Ziņas

Pēdējās ziņas

 • Kapusvētku laikā būs papildu autobusu reisi
  Kapusvētku laikā, kas notiks 21.jūlijā Kocēnu kapos, būs nodrošināti papildu SIA “VTU Valmiera” Valmieras pilsētas maršrutu autobusu reisi. Jau esošie sabiedriskā transporta kursēšanas laiki nemainīsies.

  3.maršruta un 8.maršruta autobusi papildu reisos kursēs maršrutā “Valmiermuiža1”–“Kocēni” plkst.13.38 un 15.10, “Kocēni”–“Valmiermuiža1” plkst.14.20 un 16.00, “Kocēni”–“Stacija” plkst.13.22 un 15.42, “Stacija”–“Kocēni” plkst.14.10 un 16.15.

  Papildu reisu saraksts skatāms SIA “VTU Valmiera” mājaslapā vtu-valmiera.lv vai ŠEIT

  Papildu reisu ieviešana Kocēnu kapusvētku dienā, ņemot vērā iedzīvotāju ierosinājumus, nodrošināta jau vairākus gadus.


  Informāciju sagatavoja:
  Zane Bulmeistare
  SIA „VTU Valmiera”
  Sabiedrisko attiecību speciāliste
  E-pasts: pr@vtu-valmiera.lv
  Mob. tel.: 26443410

  Publicēja 2019. gada 19. jūl. 03:18 plkst. Kristers Blūms
 • Vakance - angļu valodas skolotājs Ziemeļvidzemes pamatskolā
  Kocēnu novada pašvaldība aicina darbā Ziemeļvidzemes pamatskolā ANGĻU VALODAS SKOLOTĀJU (uz nepilnu likmi - 10h/nedēļā, uz nenoteiktu laiku) ar darba vietām “Dauguļu skola”, Dikļu pag., Kocēnu nov. un Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pag., Kocēnu nov.

  DARBA PIENĀKUMI:

  • pildīt skolotāja pienākumus, atbilstoši mācību priekšmeta Valsts izglītības standarta prasībām;
  • veicināt izglītojamo individuālo sasniegumu attīstību;
  • sadarboties ar citu mācību priekšmetu skolotājiem;

  PRASĪBAS PRETENDENTIEM:

  • izglītība saskaņā ar MK noteikumu Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” prasībām;
  • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
  • precizitāte un atbildība darbā.
  IESTĀDE PIEDĀVĀ:
  • darbu radošā, draudzīgā kolektīvā;
  • atalgojumu no 710 euro mēnesī par vienu pedagoģisko likmi;
  • sociālās garantijas.

  Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot savu motivētu pieteikuma vēstuli, CV, vēlams izglītību un kvalifikācijas apliecinošo dokumentu kopijas līdz 2019. gada 25.augustam (ieskaitot):


  Informācija pa tālruni (darba dienā no plkst. 9.00 līdz 14.00) 26423042; 29406732

  Publicēja 2019. gada 16. jūl. 04:43 plkst. Kristers Blūms
 • Noslēdzies Kocēnu novada sporta spēļu 3.posms
  2019.gada 13.jūlijā Kocēnu novada Dikļu pagastā norisinājās Kocēnu novada sporta spēļu trešais posms. Dalību sacensībās šoreiz pieteica astoņas komandas, startējot trīs komandu sporta veidos - futbols, strītbols, volejbols, kā arī individuālajos sporta veidos - vieglatlētikā (50m sprints) un orientēšanās labirintā. Papildus šiem tradicionālajiem sporta veidiem, Dikļos tāpat kā Bērzainē komandām bija iespēja piedalīties ugunsdzēsēju stafetē, ko nodrošināja Dikļu pagasta brīvprātīgo ugunsdzēsēju vienība.

  Dienas pirmajā pusē tika aizvadītas sacensības orientēšanās labirintā un futbolā. Futbola sacensības tika aizvadītas divās apakšgrupās, kur tika noskaidrotas divas labākās komandas, kas tikās ar otras grupas divām labākajām komandām pusfināla cīņas. No A apakšgrupas kā pirmā komanda izkļuva mājinieki "Dikļi", aiz sevis otrajā vietā atstājot komandu "Čiekuri", savukārt B apakšgrupā labāko rezultātu sasniedza komanda "Ozoli", otrajā vietā ierindojoties komandai "Vaidava". Pirmajā pusfinālā veiksmīgāki izrādījās komanda "Dikļi", kas uzvarēja komandu "Vaidava" ar rezultātu 2:0, savukārt otra pusfināla cīņa noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 0:0, tāpēc lai noskaidrotu uzvarētāju tika aizvadīta soda sitienu sērija, kur ar rezultātu 6:5 uzvarēja komanda "Čiekuri". Spēle par trešo vietu noslēdzās ar rezultātu 1:0 šoreiz pārāki bija komanda "Ozoli". Arī fināla spēle tika aizvadīta ļoti līdzvērtīga un šoreiz revanšējoties par piedzīvoto zaudējumu grupu turnīrā uzvarēja komanda "Čiekuri", izcīnot pirmo vitu futbola sacensībās.

  Orientēšanās labirintā sportisti startēja individuāli trīs dažādās vecuma grupās sievietēm un trīs dažādās vecuma grupās vīriešiem, absolūti labāko rezultātu sievietēm sasniedza komandas "Zilaiskalns" pārstāve Kristīne Berga, savukārt kungu konkurencē labāko rezultātu sasniedza komandas "Ķažimējie" pārstāvis Markuss Pazāns.

  Dienas otrajā daļā norisinājās sacensības strītbolā, volejbolā, 50m skrējienā un ugunsdzēsēju stafetē. Komandu sporta veidos sacensības tika aizvadītas divās apakšgrupās.

  Strītbola sacensībās par uzvarētājiem kļuva mājinieki "Dikļi", otrajā vietā aiz sevis atstājot komandu "Ķažimējie", bet trešo vietu ieguva komanda "Ozoli", kas apspēlēja komandu "Rītdienas klaidoņi".

  Volejbola sacensībās no A apakšgrupas kā divas labākās komandas izkļuva "Čiekuri" un "Rītdienas klaidoņi", savukārt no B apakšgrupas kā pirmie izkļuva "Ķažimējie", otrajā vietā atstājot komandu "Ozoli". Pusfināla cīņās veiksmīgākas izrādījās komandas "Čiekuri" (21:17 uzvarēta komanda "Ozoli") un "Rītdienas klaidoņi" (21:19 uzvarēta komanda "Ķažimējie"). SPēlē par trešo vietu pārāki izrādījās komanda "Ozoli", kas uzvarēja komandu "Ķažimējie" ar rezultātu 21:14, atspēlējoties par zaudējumu grupu turnīrā. Savukārt finālā tikās divas A apakšgrupas komandas, šeit tieši tāpat kā grupu turnīrā pārāki izrādījās komanda "Čiekuri", kas apspēlēja komandu "Rītdienas klaidoņi" ar rezultātu 21:8.

  50m skrējiens tika aizvadīts stadionā uz zāles seguma, kas sportistiem netraucēja sasniegt labus rezultātus, aizvadot divus skrējienus. Uz starta stājās kupls skaits sportistu, taču absolūti labāko rezultātu vīriem sasniedza komandas "Vaidava" pārstāvis Ģirts Emīls Ābele (rez.6,19), savukārt dāmām absolūti labāko rezultātu sasniedza komandas "Zilaiskalns" pārstāve Kristīne Berga (rez.7,60).

  Dikļu pagasta brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība bija parūpējusies par ugunsdzēsēju stafetes nodrošināšanu sacensību dienas noslēgumā. Uz starta šajā neierastajā disciplīnā stājās piecas komandas - "Ķažimējie", "Dikļi", "Čiekuri", "Zilaiskalns" un "Ozoli". Lai arī disciplīna netika iekļauta kopvērtējumā, tai bija izšķiroša nozīme kopvērtējuma vietu sadalījumā. Ātrāko rezultātu ugunsdzēsēju stafetē sasniedza komanda "Ķažimējie", kas Dikļu pagasta brīvprātīgo ugunsdzēsēju vienības sagatavoto stafeti veica 2 minūtēs 35 sekundēs, otrajā vietā ierindojās mājinieku "Dikļi" komanda - 2 minūtes un 41 sekunde, savukārt trešo vietu ieguva komanda "Čiekuri" - 3 minūtes un 00 sekundes.

  Sacensību dienas kopvērtējumā par uzvarētājkomandu kļuva komanda "Čiekuri", kas dienas kopvērtējumā ieguva 53 punktus, otrajā vietā ierindojās komanda "Ozoli" iegūstot 50 punktus, savukārt cīņā par trešo vietu izšķiroši bija rezultāti ugunsdzēsēju stafetē, komanda "Ķažimējie" un komanda "Dikļi" katra bija iekrājušas pa 48 punktiem un pateicoties labākam rezultātam ugunsdzēsēju stafetē trešo vietu kopvērtējumā ieguva komanda "Ķažimējie", ceturtajā vietā atstājot mājiniekus komandu "Dikļi". Piekto vietu dienas kopvērtējumā ieguva komanda "Zilaiskalns", sesto komanda "Vaidava", septīto komanda "Rītdienas klaidoņi", savukārt astotajā vietā ierindojās komanda "FK Valmiera". 

  Foto no Kocēnu novada sporta spēļu 3.posma ŠEIT

  Noslēdzošais "Kocēnu novada sporta spēles 2019" posms norisināsies 2019.gada 17.augustā Kocēnos, kur tiks noskaidroti 2019.gada kopvērtējuma uzvarētāji.


  Sacensību kopvērtējuma tabula pēc trīs sacensību posmiem:

  Nr.

  Komanda

  1.posms

  2.posms

  3.posms

  4.posms (17.08)

  Punkti

  Vieta

  1

  Ozoli

  10

  12

  12

   

  34

   

  2

  Zilaiskalns

  7

  15

  7

   

  29

   

  3

  Vaidava

  12

  10

  6

   

  28

   

  4

  Ķažimējie

  8

  6

  10

   

  24

   

  5

  Rītdienas klaidoņi

  5

  8

  5

   

  18

   

  6

  Komandantstunda

  15

  -

  -

   

  15

   

  7

  Čiekuri

  -

  -

  15

   

  15

   

  8

  Salāti

  6

  7

  -

   

  13

   

  9

  Dikļi

  -

  -

  8

   

  8

   

  10

  Vietējie

  4

  -

  -

   

  4

   

  11

  FK Valmiera

  -

  -

  4

   

  4

   

   

  Publicēja 2019. gada 15. jūl. 23:15 plkst. Kristers Blūms
 • Informācija par pastāvīgo komiteju sēžu grafiku
  Kocēnu novada domes pastāvīgo komiteju sēžu grafiks: 

  Ceturtdien, 18. jūlijā :
  • plkst. 10.00 Izglītības, kultūras un sporta komiteja;
  • plkst. 14.00 Tautsaimniecības un attīstības komiteja;
  • plkst. 15.00 Finanšu komiteja.

  Domes sēde -   ceturtdien, 25. jūlijā plkst. 10.00.

  * Sēdes norisinās Kocēnu novada domes administrācijas ēkā Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā.

  Publicēja 2019. gada 15. jūl. 05:33 plkst. Kristers Blūms
 • Kocēnu novada dome aicina darbā Nekustamo īpašumu nodaļas vadītāju
  Kocēnu novada dome, Reģistrācija Nr. 90009114171 aicina darbā  Nekustamo īpašumu nodaļas vadītāju uz nenoteiktu laiku  ar darba vietu Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads.

  Prasības pretendentiem:
  • Augstākā izglītība, vadības pieredze un pieredze būvniecības jomā;
  • Vēlama papildu izglītība darba aizsardzībā un ugunsdrošībā;
  • Pieredze būvniecības projektu vadībā;
  • Būvniecību regulējošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • Praktiska pieredze un izpratne būvniecības, vēlams inženierinfrastruktūras procesu organizēšanā;
  • Prasme pastāvīgi pieņemt lēmumus, organizēt darbu, motivēt citus darbiniekus, koordinēt darbu kopēju izpildi u.c. ar amatu un ar pašvaldības kompetenci saistīto jautājumu pārzināšana;
  • Spēja sagatavot dokumentāciju būvniecības iepirkumu organizēšanai;
  • Teicamas datora prasmes (MS Office, Open Office);
  • Latviešu valodas prasme augstākajā līmenī;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

  Galvenie pienākumi:
  • Vadīt, koordinēt un atbildēt par nodaļas darbu atbilstoši funkcijām un darbinieku pienākumu sadalei;
  • Sastādīt nodaļas budžetu un kontrolēt tā izlietojumu;
  • Koordinēt un noteikt darba pienākumus nodaļas darbiniekiem;
  • Būvniecības un remontdarbu plānošana, organizēšana un vadība Kocēnu novada pašvaldības objektos;
  • Pašvaldības finansēto un līdzfinansēto celtniecības un atjaunošanas darbu būvapjomu un tāmju, atbilstoši LBN 501-06 sagatavošana, būvniecības procesa norises uzraudzība un koordinācija;
  • Plānot, analizēt, organizēt un piedāvāt risinājumus inženiertehniskām problēmām;
  • Uzņemties tehnisko atbildību par būvniecības projektiem, pārstāvot pasūtītāja intereses, piedalīties būvkonstrukciju, segto darbu un citu izpildīto būvdarbu pieņemšanā, pārbaudīt būvdarbos izmantojamo būvizstrādājumu atbilstības deklarācijas un tehniskās pases, to atbilstību būvprojektam;
  • Piedalīties būvkonstrukciju, segto darbu un citu izpildīto būvdarbu pieņemšanā u.c., pārstāvot pasūtītāja intereses;
  • Koordinēt un kontrolēt būvniecību, atbilstoši būvprojektam un noslēgtajiem līgumiem, nodrošinot pašvaldības būvniecības projektu dokumentācijas sagatavošanu un iesniegšanu Kocēnu novada būvvaldē;
  • Sagatavot projektēšanai nepieciešamo informāciju, dokumentāciju un tehniskos noteikumus, organizēt projektēšanas darbu uzdevumu sagatavošanu;
  • Sadarboties ar būvprojektu izstrādātājiem un pārstāvēt pašvaldības intereses būvprojekta izstrādes laikā;
  • Veikt projektētāju izstrādāto pašvaldības objektu būvprojektu un izmaksu tāmju pārbaudi pirms tās akceptēšanas būvvaldē;
  • Konsultēt iepirkuma komisiju, līdzdarboties iepirkumu dokumentu projektu sagatavošanā un izvērtēšanā;
  • Veikt projekta vadītāja pienākumus pašvaldības būvobjektos un kontrolēt ar būvniecību saistīto līgumu nosacījumu izpildi (termiņus, kvalitāti u.tml.);
  • Sniegt atbalstu novada pašvaldības struktūrvienībām ar būvniecību un būvju ekspluatāciju saistītos jautājumos.

  Piedāvājam:
  • Darba laiku 40 stundas nedēļā;
  • Interesantu un atbildīgu darbu;
  • Iespēju apliecināt savas spējas;
  • Darba algu 1565,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • Sociālās garantijas (t.sk. atvaļinājuma pabalsts līdz 30% no mēnešalgas, veselības apdrošināšana, papildatvaļinājums u.c.).


  Pieteikuma (motivācijas) vēstuli un CV (dzīves apraksts) līdz 2019.gada 31.jūlijam plkst. 16.00 iesniegt Kocēnu novada domes Dokumentu pārvaldības un informācijas nodaļā Alejas ielā 8 (1. stāvā) Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, vai sūtot uz e-pastu: info@kocenunovads.lv (ar norādi "Pieteikums Nekustamo īpašumu nodaļas vadītāja amatam").

  Papildu informācija, zvanot pa tālruni 29499880 vai 26141003

  Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

  Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13. pantu, Kocēnu novada dome informē, ka:
  1) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Kocēnu novada dome. Adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV- 4220; tālrunis: 66954826, 28675556; e-pasts: info@kocenunovads.lv;
  2) Datu aizsardzības speciālists Raivis Grūbe, tālr.: +371 67419000, e-pasts: raivis@grubesbirojs.lv un datu aizsardzības speciālists Viesturs Grūbe, tālr +37167419000, e-pasts: viesturs@grubesbirojs.lv
  3) Informējam, ka personas dati tiks izmantoti tikai atlases vajadzībām un pēc konkursa rezultātu paziņošanas jūsu personas dati tiks dzēsti, kā arī papildu VDAR 13. pantā minēto informāciju jūs varat iegūt, sūtot elektroniskā pasta vēstuli uz e-pasta adresi: info@kocenunovads.lv  Publicēja 2019. gada 15. jūl. 04:18 plkst. Kristers Blūms
 • Aizvadīts velo seriāla "Kocēnu Velo Cilpas" 2.posms - REZULTĀTI
  2019. gada  11. jūlijā aizvadīts velo seriāla "Kocēnu Velo Cilpas" 2.posms.

  3.posms 8. augustā!

  Laiks un vieta: “Mežuļu” pļava (koordinātas 57.471514, 25.367212) Kocēnu pagasts, Kocēnu novads. Norādes uz sacensībām no autoceļa Dūķeri-Kocēni-Ķiene (V188).

  Brīvais starts no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.00. Reģistrācija un SPORTident Active Card (turpmāk - Idents) izsniegšana no plkst. 17.30 (dalībnieki var izmantot personīgo SPORTident Active Card, kas jāpiereģistrē startā).

  Automašīnu novietošana ceļa V188 malā, kur būs norāde “P”.

  Norises datumi:
  1. posms – 6.jūnijs; 1.posma rezultāti ŠEIT, Foto ŠEIT
  2. posms – 11.jūlijs; 2.posma rezultāti ŠEIT, Foto ŠEIT
  3. posms – 8.augusts;
  4. posms – 12.septembris

  Divriteņu izvēle ir brīva - braucēji var piedalīties individuāli ar jebkāda veida divriteņiem - šosejas, kalnu, individuālo braucienu u.c. divriteņiem, izņemot divriteņus ar elektropiedziņu.

  Plašāka informācija sacensību nolikumā ŠEIT.
  Publicēja 2019. gada 12. jūl. 03:26 plkst. Kristers Blūms
 • Kocēnu novada jaunieši aicināti piedalīties kopīgā nometnē ar Vācijas jauniešiem
  Šovasar, no 16. augusta līdz 22. augustam, stiprinot sadraudzību starp Kocēnu novadu un Langenbergas pašvaldību Vācijā, Kocēnu novada dome organizē sadraudzības nometni jauniešiem vecumā no 14 līdz 17 gadiem.

  Nometnes mērķis ir stiprināt Kocēnu novada un Langenbergas jauniešu sadarbību, lai nākotnē jaunatnes jomā organizētu kopīgus projektus. Nometne norisināsies Kocēnu novada Vaidavā, tās laikā jauniešiem būs iespēja iepazīt vācu kultūru, uzlabot savas komunikācijas spējas, reprezentēt Latviju, piedalīties dažādās aktivitātēs un diskutēt par jauniešiem aktuālām tēmām.

  Līdz šim sadarbība veidota abu pašvaldību pārstāvjiem tiekoties, pārrunājot pašvaldību pieredzi dažādu jomu jautājumu risināšanā. 2018. gada nogalē biedrības “Valmieras-Giterslo reģionu sadarbībai” iesaistīto pašvaldību jaunatnes lietu pārstāvji devās vizītē uz Giterslo, lai veicinātu sadarbību jaunatnes jomā.

  Kocēnu novada dome aicina Kocēnu novadā deklarētus jauniešus līdz 25. jūlijam pieteikties dalībai vasaras nometnē. Pieteikuma anketa publicēta ŠEIT.

  Prasības kandidātiem:
  • vecums no 14 līdz 17 gadiem;
  • deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā;
  • mācās Kocēnu novada izglītības iestādē;
  • spēj komunicēt angļu vai vācu valodā;
  • priekšroka tiks dota jauniešiem, kuri iesaistījušies Kocēnu novada domes organizētajās aktivitātēs – Kocēnu novada domes organizētajās jaunatnes aktivitātēs (projekta "Mobilais darbs ar jaunatni Kocēnu novadā" ietvaros), Brīvprātīgā darba aktivitātēs vai Kocēnu novada vasaras nodarbinātības programmā;
  • vietu skaits nometnē ierobežots, bezmaksas dalība nometnē tiks nodrošināta 15 Kocēnu novada jauniešiem.
  Langenbergas pašvaldības jaunieši
  Publicēja 2019. gada 11. jūl. 22:59 plkst. Elīna Upīte
 • Izvērtēs novada sakoptākos īpašumus
  Otrdien, 16. jūlijā, norisināsies Kocēnu novada domes rīkotajā konkursā “Skaistākā dzīves vieta un vide Kocēnu novadā 2019” pieteikto objektu apsekošana un izvērtēšana.

  Šogad dalībai konkursā saņemti 12 pieteikumi:

  1. Bērzaines pagasta "Pumpuri";
  2. Kocēnu pagasta "Jaunjānēni";
  3. daudzdzīvokļu māja "Lazdas" Dikļos;
  4. Dikļu pils;
  5. Dikļu pagasta "Liepkalni";
  6. daudzdzīvokļu māja "Saulrieti" Dauguļos;
  7. Kocēnu pagasta "Vēsmas";
  8. Vaidavas pagasta "Jaunpūpoli";
  9. Vaidavas pagasta "Austriņi";
  10. Vaidavas pagasta "Indrāni 1";
  11. Dārza iela 22 Kocēnos;
  12. daudzdzīvokļu māja Alejas ielā 13a, Kocēnos.

  Konkursa mērķis ir aktivizēt un mudināt Kocēnu novada iedzīvotājus savas darba un dzīves vietas sakopšanā un latviskās kultūrvides veidošanā, motivēt iedzīvotājus būt atbildīgiem par sava īpašuma sakārtošanu, popularizēt laukus kā dzīves vietu labi sakārtotā vidē, kā arī attīstīt konkursa dalībnieku un pašvaldības savstarpējo sadarbību un novada iepazīšanu.

  Pieteikumus varēja iesniegt gan objekta īpašnieki vai apsaimniekotāji, gan kaimiņi vai garāmgājēji. Saņemto informāciju vērtēs domes apstiprināta Vērtēšanas komisija, apsekojot objektus klātienē.

  Apbalvojumu piešķirs nominācijās “Sakoptākā individuālā māja/ģimenes māja ciematā”, “Sakoptākā lauku sēta/ģimenes māja (ārpus apdzīvotām vietām)”, “Sakoptākā daudzdzīvokļu māja”, “Sakoptākais uzņēmums”. Apbalvojumi tiks pasniegti svinīgā pasākumā rudenī.
  Publicēja 2019. gada 10. jūl. 22:52 plkst. Elīna Upīte
 • Izsoles sludinājums - malkas apkures katls
  Kocēnu novada dome atsavina un pārdod mutiskā izsolē ar augšupejošu soli malkas apkures katlu AK1000.

  Izsoles sākumcena – 12 790,00 EUR (divpadsmit tūkstoši septiņi simti deviņdesmit euro).

  Objekta izsole notiks 2019. gada 30. jūlijā plkst. 10.00 Kocēnu novada domes telpās Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā 2. stāva sēžu zālē .

  Dalībai izsolē jāreģistrējas Kocēnu novada domē Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā ne vēlāk kā līdz 2019. gada 29. jūlija plkst. 15.00.


  Publicēja 2019. gada 10. jūl. 05:49 plkst. Elīna Upīte
 • Kocēnu novada dome aicina darbā būvinženieri (uz noteiktu laiku)
  Kocēnu novada dome aicina darbā būvinženieri uz noteiktu laiku ar darba vietu Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā.

  Prasības pretendentiem: 
  • Augstākā inženiertehniskā izglītība;
  • Pieredze būvdarbu un būvprojektu vadīšanā;
  • Būvniecību regulējošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • Teicamas datora prasmes ( MS Office, Open Office);
  • Ļoti labas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  • Vēlama augstākā izglītība darba aizsardzībā;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

  Galvenie pienākumi: 
  • Pašvaldības finansēto un līdzfinansēto celtniecības un atjaunošanas darbu būvapjomu un tāmju, atbilstoši LBN 501-06 sagatavošana, būvniecības procesa norises uzraudzība un koordinācija;
  • Plānot, analizēt, organizēt un piedāvāt risinājumus inženiertehniskām problēmām;
  • Uzņemties tehnisko atbildību par būvniecības projektiem, pārstāvot pasūtītāja interes, piedalīties būvkonstrukciju, segto darbu un citu izpildīto būvdarbu pieņemšanā, pārbaudīt būvdarbos izmantojamo būvizstrādājumu atbilstības deklarācijas un tehniskās pases, to atbilstītbu būvprojektam.
  • Piedalīties būvkonstrukciju, segto darbu un citu izpildīto būvdarbu pieņemšanā u.c., pārstāvot pasūtītāja intereses;
  • Koordinēt un kontrolēt būvniecību, atbilstoši būvprojektam un noslēgtajiem līgumiem, nodrošinot pašvaldības būvniecības projektu dokumentācijas sagatavošanu un iesniegšanu Kocēnu novada būvvaldē.

  Piedāvājam: 
  • Interesantu, dinamisku, atbildīgu un uz attīstību vērstu darbu;
  • Darba laiku 40 stundas nedēļā;
  • Darba algu 1118,00 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • Sociālās garantijas (t.sk. atvaļinājuma pabalsts līdz 30% no mēnešalgas, veselības apdrošināšana, papildatvaļinājums u.c.).

  Pieteikuma (motivācijas) vēstuli un CV (dzīves apraksts) līdz 2019. gada 12. jūlijam plkst. 16.00 iesniegt Kocēnu novada domes Dokumentu pārvaldības un informācijas nodaļā Alejas ielā 8 (1.stāvā) Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, vai sūtot uz e-pastu: info@kocenunovads.lv (ar norādi "Pieteikums vakantajam būvinženiera amatam"). Papildu informācija, zvanot pa tālruni 29499880. 

  Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. 

  Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13. pantu, Kocēnu novada dome informē, ka: 
  1) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Kocēnu novada dome. Adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV- 4220; tālrunis: 66954826, 28675556; e-pasts:info@kocenunovads.lv
  2) Datu aizsardzības speciālists Raivis Grūbe, tālr.: +371 67419000, e-pasts: raivis@grubesbirojs.lv un datu aizsardzības speciālists Viesturs Grūbe, tālr +37167419000, e-pasts: viesturs@grubesbirojs.lv
  Publicēja 2019. gada 10. jūl. 05:38 plkst. Elīna Upīte
 • Vasaras nodarbinātības programmā Kocēnu novadā piedalīsies 122 skolēni
  Līdz 24. maijam Kocēnu novada skolēni tikai aicināti pieteikties dalībai vasaras nodarbinātībās programmās, kuras tika organizētas sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA), kurā tika piedāvātas darba iespējas jauniešiem vecumā no 15 līdz 20 gadiem. Šīs programmas ietvaros visas vasaras laikā darbu Kocēnu novadā veiks 44 jaunieši - 10 jaunieši jūnija mēnesī, 20 jaunieši jūlijā un 14 jaunieši augustā.

  Kā ierasts, lielākā daļa jauniešu darbosies palīgstrādnieka profesijā, palīdzot dažādos saimnieciskos darbos Kocēnu novada pagastu pārvaldēs. Šogad jauniešiem tika dota iespēja pieteikties arī darbam jaunākā skolotāja palīga profesijā Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestādēs. Šo iespēju izmanto astoņi jaunieši, strādājot kā pirmsskolas izglītības iestāžu audzinātāju palīgi.

  Tāpat Kocēnu novada domes un NVA piedāvātajai programmai pašvaldība nodrošina darba iespēju arī jauniešiem, kuri ir vecumā no 13 līdz 15 gadiem. Kopā tika saņemti 80 jauniešu pieteikumi - Kocēnu pagastā darba vietu saņēma 29 jaunieši, Zilākalna pagastā - seši jaunieši, Dikļu pagastā - deviņi jaunieši, Bērzaines pagastā - 10 jaunieši, Vaidavas pagastā un Rubenē - 22 jaunieši. Skolēni, kuri strādā šajā programmā, tiek nodarbināti divas nedēļas, ne ilgāk kā četras stundas dienā jeb divdesmit stundas nedēļā, veicot dažādus saimnieciskus darbus.

  Nodarbinātības pasākumu vasaras brīvlaikā jauniešiem, kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs, mērķis ir veicināt skolēnu īslaicīgu nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darbavietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt prasmes, iemaņas un pieredzi.
  Publicēja 2019. gada 10. jūl. 02:45 plkst. Elīna Upīte
 • Informācija pašvaldības administrācijas ēkas apmeklētājiem
  Informācija Kocēnu novada domes administrācijas ēkas Alejas ielā 8, Kocēnos apmeklētājiem!

  Saistībā ar stāvlaukuma pārbūves darbiem pie pašvaldības administrācijas tās apmeklētājiem uz noteiktu laiku jārēķinās ar neērtībām, lai iekļūtu ēkā.

  No trešdienas, 10. jūlija, uz laiku no Alejas ielas puses nebūs iespējams piekļūt galvenajai ieejai pašvaldības administrācijā, tādēļ aicinām izmantot eju, kas izbūvēta starp abām ēkas Alejas ielā 8 daļām, kā redzams attēlā (lai to palielinātu, uzspiediet uz tā).

  Lai nokļūtu doktorātā, aptiekā, Būvvaldē, Bāriņtiesā, SIA "Kocēnu komunālā saimniecība" vai izmantotu bankomāta pakalpojumus, aicinām izmantot ieeju, kurai var piekļūt no Ozolu ielas puses.

  Savukārt, lai nokļūtu Nekustamo īpašumu nodaļā, jāizmanto ieeja, kas izbūvēta ejā starp abām ēkas daļam. Attīstības nodaļā var nokļūt, izmantojot trepes, kas ir izbūvētas iepriekšminētajā ejā, savulaik šīs trepes varēja izmantot, lai iekļūtu Kocēnu bibliotēkā.

  Apmeklētājiem ir pieejams jaunizbūvētais stāvlaukums, kuram piekļūt var gan no Alejas, gan Ozolu ielas puses.

  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz iedzīvotāju sapratni! Būvdarbus plānots pabeigt jūlija nogalē.

  Lai palielinātu attēlu, uzspiediet uz tā!
  Publicēja 2019. gada 9. jūl. 06:05 plkst. Elīna Upīte
 • Kocēnu sporta skolas jauniešu komandas piedalīsies prestižajā florbola turnīrā "Prague Games"
  Lai pilnveidotu spēles iemaņas, gatavojoties jaunajai Latvijas bērnu un jauniešu florbola čempionāta sezonai, un gūtu starptautisku spēļu pieredzi, vakar, 8. jūlijā, trīs Kocēnu novada Kocēnu sporta skolas jauniešu komandas (U13, U14, U17) kopā ar treneriem devās ceļā uz Čehijas galvaspilsētu Prāgu, kur no 10. līdz 13. jūlijam norisināsies 16. Starptautiskais jauniešu florbola turnīrs “Prague Games” (“Prāgas spēles”).

  Turnīrā piedalīsies 409 jauniešu florbola komandas no 14 valstīm – visplašāk pārstāvētie ir mājinieki, čehi, ar 201 komandu, kuriem seko florbola lielvalsts Zviedrija (75 komandas) un Šveice (73 komandas). No Latvijas uz šo turnīru devušās piecas komandas – trīs Kocēnu novada Kocēnu sporta skolas jauniešu komandas un divas komandas no FBK “SĀC” (Saulkrasti).

  Kocēnu sporta skolas U13 zēnu komanda iedalīta E apakšgrupā kopā ar divām Čehijas komandām un vienu Šveices komandu. Plašāka informācija un spēļu grafiks ŠEIT.

  U14 komanda spēlēs H apakšgrupā kopā ar divām čehu jauniešu komandām un vienu somu komandu. Plašāka informācija un spēļu grafiks ŠEIT.

  Savukārt U17 komanda cīnīsies I apakšgrupa kopā ar divām čehu un vienu zviedru jauniešu komandu. Plašāka informācija un spēļu grafiks ŠEIT.

  Komandu dalību turnīrā atbalsta Kocēnu novada pašvaldība, piešķirot finansējumu 3300 eiro apmērā transporta pakalpojumu nodrošināšanai.

  Jāatzīmē, ka Latvijas bērnu un jauniešu florbola čempionāta 2018./ 2019. gada sezonā Kocēnu novada Kocēnu sporta skolas U-18 vecuma grupas zēnu komanda "Rubene/KSS" izcīnīja čempionu titulu, U-12 vecuma grupas zēnu komanda kļuva par vicečempioniem, savukārt U-13 jaunieši ierindojās 4. vietā.

  Kocēnu sporta skolas jauniešu komandas un treneri pirms došanās ceļā uz Prāgu
  Publicēja 2019. gada 8. jūl. 23:20 plkst. Elīna Upīte
 • Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos sestdien norisinājās skaņas virzīta kopā sanākšana - VIRZSKAŅA
  Pirmo reizi šajā latviešiem tik nozīmīgajā vietā – Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos, kur pirms 155 gadiem aizsākta nerimstoša mīlestība latviešu dziedāšanai un kopā sanākšanai - Dziesmu svētkiem - noticis pasākums, kurš vienkopus pulcēja varenu laikmetīgo mūziķu kompāniju no Latvijas, Igaunijas un Lielbritānijas.

  Par spīti laika prognozēm un piektdienas vētrai – saule sestdien caurauda debesjumu un virs Dikļiem tā visas dienas garumā spīdēja savā spožākajā ietērpā. Un tie, kuri nenobijās no prognozētajiem laika apstākļiem – izbaudīja mūzikas piepildītu dienu Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos, kura kategorijā “AINAVA” novērtēta kā “Gada labākā būve Latvijā 2014”.

  Lai gan mūzika šajā koncertzālē skan bieži - pirmo reizi te vienkopus bija pulcējušies tik daudz mūziķi, kuri skaņu virzīja laikmetīgās mūzikas virzienā. Viesus ar sparīgiem ritmiem sagaidīja Dikļu pūtēju orķestris, bet pasākums oficiāli tika atklāts uz SIDRABA BIRZS SKATUVES. Uz tās uzstājās Alise Joste, Leilali ar pavadoņiem un šarmantās Sus Dungo dāmas. Vēlā pēcpusdienā mūzika ieskanējās uz otras - DEBESU APVĀKOTĀS SKATUVES, kur varēja sadzirdēt Doni Tondo, Ezeri, Mick Pedaja (Igaunija), Goran Gora, The Sound Poets, Storme (Lielbritānija), Frankie Animal ( Igaunija), bet pasākumu noslēdza Kārlis Kazāks un rokgrupa.

  Pasākuma galvenais fokuss bija mūzika. Tā ikvienam, kurš atnāca, ļāva saplūst ar vietu, dabu, mūziku un pašam ar sevi. Patiess prieks, ka VIRZSKAŅU kuplā skaitā apmeklēja arī četrkājainie draugi, kuri draudzīgi pastāvēja līdzās saviem divkājainajiem.

  Pasākumu rīkoja Kocēnu novada pašvaldība.

  Publicēja 2019. gada 8. jūl. 01:09 plkst. Elīna Upīte
 • VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē jāšanas sacensībās konkūra disciplīnā uzvar Elizabete Krista Juraša
  Jelgavā aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kurā Kocēnu novada pašvaldību jātnieku sportā pārstāvēja četras sportistes no zirgaudzētavas “Kocēni” – Elizabete Krista Juraša (konkūrs (šķēršļu pārvarēšana)),  Megija Dambe (iejāde un konkūrs), Estere Ošeniece (iejāde un konkūrs), Krista Milberga (iejāde), un Ance Anna Katkovska (konkūrs), kura ikdienā trenējas Inčukalnā.

  Sacensības jātnieku sportā - iejādē un konkūrā, norisinājās sestdien, 6. jūlijā, Jāšanas sporta klubā “Princis”, Ozolniekos.

  Kā informē Latvijas Jātnieku Federācija, konkūrā sportistu rezultāti tika vērtēti divu maršrutu summā – ar šķēršļu augstumu līdz 100 cm 2 fāzēs un 115 cm ar vienu pārlēkšanu uz laiku. Uzvaru izcīnīja Elizabete Krista Jurša ar zirgu Lagūna N (Kocēnu novads) – 65,5 punkti, otro vietu ieguva Kristīne Zomera ar Quanta Costa (Valmiera) – 48,9, bet trešajā vietā Amanda Zariņa ar Clea (Salaspils) – 44,7, savukārt 6. vietā ierindojās Estere Ošeniece ar zirgu Krēta (Kocēnu novads) ar 28,8 punktiem.

  Latvijas Jaunatnes olimpiādes čempione konkūrā Elizabete Krista Juraša, kura trenējas zirgaudzētavā “Kocēni”, Kocēnu novadā pie Terēzes Zaltes, šogad beigusi Valmieras Pāgaujas ģimnāzijas 10. klasi: “Gatavojos šīm sacīkstēm, kā jau citām. Tomēr te bija lielāka spriedze, jo tā bija Latvijas Jaunatnes olimpiāde. Esmu ļoti priecīga, ka man izdevās uzvarēt, turklāt galvenajā maršrutā biju viena no septiņiem sportistiem, kas pamatdistanci veica bez soda punktiem un kvalificējās pārlēkšanai. Nebija viegli veikt šo maršrutu un sacensties patiesi spēcīgā konkurencē, tāpēc esmu gandarīta par paveikto. Šis bija mans trešais starts Latvijas Jaunatnes olimpiādē, tagad beidzot konkūrā izcīnīju uzvaru! Man šogad aprit 17 gadu, un šī ir pēdējā Jaunatnes olimpiāde, kurā varu startēt savā vecuma grupā, tad jau cīnīšos pieaugušo konkurencē."

  Kocēnu novada pašvaldības pārstāves VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē:

   
  Krista Milberga ar zirgu Geiša iejādē    I      Megija Dambe ar zirgu Calipso konkūrā

   
  Estere Ošeniece ar zirgu Dilaila iejādē    I     Elizabete Krista Juraša ar zirgu Lagūna N konkūrā

  Ance Anna Katkovska ar zirgu Falko iejādē

  Publicēja 2019. gada 8. jūl. 03:24 plkst. Elīna Upīte
Parāda ziņas 1 - 15 no 3612. Skatīt vēl »

Kocēnos notiks bezmaksas seminārs par meža ekonomiskās vērtības paaugstināšanu

Publicēja 2017. gada 17. janv. 07:02Krista Gromova

2017.gada 10. februārī, plkst. 10.00 Kocēnu kultūras namā norisināsies seminārs par meža ekonomiskās vērtības paaugstināšanu, meliorācijas ietekmi uz vidi un meža ražību, kā arī par meža sertifikāciju, vides un darba aizsardzību mežsaimniecībā. 

Pasākumā būs iespēja uzzināt informāciju par:
 • meža ekonomiskās vērtības paaugstināšanas nepieciešamību;
 • ekonomiskā pamatojuma izstrādi;
 • meža novērtēšanu, meža ekoloģiju un tipoloģiju;
 • meža audzēšanas ietekmi uz meža nākotnes vērtību;
 • meliorācijas pamatojumu, tās nozīmi meža ražības paaugstināšanā;
 • meža meliorācijas sistēmu ierīkošanu;
 • meža meliorācijas sistēmu renovācijas ietekmi uz vidi;
 • meliorācijas ietekmi uz lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruktūras nozari;
 • informāciju par Latvijas hidromelioratīvo būvnieku asociāciju tās mērķiem, uzdevumiem un iespējām;
 • meža sertifikācijas vidi, standartiem un principiem;
 • vides, sociālās un ekonomiskās interešu sabalansēšanu apsaimniekojamā teritorijā;
 • vides un darba aizsardzību mežsaimniecībā.

Piedalīšanās seminārā ir bez maksas.
Vairāk informācijas var uzzināt, zvanot pa tālr. 25414008.
Semināru organizē LVMI “Silava”.


1-1 of 1