas pagasta "Indrāni 1";
11. Dārza iela 22 Kocēnos;
12. daudzdzīvokļu māja Alejas ielā 13a, Kocēnos.

Konkursa mērķis ir aktivizēt un mudināt Kocēnu novada iedzīvotājus savas darba un dzīves vietas sakopšanā un latviskās kultūrvides veidošanā, motivēt iedzīvotājus būt atbildīgiem par sava īpašuma sakārtošanu, popularizēt laukus kā dzīves vietu labi sakārtotā vidē, kā arī attīstīt konkursa dalībnieku un pašvaldības savstarpējo sadarbību un novada iepazīšanu.

Pieteikumus varēja iesniegt gan objekta īpašnieki vai apsaimniekotāji, gan kaimiņi vai garāmgājēji. Saņemto informāciju vērtēs domes apstiprināta Vērtēšanas komisija, apsekojot objektus klātienē.

Apbalvojumu piešķirs nominācijās “Sakoptākā individuālā māja/ģimenes māja ciematā”, “Sakoptākā lauku sēta/ģimenes māja (ārpus apdzīvotām vietām)”, “Sakoptākā daudzdzīvokļu māja”, “Sakoptākais uzņēmums”. Apbalvojumi tiks pasniegti svinīgā pasākumā rudenī.

Izsoles sludinājums - malkas apkures katls

Publicēja 2019. gada 10. jūl. 05:49Elīna Upīte

Kocēnu novada dome atsavina un pārdod mutiskā izsolē ar augšupejošu soli malkas apkures katlu AK1000.

Izsoles sākumcena – 12 790,00 EUR (divpadsmit tūkstoši septiņi simti deviņdesmit euro).

Objekta izsole notiks 2019. gada 30. jūlijā plkst. 10.00 Kocēnu novada domes telpās Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā 2. stāva sēžu zālē .

Dalībai izsolē jāreģistrējas Kocēnu novada domē Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā ne vēlāk kā līdz 2019. gada 29. jūlija plkst. 15.00.


Kocēnu novada dome aicina darbā būvinženieri (uz noteiktu laiku)

Publicēja 2019. gada 10. jūl. 05:38Elīna Upīte

Kocēnu novada dome aicina darbā būvinženieri uz noteiktu laiku ar darba vietu Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā.

Prasības pretendentiem: 
 • Augstākā inženiertehniskā izglītība;
 • Pieredze būvdarbu un būvprojektu vadīšanā;
 • Būvniecību regulējošo normatīvo aktu pārzināšana;
 • Teicamas latviešu valodas zināšanas;
 • Teicamas datora prasmes ( MS Office, Open Office);
 • Ļoti labas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
 • Vēlama augstākā izglītība darba aizsardzībā;
 • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Galvenie pienākumi: 
 • Pašvaldības finansēto un līdzfinansēto celtniecības un atjaunošanas darbu būvapjomu un tāmju, atbilstoši LBN 501-06 sagatavošana, būvniecības procesa norises uzraudzība un koordinācija;
 • Plānot, analizēt, organizēt un piedāvāt risinājumus inženiertehniskām problēmām;
 • Uzņemties tehnisko atbildību par būvniecības projektiem, pārstāvot pasūtītāja interes, piedalīties būvkonstrukciju, segto darbu un citu izpildīto būvdarbu pieņemšanā, pārbaudīt būvdarbos izmantojamo būvizstrādājumu atbilstības deklarācijas un tehniskās pases, to atbilstītbu būvprojektam.
 • Piedalīties būvkonstrukciju, segto darbu un citu izpildīto būvdarbu pieņemšanā u.c., pārstāvot pasūtītāja intereses;
 • Koordinēt un kontrolēt būvniecību, atbilstoši būvprojektam un noslēgtajiem līgumiem, nodrošinot pašvaldības būvniecības projektu dokumentācijas sagatavošanu un iesniegšanu Kocēnu novada būvvaldē.

Piedāvājam: 
 • Interesantu, dinamisku, atbildīgu un uz attīstību vērstu darbu;
 • Darba laiku 40 stundas nedēļā;
 • Darba algu 1118,00 EUR pirms nodokļu nomaksas;
 • Sociālās garantijas (t.sk. atvaļinājuma pabalsts līdz 30% no mēnešalgas, veselības apdrošināšana, papildatvaļinājums u.c.).

Pieteikuma (motivācijas) vēstuli un CV (dzīves apraksts) līdz 2019. gada 12. jūlijam plkst. 16.00 iesniegt Kocēnu novada domes Dokumentu pārvaldības un informācijas nodaļā Alejas ielā 8 (1.stāvā) Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, vai sūtot uz e-pastu: info@kocenunovads.lv (ar norādi "Pieteikums vakantajam būvinženiera amatam"). Papildu informācija, zvanot pa tālruni 29499880. 

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. 

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13. pantu, Kocēnu novada dome informē, ka: 
1) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Kocēnu novada dome. Adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV- 4220; tālrunis: 66954826, 28675556; e-pasts:info@kocenunovads.lv
2) Datu aizsardzības speciālists Raivis Grūbe, tālr.: +371 67419000, e-pasts: raivis@grubesbirojs.lv un datu aizsardzības speciālists Viesturs Grūbe, tālr +37167419000, e-pasts: viesturs@grubesbirojs.lv

1-10 of 3612