Ziņas

Pēdējās ziņas

 • Veiks ūdensvadu skalošanu un dezinfekciju
  SIA "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA” informē, ka tiks veikta ūdens rezervuāru dezinfekcija un maģistrālo ūdensvadu tīklu dezinfekcija un skalošana:
  • Bērzainē - 24. septembrī plkst. 10.00 - 15.00;
  • Dikļos - 22. septembrī plkst. 10.00 - 19.00;
  • Kocēnos - 23. septembrī plkst. 11.00 - 16.00;
  • Rubenē - 23. septembrī plkst. 10.00  - 18.00;
  • Vaidavā - 22. septembrī plkst. 10.00 - 15.00;
  • Zilākalnā - 24. septembrī plkst. 13.00 - 18.00.
  Norādītajā laikā iespējamas ūdens spiediena svārstības un ūdens duļķainības palielināšanās. Aicinām sagatavot ūdens rezerves! Ūdens sistēmas dezinfekcijā izmantos ūdeņraža pārskābi jeb peroksīdu, kas ūdenī sadalās par ūdeni un skābekli. Bērniem ūdeni pirms dzeršanas novārīt. Pēc padeves atjaunošanas iespējama īslaicīga ūdens duļķainība.

  Aicinām šajā laikā veikt Jūsu ēkas ūdensvadu pievadu un iekšējo tīklu skalošanu.

  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

  SIA "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA”, tālr. 26662735.
  Publicēja 2020. gada 17. sept. 03:34 plkst. Elīna Upīte
 • Kocēnu novadā notiks seminārs "Truškopība - no vaļasprieka līdz biznesam"
  30. septembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.15 Kocēnu novadā norisināsies izglītojošs seminārs "Truškopība - no vaļasprieka līdz biznesam".

  Semināra pirmā daļa notiks Kocēnu kultūras namā, tajā Inguna Valdmane no Z/S "Mežiņi 1", kas Kocēnu novadā nodarbojas ar šķirnes trušu audzēšanu, pastāstīs par truškopības nozares darbības pamatvirzieniem, truškopju biedrībām Latvijā, trušu turēšanu un ēdināšanu, vaislas materiāla izvēli atbilstoši audzēšanas mērķim un biežāk sastopamo trušu slimību profilaksi, savukārt Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra uzņēmējdarbības konsultante Inga Ozoliņa informēs par truškopības nozares ekonomisko pamatojumu un bruto seguma analīzi.

  Semināra otrā daļa norisināsies Z/S "Mežiņi 1", Dikļu pagastā, kur saimniece I.Valdmane sniegs praktisku ieskatu uzņēmuma darbībā.

  Pieteikšanās: Inga Ozoliņa, mob. 29125975, e-pasts: inga.ozolina@llkc.lv.

  Dalība seminārā: bez maksas.

  Publicēja 2020. gada 17. sept. 01:36 plkst. Elīna Upīte
 • “Vidzemes Uzņēmēju dienās 2020” piedalīsies desmit Kocēnu novada uzņēmēji
  Vidzemes Uzņēmēju dienas 2020”, šogad notiks no 18. līdz 19. septembrim, Valmieras pilsētas centrā. “Uzņēmēju dienas Vidzemē” ir tradicionāls, iedvesmojošs uzņēmējdarbības pasākums, kas ik gadu pulcē lielu dalībnieku un apmeklētāju skaitu. Pasākuma mērķis ir veicināt uzņēmumu, iestāžu atpazīstamību, uzrunājot jaunus klientus un sadarbības partnerus.

  Uzņēmēju dienās, kā ierasts, piedalīsies arī Kocēnu novada uzņēmēji.

  Šogad varēsi sastapt, aprunāties un iegādāties 10 mūsu uzņēmēju produkciju:
  Vīna darītava Matilde;
  Šķirnes trušu saimniecība "Mežiņi";
  Justīne Valdmane;
  Mežvijas zemnieku saimniecība;
  Z/s "Mežmalas-1";
  Sandra Krīgere;
  Simple Concept;
  Dabas Auglis;
  Judīte Bukša no Viesistaba.
  Peintbols Valmiera.

  Apmeklē uzņēmēju dienas Valmierā un smelies spēku Kocēnu novada uzņēmēju piedāvājumā.

  Publicēja 2020. gada 17. sept. 03:49 plkst. Elīna Upīte
 • Kocēnu novada dome aicina darbā elektriķi
  Kocēnu novada dome aicina darbā Nekustamo īpašumu nodaļas elektriķi uz noteiktu laiku ar darba vietu Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā.

  Prasības pretendentiem/-ēm:
  • Atbilstoša arodizglītība vai profesionālā vidējā izglītība;
  • Ne zemāka, kā Bz un B elektrodrošības grupa;
  • Darba pieredze elektriķa amatā;
  • Labas saskarsmes un komunikācijas prasmes.
  Galvenie pienākumi:
  • Veikt vai piedalīties ārējo un iekšējo elektrisko tīklu izbūvē un elektroietaišu ierīkošanā;
  • Veikt elektrisko tīklu un elektroietaišu ekspluatācijas un remonta darbus;
  • Montēt un piedalīties elektrisko tīklu montāžā;
  • Apsaimniekot un remontēt iekšējos elektriskos tīklus Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestādēs un skolās;
  • Montēt un apkalpot iekšējos un ārējos apgaismes ķermeņus;
  • Apsaimniekot ielu apgaismojumu Kocēnu novada Kocēnu, Rubenes, Vaidavas, Bērzaines, Dikļu un Zilākalna ciemos.
  Piedāvājam:
  • Nepilnu darba laiku 32 stundas nedēļā;
  • Interesantu un atbildīgu darbu;
  • Darba algu 894,40 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • Sociālās garantijas (t.sk. atvaļinājuma pabalsts līdz 50% no mēnešalgas, veselības apdrošināšana, papildatvaļinājums u.c.).
  Pieteikuma (motivācijas) vēstuli un CV (dzīves apraksts) ar izglītību apliecinošo dokumentu kopijām līdz 2020. gada 23. septembrim plkst. 17.00 iesniegt, sūtot uz e-pastu: info@kocenunovads.lv (ar norādi "Pieteikums vakantajam Nekustamo īpašumu nodaļas elektriķa amatam") vai Kocēnu novada domes Dokumentu pārvaldības un informācijas nodaļā Alejas ielā 8 (1. stāvā) Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā.

  Papildu informācija, zvanot pa tālruni 26442994.

  Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

  Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13. pantu, Kocēnu novada dome informē, ka:
  1) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Kocēnu novada dome. Adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV- 4220; tālrunis: 66954826, 28675556; e-pasts: info@kocenunovads.lv;
  2) Datu aizsardzības speciālists Raivis Grūbe, tālr.: +371 67419000, e-pasts: raivis@grubesbirojs.lv un datu aizsardzības speciālists Viesturs Grūbe, tālr +37167419000, e-pasts: viesturs@grubesbirojs.lv
  3) Informējam, ka personas dati tiks izmantoti tikai atlases vajadzībām un pēc konkursa rezultātu paziņošanas jūsu personas dati tiks dzēsti, kā arī papildu VDAR 13. pantā minēto informāciju jūs varat iegūt, sūtot elektroniskā pasta vēstuli uz e-pasta adresi: info@kocenunovads.lv.
  Publicēja 2020. gada 16. sept. 07:02 plkst. Elīna Upīte
 • Min pedāļus pa sliedēm Zilākalnā
  LEADER projekta “Minies pa sliedēm” ietvaros Kocēnu novada dome saņēmusi četrus sliežu velosipēdus, kas turpmāk būs pieejami ikvienam interesentam un papildinās Zilākalna industriālā mantojuma piedāvājumu. 

  Kocēnu novada dome 2019. gada pavasarī, iesniedzot pieteikumu vietējās rīcības grupas biedrības "Vidzemes lauku partnerība "Brasla""izsludinātajā LEADER projektu konkursa VII kārtā, saņēma finansiālu atbalstu projektam “Minies pa sliedēm”, kas paredzēja sliežu velosipēdu izgatavošanu un uzstādīšanu Zilākalna ciemā – uz bijušā šaursliežu dzelzceļa līnijas (Ainaži – Valmiera) atzara.

  Projekta apstiprināšanas brīdī tika meklēts labākais risinājums velosipēda funkcionalitātei un izskatam, jo rūpnieciski šādus velosipēdus pasaulē vēl neviens uzņēmums neizgatavo. Katrā jaunā vietā velosipēdi tiek veidoti individuāli - gan funkciju, gan izskata ziņā. Iepriekš dodoties dažādos pieredzes apmaiņas braucienos, piemēram, uz Vāciju, kur tiek attīstīts zaļais dzelzceļš “Vennbahn”, redzēts sliežu velosipēda piemērs uz platsliežu dzelzceļa līnijas. Tāpat arī Latvijā platsliežu velosipēdi pieejami Valkā, ar kuriem arī pirms projekta īstenošanas tika izbraukts un saprasts, kā tie darbojas. Izaicinājums bija sliežu velosipēdus izgatavot tā, lai ar tiem varētu pārvietoties pa šaursliežu dzelzceļu. Šobrīd līdz šim pirmais šaursliežu velosipēds atrodas Gulbenes depo, pēc kura parauga Kocēnu novada dome vēlējās veidot arī Zilākalna sliežu velosipēdus, taču, noslēdzot līgumu ar biedrību “Bānīša Draugu klubs”, nonācām pie unikāla velosipēda izskata un dizaina. 

  Sliežu velosipēds veidots tā, lai vienlaicīgi uz tā varētu atrasties četri cilvēki – divi min pedāļus, divi bauda ainavu. Vienlaicīgi sliežu velosipēdus var lietot 16 cilvēku, jo projektā izgatavoti četri velosipēdi. Velosipēdu iespējams papildināt ar bērnu sēdeklīšiem – uz katra velosipēda iespējams uzstādīt divus bērnu sēdeklīšus, lai arī mazākajiem braukt gribētājiem ir drošs brauciens. Katrs no velosipēdiem aprīkots ar skaņas signālu un dažādiem drošības elementiem, lai brauciens pa šaursliežu sliedēm būtu baudāms un drošs, piemēram, velosipēda pakaļējie rati ir kustīgi, gadījumā, ja sliedes kādā vietā nav līdzenas, velosipēds pats izlīdzsvaro sevi, nevis noskrien no sliedēm. 

  Jau oktobrī notiks Zilākalna industriālā mantojuma diena, kad plānots stāstu vakars par Zilākalna šaursliežu dzelzceļa atzara attīstību, kurā ikvienam interesentam būs iespēja izbraukt ar sliežu velosipēdu. Šajā rudenī sliežu velosipēdi darbosies pavisam nelielā posmā, taču no 2021. gada pavasara sezonas ar sliežu velosipēdiem būs iespēja sasniegt kūdras purvu, kas atrodas aptuveni divu km attālumā no Zilākalna ciema. Kopā veicamais ceļa posms turp un atpakaļ būs četri kilometri.

  Projekta kopējās izmaksas ir 19 989,20 EUR, no kuriem publiskais finansējums ir 18 000,00 EUR, bet Kocēnu novada domes finansējums ir 1989,20 EUR.

  Saite uz sliežu velosipēdu foto galeriju ŠEIT.


  Publicēja 2020. gada 18. sept. 01:57 plkst. Elīna Upīte
 • Izsludināta akcija izglītības iestādēm “Dabai labu darīt”
  Sākas SIA “ZAAO” (ZAAO) gadskārtējā akcija izglītības iestādēm “Dabai labu darīt”, kurā tiek vāktas PET pudeles un makulatūra. Šogad izglītības iestādes tiek aicinātas veikt arī pētniecības uzdevumus par šķirošanas paradumiem izglītības iestādē.

  Akcija notiks līdz 2021.gada 15.janvārim. Pieteikumi konkursam jāiesniedz līdz š.g. 16.oktobrim, aizpildot elektronisko pieteikuma formu https://www.urda.lv/lv/pieteiksanas-akcijam/1

  2019./2020. mācību gadā izglītības iestāžu audzēkņi, pedagogi un viņu atbalstītāji savāca 227 tonnas makulatūras un 255,60 m3 PET pudeļu. Akcijā piedalījās 74 izglītības iestādes.

  ZAAO apstiprina, ka savāktās PET pudeles un makulatūru reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā „Daibe” sagatavos nodošanai pārstrādei, lai tālāk pārstrādes uzņēmumi izgatavotu jaunas preces.

  Akcijai paredzēts balvu fonds ar individuālām balvām un balvām izglītības iestādēm.

  Plašāk par akciju http://www.urda.lv/lv/akcijas.
  Publicēja 2020. gada 15. sept. 22:44 plkst. Elīna Upīte
 • Novadniece Līga Valdmane – Latvijas čempione orientēšanās sportā maratona distancē
  Aizvadītajā svētdienā, 13. septembrī, kalnainajā Talsu paugurainē norisinājās Latvijas čempionāts orientēšanās sportā - pagarinātajā jeb maratona distancē, kurā sieviešu elites grupā čempiones titulu izcīnīja Kocēnu novada iedzīvotāja, komandas “ZVOC-VBSS” pārstāve Līga Valdmane, kurai šī ir jau trešā uzvara karjerā šajā orientēšanās sporta distancē.

  Līgas Valdmanes komentārs pēc izcīnītās uzvaras: “Pieteicos skriet čempionātā tikai sacensību dienā, jo biju gan nokavējusi pieteikšanās termiņu, gan nebiju pārliecināta, ka varēšu piedalīties. Apvidus, kurā notika pagarinātā distance, mani ļoti uzrunāja. Biju gan domājusi, ka būs ļoti slikta skrienamība, bet distances laikā nevienā brīdī pat nedomāju par to, arī tumši zaļais mežs šķita skrienams. Bija ļoti interesanta izkliede, ko sapratu tikai pēc distances, nebija tradicionālais taurenis. Tā sanāca, ka jau uz pirmo kontrolpunktu bijām sadalījušās, jo bija dažādi pirmie kontrolpunkti. Pēc pirmā kontrolpunkta atlikušo distanci veicu viena, bet nevaru teikt, ka bija garlaicīgi, tieši pretēji – izbaudīju katru etapu. Distances pēdējos kilometrus gan vairāk nevarēju ne uzskriet kalnos, ne pārlekt pāri kokiem, arī vairākas tehniskas kļūdas pieļāvu beigu daļā, jo bija vienkārši beigusies enerģija.”

  Jāatzīmē, ka dienu iepriekš, 12. septembrī, Līga piedalījas taku skriešanas sacensībās “Stirnu buks” Ērģļu pusē, kurās sprinta etapā “Kalna karalis” bija trešā ātrākā sieviete. Savukārt vasaras vidū L.Valdmane izcīnīja bronzas medaļu Latvijas čempionātā orientēšanās sportā garajā distancē.

  Foto resursi: www.lof.lv, www.stirnubuks.lv. 
  Publicēja 2020. gada 15. sept. 04:16 plkst. Elīna Upīte
 • 2020. gada projektu konkurss “Sev, tev, novadam” ir izsludināts
  Ja Tev ir iecere, kura pilnveidotu Valmieras un novada apkaimi un radītu līdzcilvēkiem jaunas iespējas, līdz šī gada 1. novembrim iesniedz idejas pieteikumu Valmieras novada fonda projektu konkursā “Sev, tev, novadam” un saņem finansējumu līdz 5000 EUR idejas īstenošanai.

  “Mēs esam pārliecināti, ka iedzīvotāji ar savu iesaisti var radīt pozitīvas pārmaiņas apkaimē”, saka Valmieras novada fonda vadītāja Patricija Siliņa, “atliek tikai uzdrīkstēties un darīt”!

  Konkursā “Sev, tev, novadam” sagaidām idejas, kuras ir 1) vērstas uz sabiedrisko labumu,
  2) rada jaunas iespējas vai risina aktuālu problēmu, 3) veicina iedzīvotāju līdzdalību un līdzatbildību. Iesniegtai idejai nevar būt peļņas gūšanas nolūks.

  Projektu var pieteikt gan biedrības un nodibinājumi, gan privātpersonas no Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadiem. Kā ierasts, idejas tematika nav ierobežota, tās apraksts jāiesniedz līdz 1. novembrim.

  Konkursa finansējums 5 000 eiro nāk galvenokārt no VNF Ziedotāju kluba dalībnieku (Valmieras apkaimes iedzīvotāju un uzņēmumu) ziedojumiem un ienākumiem. Pieteikumus vērtēs fonda ziedotāji un konkursa komisija. Vairāk informācijas par konkursa “Sev, tev, novadam” nosacījumiem un pieteikuma anketu fonda mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”. Par jautājumiem iespējams sazināties, rakstot uz e-pastu vnf@vnf.lv vai zvanot pa tālruni 26399772

  Atbalstītās idejas varēs īstenot no 2020.gada 1. decembrim – 2021.gada 30.novembrim.

  Valmieras novada fonds jau 15 gadus strādā, atbalsot vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmierā un apkaimē, ziedotājiem piedāvājot mērķtiecīgas filantropijas atbalstu. Fonda Ziedotāju klubs ir efektīvs veids, kā ikviens iedzīvotājs var atbalstīt labdarības aktivitātes Valmieras apkaimē un piedalīties lēmuma pieņemšanā.  Publicēja 2020. gada 15. sept. 00:59 plkst. Kristers Blūms
 • Informācija par pastāvīgo komiteju sēžu grafiku
  Kocēnu novada domes pastāvīgo komiteju sēžu un domes sēdes norises grafiks:

  - 17. septembrī plkst. 10.00 Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde;
  - 17. septembrī plkst. 13.00 Sociālo lietu komitejas sēde;
  - 17. septembrī plkst. 14.00 Tautsaimniecības un attīstības komitejas sēde;
  - 18. septembrī plkst. 10.00 Finanšu komitejas sēde;
  - 24. septembrī plkst. 10.00 Kocēnu novada domes sēde.

  Sēdes norisināsies Kocēnu novada pašvaldības administrācijas ēkā Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā.
  Publicēja 2020. gada 15. sept. 00:55 plkst. Elīna Upīte
 • Izsludināta LEADER projektu konkursa 7. kārta
  Biedrība “No Salacas līdz Rūjai” izsludina LEADER projektu konkursa 7. kārtu uzņēmējdarbības atbalstam un sabiedriskā labuma projektiem no 2020. gada 10. oktobra līdz 2020. gada 10. novembrim.

  Projektu konkursi norit atbilstoši biedrības “No Salacas līdz Rūjai” SVVA stratēģijai 2014. - 2020. gadam un 2015. gada 13. oktobra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 590 “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība lauku attīstībai apakšpasākumā “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

  Projekta konkursa 7. kārtā pieejams finansējums: 59 419,79 EUR.

  Projektu pieņemšana notiks šādās (MK not. nr. 590) 5.1. aktivitātes rīcībās:

  1. rīcība: Mikro ( sīko) un mazo uzņēmumu funkcionāls atbalsts – 29 709,90 EUR;

  2. rīcība: Vietējo produktu attīstīšana – 29 709,89 EUR.

  Pilns sludinājuma teksts VII kārtai ŠEIT.

  Informācija LEADER projektu rakstītājiem

  Projektu īstenošanas darbības teritorija: Burtnieku novads – Burtnieku, Matīšu, Rencēnu, Valmieras un Vecates pagasti; Kocēnu novads – Kocēnu un Bērzaines pagasti; Naukšēnu novads – Ķoņu un Naukšēnu pagasti; Rūjienas novads – Rūjienas pilsēta, Ipiķu, Jeru, Lodes un Vilpulkas pagasti, Mazsalacas novads – Mazsalacas pilsēta, Mazsalacas, Ramatas, Sēļu un Skaņkalnes pagasti un Valkas novads – Kārķu pagasts.

  Projektu īstenošanas termiņš:

  Ja tiek veikta būvniecība, teritorijas labiekārtošana – 2 gadi no Lauku atbalsta dienesta lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu;

  Ja projektu īsteno aktivitātē “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” un projektā paredzēta attiecināmo izmaksu pozīcija “Ar projektu saistītā personāla atalgojuma un darbības nodrošināšana” izmaksas, kas nepārsniedz 15% no projekta kopējās attiecināmo izmaksu summas – 2 gadi no Lauku atbalsta dienesta lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu;

  Pārējiem projektiem projektu īstenošanas termiņš ir 1 gads no Lauku atbalsta dienesta lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu.

  Projektu iesniegumus var iesniegt elektroniski (EPS) Lauku atbalsta dienesta Elektroniskās pieteikšanās sistēmā https://eps.lad.gov.lv/login.

  Kā reģistrēt projekta pieteikumu EPS sistēmā ROKASGRAMATA_EPS_2019

  Ar vietējās attīstības stratēģiju, projektu vērtēšanas kritērijiem, veidlapām var iepazīties biedrības “No Salacas līda Rūjai” mājaslapā www.nosalacaslidzrujai.lv un birojā (adrese: Mūrmuižas iela 9, 3.stāvs, Valmiera, LV – 4201), kā arī Lauku atbalsts dienesta mājas lapā www.lad.gov.lv.

  Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģija 2014.-2020.gadam Salaca_SVVA_strategija2020.gads

  Normatīvie akti:

  2015.gada 13.oktobra MK noteikumi Nr.590 “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība lauku attīstībai apakšpasākumā “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju””;

  Grozījumi MK noteikumiem Nr.590, kas stājušies spēkā no 15.02.2019. ŠEIT;

  NACE klasifikators (2.red.);

  2014.gada 30.septembra MK noteikumi Nr.598 “Noteikumi par valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu, administrēšanu un uzraudzību lauku un zivsaimniecības attīstībai 2014.- 2020.gada plānošanas periodā”.


  Veidlapas:

  Finanšu informācija (pieteikuma C.sadaļa) iesniegšanai EPS (tikai aktivitātei “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas”);

  Uzskaites veidlapa par saņemto de minimis atbalstu (1.pielikums MK 02.12.2014. noteikumiem Nr.740);

  Grūtībās nonākuša uzņēmuma kalkulators;

  Līgums par Eiropas Savienības darbību I pielikums;

  Paraugi, lai veiktu cenu apzināšanu:

  Uzaicinājums iesniegt piedāvājumu;

  Rezultātu apkopojums;

  Apliecinājums par interešu konflikta neesību (1.pielikums MK 28.02.2017. noteikumiem Nr.104).

  Papildu informācija, kas jāiesniedz saskaņā ar vietējās attīstības stratēģiju:

  – Atbalsta pretendenta pašnovērtējums par projekta atbilstību vietējās attīstības stratēģijā attiecīgajai rīcībai noteiktajiem projektu vērtēšanas kritērijiem, norādot katram kritērijam atbilstošo punktu skaitu un pamatojot punktu skaita atbilstību:

  Pasnovertejums_1.riciba

  Pasnovertejums_2.riciba
  Publicēja 2020. gada 14. sept. 07:20 plkst. Elīna Upīte
 • Izsludināts jauno literatūras talantu konkurss “Bērnu literatūras maģija – 2020”
  Izsludināts ikgadējais jauno literatūras talantu konkurss “Bērnu literatūras maģija – 2020”, kurā piedalīties aicināti bērni un jaunieši no visas Latvijas - sākumskolu, pamatskolu, vidusskolu, ģimnāziju un arodskolu audzēkņi.

  14. konkursa moto ir “Kad mērs ir pilns, prot daba rādīt arī zobus”, kura autors ir novadnieks, rakstnieks, dzejnieks un tulkotājs Viks (Viktors Kalniņš).

  Dalībai konkursā jāsagatavo literārs darbs prozas vai dzejas formā, kas līdz š.g. 30. septembrim jāiesniedz klātienē Dikļu pagasta bibliotēkā, jānosūta pa pastu uz adresi Dikļu pagasta bibliotēka, „Cielaviņa", Dikļi, Dikļu pagasts, Kocēnu novads, LV- 4223 vai jānosūta uz e-pasta adresi brigita.jaunite@kocenunovads.lv.

  Konkursa darbi tiks vērtēti trīs grupās: 1. – 4. klase, 5. – 9. klase un 10. – 12. klase. Iesniegto darbu izvērtēšanu veiks žūrijas komisija no 1. oktobra līdz 8. oktobrim, savukārt 9. oktobrī Jura Neikena Dikļu pamatskolā notiks konkursa noslēguma pasākums un konkursa laureātu un dalībnieku apbalvošana.

  Jauno literatūras talantu konkursu organizē Kocēnu novada domes un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs.

  Konkursa mērķi ir piesaistīt skolēnu interesi literārajai daiļradei, popularizējot latviešu bērnu literatūru, rosināt skolēnos iztēli un prasmi paust savas domas par sabiedrībā notiekošiem procesiem, kā arī veicināt bērnu un jauniešu izpratni par literatūras un mākslas žanru dažādību, liekot apzināties katra individualitāti un unikalitāti kā vērtību.
  NOLIKUMS
  Publicēja 2020. gada 14. sept. 04:23 plkst. Elīna Upīte
 • Līdz 15. septembrim Kocēnu novada iedzīvotāji un sportisti aicināti pieteikties apmaksātai dalībai Valmieras skriešanas svētkos
  Lai veicinātu Kocēnu novada iedzīvotāju interesi par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, Kocēnu novada pašvaldība piedāvā novada iedzīvotājiem un sportistiem* bezmaksas dalību “Valmieras skriešanas svētkos”, kas notiks 20. septembrī Valmierā.

  Dalībniekiem būs iespēja startēt 15,3 km un 7, 3 km skriešanas distancēs, kā arī 7,3 km nūjošanā. Pašiem mazākajiem sportistiem būs iespēja sevi izaicināt 400 m, 600 m, 900 m un 1,2 km garās distancēs.

  Interesenti aicināti līdz 15. septembrim pieteikties pie Kocēnu novada domes Kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas vadītāja Gata Akūlova, rakstot uz e-pasta adresi gatis.akulovs@kocenunovads.lv. Pieteikumā jānorāda distance, vārds un uzvārds, dzimšanas dati (personas koda 1. daļa), e-pasta adrese, tālr. nr., un dzīvesvieta (pagasts, ciems).

  Tradicionāli septembris sportistiem saistās ar pirms 14 gadiem atjaunoto Valmieras maratonu, taču šogad, pielāgojoties esošajai situācijai pasaulē un Latvijā, skriešanas sacensības Valmierā norisināsies citā formātā – pasākumā “Valmieras skriešanas svētki”. Plašāka informācija par sacensībām ŠEIT.

  * Kocēnu novada iedzīvotāji un sportisti:
  • attiecas uz Kocēnu novada iedzīvotājiem – personām, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā;
  • Kocēnu sporta skolas audzēkņiem;
  • personām, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas citas pašvaldības administratīvajā teritorijā un kuras pārstāvējušas Kocēnu novada pašvaldību dažādās sporta sacensībās 2019. un 2020. gada sezonā.
  Publicēja 2020. gada 14. sept. 01:35 plkst. Elīna Upīte
 • Aicina darbā aprūpētāju
  Kocēnu novada domes Sociālais dienests aicina darbā aprūpētāju uz nenoteiktu laiku.

  Prasības pretendentiem/-ēm:
  • Pamatizglītība, vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • Augsta atbildības sajūta, saskarsmes kultūra un prasme kontaktēties ar cilvēkiem;
  • Prasme organizēt savu darba procesu;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Priekšroka pretendentiem ar aprūpētāja kvalifikāciju
  • Priekšroka pretendentiem ar B kategorijas autovadītāja apliecību.
  Galvenie pienākumi:
  • Nodrošināt klientu ikdienas sociālo aprūpi mājās;
  • Veikt ar klienta aprūpi un dzīvesvietas uzkopšanu saistītus darbus (malkas, ūdens ienešana u.c.).
  Piedāvājam:
  • Nepilnu darba laiku 25 stundas nedēļā;
  • Darba algu 3,39 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas;
  • Sociālās garantijas (t.sk. atvaļinājuma pabalsts līdz 50% no mēnešalgas, veselības apdrošināšana, papildatvaļinājums u.c.).
  Pieteikuma (motivācijas) vēstuli un CV (dzīves apraksts) līdz 2020. gada 23. septembrim plkst. 17.00 sūtīt uz e-pastu: soc.dienests@kocenunovads.lv (ar norādi "Pieteikums Sociālā dienesta aprūpētāja vakancei") vai iesniegt Kocēnu novada domes Dokumentu pārvaldības un informācijas nodaļā Alejas ielā 8 (1. stāvā) Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā.

  Papildu informācija, zvanot pa tālruni 27891673 .

  Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13. pantu, Kocēnu novada dome informē, ka:
  1) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Kocēnu novada dome. Adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV- 4220; tālrunis: 66954826, 28675556; e-pasts: info@kocenunovads.lv;
  2) Datu aizsardzības speciālists Raivis Grūbe, tālr.: +371 67419000, e-pasts: raivis@grubesbirojs.lv un datu aizsardzības speciālists Viesturs Grūbe, tālr +37167419000, e-pasts: viesturs@grubesbirojs.lv
  3) Informējam, ka personas dati tiks izmantoti tikai atlases vajadzībām un pēc konkursa rezultātu paziņošanas jūsu personas dati tiks dzēsti, kā arī papildu VDAR 13. pantā minēto informāciju jūs varat iegūt, sūtot elektroniskā pasta vēstuli uz e-pasta adresi: info@kocenunovads.lv
  Publicēja 2020. gada 13. sept. 22:39 plkst. Elīna Upīte
 • Aicina darbā medicīnas māsu
  Aicina darbā medicīnas māsu Rubenes pamatskolā un Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestādē “Auseklītis” Rubenē.

  Slodze: 0,5 (20 h/nedēļā).

  Profesijas klasifikatora kods: 2221 34.

  Iespējama darbu apvienošana, vienojoties par darba grafiku.

  Darba samaksa: 373,67 EUR (bruto).

  CV sūtīt uz e-pasta adresi: ivars.adamsons@rubenesskola.lv, tālr. 29487602.
  Publicēja 2020. gada 14. sept. 01:26 plkst. Elīna Upīte
 • Turpinās projekts “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Kocēnu novada iedzīvotājiem”
  2020. gadā ar otro kārtu turpinās projekts “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Kocēnu novada iedzīvotājiem”.

  No 2017. – 2020. gadam Kocēnu novada pašvaldībā ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu tika organizēta projekta “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Kocēnu novada iedzīvotājiem” pirmā kārta. No 2017. gada rudens līdz 2020. gada otrajai pusei Kocēnu novada iedzīvotājiem bez maksas bija pieejami pasākumi un nodarbības, lai nodrošinātu dažādu mērķa grupu dzīves kvalitātes uzlabošanos un uzlabotu veselības pakalpojumu pieejamību. Projekta pirmajā kārtā kopā piedalījās vairāk nekā 2000 Kocēnu novada iedzīvotāji.

  No 2020. – 2023. gadam norisināsies projekta otrā kārta, kurā plānotas šādas aktivitātes:
  • psihologu lekciju kurss ģimenēm; 
  • vingrošanas nodarbības veselības veicināšanai;
  • narkologa un atkarību psihologa lekcijas;
  • dienas nometne "Raibie vasaras piedzīvojumi";
  • diennakts nometne "Vesels ķermenī, vesels garā, vesels dzīvā dabā";
  • peldēšanas nodarbība skolēniem un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem;
  • vingrošanas nodarbības grūtniecēm;
  • vingrošanas nodarbības māmiņām ar zīdaiņiem, kurus var noturēt rokās;
  • lekcijas par emocionālo inteliģenci.
  Informācija par nodarbību laikiem tiks publicēta pašvaldības interneta mājaslapā www.kocenunovads.lv, informatīvajā izdevumā “Kocēnu Novada Vēstis” un sociālo tīklu kontos. 

  Projekta “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Kocēnu novada iedzīvotājiem” mērķis ir nodrošināt dažādu mērķa grupu dzīves kvalitātes uzlabošanos, veicinot veselīga dzīves veida pamatprincipus, samazināt sociālam riskam pakļauto iedzīvotāju skatu un uzlabot pakalpojumu pieejamību vispārējās izglītības iestāžu audzēkņiem, to plašākas zināšanas par veselības veicināšanu.

  Projekta “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Kocēnu novada iedzīvotājiem” otrās kārtas īstenošanas laiks ir līdz 2023. gada 31. decembrim.

  Projekts tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautiem iedzīvotājiem” ietvaros.

  Publicēja 2020. gada 12. sept. 09:07 plkst. Elīna Upīte
Parāda ziņas 1 - 15 no 4170. Skatīt vēl »

Kocēnos notiks bezmaksas seminārs par meža ekonomiskās vērtības paaugstināšanu

Publicēja 2017. gada 17. janv. 07:02Krista Gromova

2017.gada 10. februārī, plkst. 10.00 Kocēnu kultūras namā norisināsies seminārs par meža ekonomiskās vērtības paaugstināšanu, meliorācijas ietekmi uz vidi un meža ražību, kā arī par meža sertifikāciju, vides un darba aizsardzību mežsaimniecībā. 

Pasākumā būs iespēja uzzināt informāciju par:
 • meža ekonomiskās vērtības paaugstināšanas nepieciešamību;
 • ekonomiskā pamatojuma izstrādi;
 • meža novērtēšanu, meža ekoloģiju un tipoloģiju;
 • meža audzēšanas ietekmi uz meža nākotnes vērtību;
 • meliorācijas pamatojumu, tās nozīmi meža ražības paaugstināšanā;
 • meža meliorācijas sistēmu ierīkošanu;
 • meža meliorācijas sistēmu renovācijas ietekmi uz vidi;
 • meliorācijas ietekmi uz lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruktūras nozari;
 • informāciju par Latvijas hidromelioratīvo būvnieku asociāciju tās mērķiem, uzdevumiem un iespējām;
 • meža sertifikācijas vidi, standartiem un principiem;
 • vides, sociālās un ekonomiskās interešu sabalansēšanu apsaimniekojamā teritorijā;
 • vides un darba aizsardzību mežsaimniecībā.

Piedalīšanās seminārā ir bez maksas.
Vairāk informācijas var uzzināt, zvanot pa tālr. 25414008.
Semināru organizē LVMI “Silava”.


1-1 of 1