Ziņas‎ > ‎

Novada ziņas


Sestdien “Sportlat Vaidavas triatlons” laikā Kocēnu novadā būs satiksmes ierobežojumi

Publicēja Inese Pabērza

Sestdien, 2017.gada 1.jūlijā sacensību “Sportlat Vaidavas triatlons” laikā būs satiksmes ierobežojumi gan Kocēnu novada Vaidavā, gan pieguļošos ceļa posmos.

Sacensību dienā laika posmā no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00. satiksme tiks slēgta uz Vaidavas apvedceļa un no Vaidavas muižas līdz Gaujas ielai. Tiks slēgta arī Parka iela no Nākotnes ielas virzienā uz Vaidavas ezera pludmali. Savukārt Gaujas ielā un Ezera ielā tiks ierobežota satiksme, atstājot braukšanai vienu joslu. Sabiedriskā transporta satiksme netiks traucēta.

Papildus informācija par sacensībām:

Sestdien, 2017.gada 1. jūlijā plkst. 11.00 Kocēnu novada Vaidavā starts tiks dots Latvijas čempionātam triatlonā “Sportlat Vaidavas triatlons”. Pirmo reizi Latvijas vēsturē, sadarbojoties ar biedrību “Ironman.lv”, triatlona sacensības tiks organizētas kā vidējās (Half Ironman) distances sacensības – peldēšana (1,9 km), riteņbraukšana (90 km) un skriešana (21.km).

Veloposma laikā tiks šķērsota Rīga-Valmiera A3 šoseja, izbraucot no Vaidavas ceļa (labais pagrieziens), nogriežoties uz Rubeni. Sacensību dalībnieki tālāk virzīsies pa autoceļu Valmiera-Limbaži virzienā uz Dauguļiem, veiks 3 apļus un atgriezīsies pie Vaidavas ezera.

Vidējā (Half Ironman) distancē būs arī stafešu cīņa. Katru stafetes komandu veido 3 dalībnieki (neatkarīgi no dzimuma un vecuma). Katram dalībniekam ir jāaizpilda savs stafetes etaps: peldēšana 1,9km, riteņbraukšana 90km, skriešana 21km.

Tiem, kas ir tikai ceļā uz vidējās distances veikšanu, pieejamas būs arī citas distances, atkarībā no vecuma grupas un sagatavotības pakāpes - (peldēšana 0,1 km + riteņbraukšana 5 km + skriešana 1 km); (0,25 + 11 + 2); (0,5 + 22 + 4). Arī bērniem būs iespēja izmēģināt spēkus simboliskā triatlona distancē.

Papildus informācija:

Sacensību kartes, nolikums un reģistrācija – www.sportlat.lv. Papildus informācija – Jānis Dainis (27885551).

9.jūlijā Rubenē norisināsies Livonijas Indriķa dienas pasākumi

Publicēja Inese Pabērza

Turpinot iedibināto tradīciju, svētdien, 2017.gada 9. jūlijā, Kocēnu novada Rubenē, vietā, kur savulaik Imeras katoļu priesteris Indriķis (Henricus de Lettis) sarakstīja bagātīgāko no vēsturiskajiem pirmavotiem par tagadējās Latvijas un Igaunijas teritoriju – Indriķa Livonijas hroniku – jau trešo gadu notiks Livonijas Indriķa diena. Visas dienas garumā Rubenes baznīcā un Rubenes ciemā norisināsies pasākumi, kuru laikā būs iespēja iepazīt un izzināt Rubenes kultūrvēsturisko mantojumu.

Livonijas Indriķa diena aizsāksies plkst.10.00 ar dievkalpojumu Rubenes baznīcā, ko vadīs Latvijas evanģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags un Rubenes baznīcas mācītājs Artis Eglītis.

Pēc dievkalpojuma plkst.12.00 visi aicināti uz labdarības koncertu turpat dievnamā, kurā piedalīsies Ginta Krievkalna, Jānis Stībelis, Miks Dukurs un Marta Ritova. Pasākuma laikā savāktie ziedojumi tiks novirzīti Rubenes baznīcas un teritorijas attīstības projektiem - Rubenes baznīcas rekonstrukcijai, kā arī baznīcas dārza iekārtošanai.

Tradicionāli Rubenes pamatskolas telpās norisināsies arī populārzinātniska konference, kurā būs klausāmi vairāki priekšlasījumi:

- “Tautas mūzikas instrumenti kristīgajā apritē“, Latvijas Universitātes profesors, latviešu etnomuzikologs VALDIS MUKTUPĀVELS

- „Priekš kam man Baznīca...?“, Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas arhibīskaps JĀNIS VANAGS

- „Latvieši. Kas ir mainījies no Garlība Merķeļa laika līdz 21.gadsimtam....“, Rubenes draudzes mācītājs ARTIS EGLĪTIS.

Konferences sākums pl. 14:00.

Interesenti aicināti reģistrēties iepriekš, zvanot tel. nr.: 29226028 vai rakstot e-pasts: vineta.vintere@kocenunovads.lv.

Jāpiebilst, ka visas dienas garumā interesentiem Rubenes dievnams būs atvērts apskatei, tāpat būs aplūkojama tematiskā ekspozīcija.

Papildus informācija:

13. gs. sākumā vienā no Latvijas senākajām kristīgajām draudzēm - Rubenē - tās dibinātājs un Imeras katoļu priesteris Latviešu Indriķis sarakstīja Indriķa Livonijas hroniku. “Indriķa hronika” ir senākā Latvijas teritorijā tapusī hronika. Galvenais vēsturiskais pirmavots par kristīgās ticības ienākšanu, personībām, tautu savstarpējām attiecībām, cīņām un sadzīvi tagadējās Latvijas un Igaunijas teritorijā no 1180. līdz 1227. gadam.

Rubenes evaņģēliski luteriskā baznīca celta 13. gadsimtā. Sākotnēji tā bijusi koka ēka, taču tagadējo izskatu baznīca ieguvusi 1739. gadā, ietverot tajā 14. gs. būvētās baznīcas altārdaļu. 2000. gadā, mainot baznīcas altārdaļas grīdu, tika atrastas senaizmirstas kapenes. Visticamāk, tās ir senās vecbaltiešu dzimtas - Patkulu kapenes. Patkulu dzimtai piederēja tuvējās Vaidavas (Waidau), Ķieģeļu (Kegel), Podzēnu (Podsem), arī Vecates (Alt-Ottenhof) un citas muižas. Uz sienas apmetuma saglabājušies trīs, iespējams, 18. gs. rakstīta teksta fragmenti vācu valodā no Ījaba grāmatas un Jāņa evaņģēlija.

Pasākumu organizē Kocēnu novada dome, Rubenes evaņģēliski luteriskā draudze, Lutera Akadēmija.

“Muzikālie autobusi” meklē māksliniekus

Publicēja Inese Pabērza

Valmieras pilsētas svētku laikā, no 27. līdz 30.jūlijam, pilsētas maršrutos izbrauks “muzikālie autobusi”. Topošie un esošie mākslinieki, kuri vēlas gūt šādas neparastas skatuves pieredzi, aicināti pieteikties līdz 16.jūlijam, zvanot pa tālruni 26443410 vai rakstot pr@vtu-valmiera.lv.

Pērn uzstāties “koncertzālē uz riteņiem” izmēģināja Valmieras Mūzikas skolas jaunie pianisti, grūto uzdevumu – spēlēt klavieres braucošā autobusā – izpildot ar smaidu un dāvājot pozitīvas sajūtas pasažieriem. Tāpat tika sasniegts jauns rekords – lielākais kolektīvs “muzikālajā autobusā”. Kamerkoris “Kaķi” radīja īstu svētku noskaņu un dāvāja enerģiju vēl ilgam laikam. Klausītājus iepriecināja arī šīs akcijas “veterāns” – Mārcis Bogdanovs, kurš ģitāras pavadījumā izpildīja līdzi dziedamas dziesmas. Īpašu noskaņu radīja Mārtiņš Pūcītis, aicinot baudīt ģitāras maģisko skanējumu un radot mierpilnu un pozitīvu gaisotni.

Valmieras pilsētas svētku laikā arī pieturas no “parastām” kļūst par “skanošām”. Tā pērn pie kino “Gaisma” uzstājās Kocēnu kultūras nama pūtēju kvintets, ne vienam vien garāmgājējam liekot apstāties un pat pašūpoties mūzikas ritmā. Savukārt pieturvietā “Laima” uzstājās Sandris Dubovs ar grupu.

“Muzikālie autobusi” ir neatņemama Valmieras pilsētas svētku tradīcija, kas norisināsies jau sesto gadu. Jāpiemin, ka šogad īpašie autobusi sezonu jau ir sākuši. Valmierā 20.maijā norisinoties III Latvijas skolu jaukto koru salidojumam, dažādās vietās pilsētā, tostarp arī autobusā, dalībnieki iepriecināja ar pārsteiguma koncertu. Tādējādi pirmo reizi Valmieras pasažieriem uzstājās koris no Rīgas.

Gaidīsim “muzikālajos autobusos” un “skanošajās pieturās” Valmieras 734.dzimšanas dienas svinību laikā!


Daudzbērnu ģimenes saņems atlaidi reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos

Publicēja Inese Pabērza

No 2017. gada 1. jūlija daudzbērnu ģimenes varēs braukt reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos, saņemot atlaidi 25% apmērā no biļetes cenas. Vakar, 27. jūnijā, valdība apstiprināja jaunus Ministru kabineta noteikumus Braukšanas maksas atvieglojumu noteikumi, iekļaujot daudzbērnu ģimenes locekļus kā jaunu braukšanas maksas atvieglojumu saņēmēju kategoriju. Atlaide tiks piešķirta daudzbērnu ģimenēm, kas ir valsts īstenotās atbalsta programmas Latvijas Goda ģimene dalībnieces un ir saņēmušas 3+ Ģimenes karti.
 
Iegādājoties biļeti vienam braucienam reģionālo maršrutu autobusā vai vilcienā, daudzbērnu ģimenes locekļiem būs jāuzrāda apliecība 3+ Ģimenes karte un personu apliecinošs dokuments, kas saskaņā ar Personu apliecinošu dokumentu likumu ir pase vai personas apliecība (ID karte). Saņemt atlaidi 25% apmērā no vienas biļetes cenas varēs jebkurš ģimenes loceklis, kurš ir norādīts 3+ Ģimenes kartē.
 
Apliecību 3+ Ģimenes karte Sabiedrības integrācijas fondā var saņemt ģimene, kurā persona viena vai kopā ar laulāto aprūpē vismaz trīs bērnus, tostarp arī audžubērnus vai aizbildnībā esošus bērnus. Daudzbērnu ģimenes bērns var būt arī pilngadīga persona, kas nav sasniegusi 24 gadu vecumu, ar nosacījumu, ka šī persona iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību. Detalizētāka informācija par iespēju saņemt 3+ Ģimenes karti pieejama interneta vietnē www.godagimene.lv.

Avots:
Valsts SIA Autotransporta direkcija

Ieteikumi iedzīvotājiem pirms gaidāmās ģimenes ārstu protesta akcijas

Publicēja Inese Pabērza

Ņemot vērā Latvijas ģimenes ārstu asociācijas pieteikto protesta akciju no šā gada 3. jūlija plkst. 12:00, Nacionālais veselības dienests (NVD) sniedz ieteikumus iedzīvotājiem situācijai, kad ģimenes ārsta praksē netiek nodrošinātas ārsta konsultācijas.

Pacienti ar hroniskām slimībām tiek aicināti pārskatīt viņu rīcībā esošos medikamentus un nepieciešamības gadījumā jau šonedēļ vērsties pie savas ģimenes ārsta, lai saņemtu medikamentu receptes, ja to iegādei tādas ir nepieciešamas. Vienlaikus hronisko slimību pacienti, kuriem nepieciešama regulāra medikamentu lietošana, tiek aicināti pārrunāt ar ģimenes ārstu iespēju saņemt recepti medikamentu daudzumam, kas ir paredzēts līdz trīs mēnešus ilgam ārstēšanas kursam, kā to paredz normatīvie akti.

Arī gadījumā, ja jau šobrīd ir zināms, ka būs nepieciešams pagarināt vai noslēgt darbnespējas lapu, ieteicams vērsties pie ģimenes ārsta līdz 3. jūlija plkst. 12:00. Tas attiecas arī uz pacientiem, kuriem tuvākajā laikā var būt nepieciešama izziņa par veselības stāvokli (piemēram, par bērna veselības stāvokli dalībai vasaras nometnē).

Vienlaikus iedzīvotājiem ir tiesības vērsties ģimenes ārsta praksē un lūgt izrakstu no savas pacienta ambulatorās medicīniskās kartes, kas ietver informāciju par pacienta slimību diagnozēm, alerģijām, lietotajiem medikamentiem un citu informāciju par pacienta veselības stāvokli un ārstēšanu. Izraksta uzrādīšana sniegs būtisku informāciju dežūrārstam vai citam speciālistam, pie kura pacients vērsīsies laikā, kad ģimenes ārsts nebūs pieejams. Izrakstu, norakstu un kopiju izsniegšana praksei jānodrošina triju darbdienu laikā no pieprasījuma saņemšanas dienas.

Iedzīvotāji tiek arīdzan aicināti sazināties ar sava ģimenes ārsta praksi, lai noskaidrotu, vai ģimenes ārsts sniegs valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus pēc 3. jūlija plkst. 12:00.

NVD vērš uzmanību, ka arī laikā, kad nebūs pieejamas ģimenes ārstu konsultācijas, iedzīvotājiem tiks nodrošinātas daudzveidīgas medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējas – dežūrārstu un pediatru, feldšerpunktu, steidzamās medicīniskās palīdzības punktu (traumpunktu), uzņemšanas nodaļu u.c. sniegtie pakalpojumi.

Detalizēta informācija par to, kur vērsties, ja nepieciešama medikamenta recepte, darbnespējas lapa, medicīniskā vai cita palīdzība, bet ģimenes ārsts nav pieejams, drīzumā būs pieejama NVD mājaslapā www.vmnvd.gov.lv un NVD profilos sociālajos tīklos Twitter un Facebook.

Avots:
Nacionālais veselības dienests

Kocēnos norisinās Eiropas Jauniešu Parlamenta Reģionālā sesija

Publicēja Krista Gromova

Šonedēļ Kocēnu novada Kocēnos norisinās 26. Eiropas Jauniešu parlamenta Reģionālā sesija. Četru dienu garumā 150 EJP jaunieši un studenti vecumā no 16 līdz 24 gadiem no visas Latvijas, kā arī dažādām Eiropas valstīm darbojas komandā un diskutē par Eriopā un pasaulē aktuālām problēmām. Trešdien, 2017.gada 28. jūnijā ar jauniešu organizētu Ģenerālo Asambleju sesija noslēdzās.

Katrai sesijai tieka piešķirta sava centrālā tēma, šogad tā bija zaļa un ilgtspējīga domāšana.

Pirmajā un otrajā projekta dienā EJP jaunieši un studenti veidoja komandas, lai savstarpēji iepazītos un ar dažādu problēmuzdevumu palīdzību noteiktu dalībnieku lomu komitejās. Trešajā dienā notika darbs komitejās, kur tika diskutēts par Eiropā un pasaulē aktuālām problēmām, lai rastu cēloņus un risinājumus. Noslēgumā katras komitejas paveiktais tika apkopots rezolūciju formātā un prezentēts, kā arī pārspriests un aizstāvēts ģenerālajā asamblejā.

Sesijas mērķis bija panākt, ka šī jauniešu paaudze spēj efektīvi sadarboties komandā, apgūst un stiprināt lemumu veikšanu un līderības prasmes, un iemācās saskatīt kopbildi un mērķi tam, ko viņi dara, kā arī dot iespēju dalībniekiem paplašināt savu kontaktu loku ārpus Latvijas robežām.

Eiropas Jauniešu Parlaments ir viena no lielākajām debašu platformām Eiropas jauniešiem. Tā ir politiski un nacionāli neatkarīga organizācija, kuras galvenie mērķi ir veicināt starpkultūru attiecības, jauniešu iniciatīvu un personīgo iemaņu attīstību. Savukārt EJP oficiālā pārstāvniecība Latvijā ir Latvijas jauniešu organizācija “Tellus”, kas ir nevalstiska organizācija, kura dibināta 2004.gadā. Visi organizācijas biedri ir brīvprātīgie, kurus vieno kopīga pieredze starptautiskos jauniešu projektos. 2012. gadā organizācijai tika piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas nodrošina to, ka valsts atmaksā 85% no ziedotās summas.

Pārceltas Zilākalna pagasta vasaras sporta spēles

Publicēja Inese Pabērza

Jūlijā plānotās Zilākalna pagasta vasaras sporta spēles tiek pārceltas uz augustu.
Laiks tiks precizēts un izziņots atsevišķi www.kocenunovads.lv, Kocēnu novada sociālajos tīklos, kā arī "Kocēnu Novada Vēstis".

Novadniekiem vairākas medaļas pauerliftinga sacensībās

Publicēja 2017. gada 27. jūn. 23:48Krista Gromova

Kocēnu novadu Latvijas pauerliftinga sacensībās šajā pavasara sezonā pārstāvēja pieci sportisti: Krišjānis Jēgers un Jānis Bergholds no Kocēniem, Normunds Kazuņins, Emīls Ogriņš un Janeks Šelkovskis no Zilākalna pagasta. Šis pavasaris novadniekiem ir nesis spraigas sacensības un vairākas medaļas.

Kocēnu novada sportistiem sagatavoties sacensībām palīdzēja Valmieras smagatlētikas kluba „Spēka Pasaule” treneris Andrejs Rožlapa. Šajā sezonā novada sportisti piedalījās pavisam 7 čempionātos gan Latvijas, gan reģionu mērogā, sasniedzot lieliskus rezultātus un godalgotas vietas.

Madonā 3. jūnijā notika Madonas novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Šajās sacensībās piedalījās K. Jēgers un J. Bergholds. Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 74 kg K. Jēgers savu svaru, 74 kg, uzspieda 9 reizes un ierindojās 3. vietā. Vīru grupā svara kategorijā līdz 66 kg 1. vietu izcīnīja J. Bergholds, uzspiežot 66 kg 25 reizes.

Gulbenē no 29. līdz 30. aprīlim notika Latvijas čempionāts spēka trīscīņā ar ekipējumu. Vīru grupā svara kategorijā līdz 66 kg J. Bergholds izcīnīja 1. vietu, kopsummā paceļot 515 kg. N. Kazuņins svara kategorijā līdz 83 kg ar kopsummā uzspiestajiem 602,5 kg ieguva 3. vietu. Turpat vīru grupā startēja arī J. Šelkovskis svara kategorijā līdz 93 kg. Sportists kopsummā pacēla 700 kg un izcīnīja 1. vietu. Junioru grupā sacentās E. Ogriņš svara kategorijā līdz 83 kg un ar kopsummā paceltajiem 590 kg izcīnīja 1. vietu. Gulbenē reizē ar Latvijas čempionātu sportisti varēja paralēli piedalīties arī Gulbenes novada atklātajā čempionātā spēka trīscīņā. Šajās sacensībās sportisti sacentās open grupā, kur līdz 83 kg N. Kazuņins izcīnīja 2. vietu ar 602,5 kg, bet E. Ogriņš 3. vietu ar 590 kg. Savukārt J. Šelkovskis izcīnīja 1. vietu svarā līdz 93 g un 3. vietu grupā pēc absolūtā vērtējuma, kopsummā paceļot 700 kg.

Rīgā 25. martā notika Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu – Rīgas Kauss. Mūsu novadnieks J. Bergholds startēja svara kategorijā līdz 66 kg, uzspiežot 65 kg smagu svaru stieni 27 reizes un izcīnot godalgoto 1. vietu.

Vidzemes čempionātā spēka trīscīņā ar/bez ekipējuma, kas norisinājās 11. martā Valmierā, piedalījās N. Kazuņins un E. Ogriņš. Abi sportisti startēja sacensībās, izmantojot spēka trīscīņas ekipējumu. Vīru konkurencē N. Kazuņins ar kopsummā paceltajiem 580 kg ierindojās 2. vietā svara kategorijā līdz 83 kg. E. Ogriņš piedalījās junioru grupā līdz 83 kg. Sportists trīs kustībās kopā pacēla 592,5 kg un kļuva par absolūti spēcīgāko sportistu junioru grupā, kamēr Normunds 3. vietā absolūtajā vērtējumā vīru grupā.

Jelgavā 4. martā notika Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu, kurā starp 129 sportistiem veiksmīgi startēja K. Jēgers, J. Bergholds un J. Šelkovskis. K. Jēgers sacentās jauniešu grupā svara kategorijā līdz 83 kg. Sportists ar uzspiestajiem 102,5 kg ierindojās 3. vietā. Vīru konkurencē svara kategorijā līdz 66 kg uzvarēja J. Bergholds ar 132,5 kg. J. Šelkovskis svara kategorijā līdz 93 kg pārliecinoši izcīnīja 1.vietu ar uzspiestajiem 215 kg.

K. Jēgers šogad piedalījās arī Inčukalna čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu, kas notika 25. februārī. Šajās sacensībās jaunais sportists savu svaru, 77 kg, uzspieda 15 reizes, izcīnot 2. vietu savā svaru kategorijā, kā arī 3. vietu absolūtajā vērtējumā starp visiem jauniešiem.

Sacensību rezultāti pieejami Latvijas Pauerliftinga federācijas mājas lapā: http://www.powerliftings.lv

Kocēnu novada dome atsavina pašvaldībai piederošo nekustamo īpašumu

Publicēja 2017. gada 27. jūn. 05:00Inese Pabērza

Kocēnu novada dome atsavina pašvaldībai piederošo nekustamo īpašumu:

Nekustamo īpašumu – zemes vienību (kadastra apzīmējums 96640080273) “Ridēnu šķūnis”, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, kas sastāv no zemes vienības 1622 m² platībā.
Nekustamā īpašuma izsoles sākuma cena – 2700,- EUR.
Izsole notiks 2017. gada 2. augustā.
Ar izsoles noteikumiem var iepazīties Kocēnu novada domes mājas lapā:
www.kocenunovads.lv.

Lēmums (odt.)
Izsoles noteikumi (odt.)

Noslēdzies Kocēnu novada domes finansētu iedzīvotāju iniciatīvu projektu konkurss

Publicēja 2017. gada 27. jūn. 01:58Inese Pabērza

Noslēdzies Kocēnu novada domes izsludinātais iedzīvotāju iniciatīvu projektu konkurss. Tajā no saņemtajiem 13 pieteikumiem finansiālu atbalstu konkursa komisija nolēmusi piešķirt sešām projektu idejām.


Nr.

Iesniedzējs

Projekta nosaukums

Aktivitātes

Kocēnu novada domes piešķirtais finansējums (EUR)

1

Iedzīvotāju iniciatīvas grupa “Volatus”

Teātris Rubenē- vakar, šodien, rīt

Materiālu par kultūras un īpaši teātra jomas norisēm Rubenes ciemā apkopošana un sabiedrības iepazīstināšana.

Vides objekta- piemiņas koka iestādīšana, apkārtnes un vides sakopšana.

Datora iegāde vēsturisko datu, informācijas apkopošanai, izrāžu tehniskās kvalitātes uzlabošanai.


700,00

2.

Iedzīvotāju iniciatīvas grupa “Labie darbi Kokmuižai”

Labie darbi Kokmuižai!

Kokmuižas parka papildināšana ar rožu un košumkrūmu stādiem.

Seno mēbeļu iegāde, lai papildinātu Kokmuižai raksturīgo interjeru un piesaistītu apmeklētāju interesi.

Pasākuma “Leģendu nakts 2017” scenārija izstrāde.

Fotoizstādes “Labie darbi Kokmuižai” izveide un Pateicības vakara organizēšana.

700,00

3.

Iedzīvotāju iniciatīvas grupa “Domāts darīts”

Sporta pote

Ekspozīcijas sistēmas iegāde, kā arī fotogrāfa Jura Kalniņa bilžu izstādes sagatavošana Kocēnu sporta namā par florbola vēsturi novadā.

700,00

4.

Dikļu evaņģēliski luteriskā draudze

Dikļu baznīca- kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšana un attīstīšana

Atpūtas infrastruktūras iegāde un uzstādīšana pie Dikļu baznīcas, talkas organizēšana un teritorijas labiekārtošana.

700,00

5.

Iedzīvotāju iniciatīvas grupa “Bērzainieši”

Pie Bērzaines kartes- senāk un tagad

Ziņu iegūšana par Bērzaines pagastā kādreiz bijušām un pašreiz esošām mājvietām un to izcelsmi, veikt esošo mājvietu fotofiksāciju, izveidot karti ar zudušām mājvietām, izgatavot un uzstādīt informatīvo stendu “Pie Bērzaines kartes- senāk un tagad...”

700,00

6

Zilākalna Imanta ielas “Vecāku klubiņa” neformālās iniciatīvas grupa

Imanta ielas bērniem

Pagalma labiekārtošana un rotaļu laukuma Zilākalnā Imanta ielas 8 un Imanta ielas 10 iedzīvotājiem izveidošana.

684,50


Jau ziņots, ka nolūkā atbalstīt sabiedriski nozīmīgu aktivitāšu, projektu un pasākumu īstenošanu Kocēnu novadā, veicināt iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību aktuālu problēmu risināšanā, kā arī lai veicinātu sadarbību ar neformālām iedzīvotāju iniciatīvu grupām un nevalstiskajām organizācijām, Kocēnu novada dome izsludināja iedzīvotāju iniciatīvu projektu konkursu.

Projektu pieteikumus aktivitāšu īstenošanai š
ajā gadā varēja iesniegt nevalstiskās organizācijas, biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas, fizisku personu neformālās grupas, kurās apvienojušies vismaz 5 (pieci) dalībnieki. Konkursa ietvaros paredzētās projekta aktivitātes jāīsteno Kocēnu novada administratīvajā teritorijā.

Vienā pieteikumā pieprasītais finansējuma apmērs nedrīkstē
ja pārsniegt 700 EUR. Viens pretendents varēja iesniegt tikai vienu projekta pieteikumu.


1-10 of 2335