Ziņas

Pēdējās ziņas

 • Akcija lauksaimniekiem “Tīra sēta – laba sēta” sākusies!

  No 15.marta līdz 30.jūnijam notiks lauksaimniecībā izmantotā iepakojuma bezmaksas savākšanas akcija “Tīra sēta – laba sēta”, ko organizē SIA “ZAAO” (ZAAO). Akcijas laikā nododot ZAAO vismaz 1m3 otrreizējai pārstrādei derīga materiāla - ruļļu plēves, bedru plēves, Big-Bag maisus, HDPE kannu plastmasas iepakojumu, iespējams laimēt lauksaimniecības preču veikala "Agroserviss Valmiera" dāvanu kartes.

  ZAAO Šķiroto atkritumu savākšanas daļas vadītāja Ginta Gailuma atgādina: “Minētos materiālus nedrīkst dedzināt, lai neradītu iespējamību bīstamu ķīmisku savienojumu nonākšanai gaisā vai ūdenī, plēves nedrīkst arī aprakt, jo tā praktiski nesadalās. Taču šis atkritumu veids ir lieliski izmantojams kā otrreizēja izejviela. Tādēļ piedāvājam lauksaimniekiem iespēju ērti un videi draudzīgi atbrīvoties no izmantotajiem materiāliem, kā arī nodrošinām, lai savāktās plēves un plastmasas kannas nonāktu pārstrādes rūpnīcās.”

  Par nodotajiem materiāliem ZAAO izsniedz pakalpojuma saņemšanas apliecinājumu – izziņu par savākto atkritumu veidu un apjomu, kas derīgs iesniegšanai Valsts vides dienestā kā apliecinājums, ka šie atkritumi savākti atbilstoši likumdošanai un tiek pārstrādāti vai noglabāti videi draudzīgā veidā.
  Pieteikumus pieņem pa tālruni 29221847 un pieteikto materiālu ZAAO savāks līdz 31.augustam, iepriekš vienojoties par savākšanas dienu. 
  Akcijā var piedalīties gan fiziskas, gan juridiskas personas. Viena savākšanas reize skaitās kā viena izlozes anketa. Akcijas noslēgumā tiks izlozētas piecas SIA "Agroserviss Valmiera" dāvanu kartes, katra 100,- Eur vērtībā.


  Informāciju sagatavoja:
  Laura Jegorova
  SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste

  Publicēja 2018. gada 16. marts 00:01 plkst. Kristers Blūms
 • Jauniešu ideju laboratorijai ir nauda Tavai idejai!
  Iekrāso savu novadu! Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL) aicina Tevi līdz 2. aprīlim piedalīties ideju konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2018’’. Šī gada tēma “Piešķir krāsu!’’ rosina jauniešus radīt oriģinālas un paliekošas idejas sava novada attīstībai. Fonda jaunieši konkursa ietvaros ir gatavi atbalstīt jauniešu projektus vērtībā līdz 3000 EUR.

  Rīkojot dažādas finanšu piesaistes aktivitātes, VNF JIL jaunieši gada laikā projekta konkursa krājkasīti ir papildinājuši līdz 3000 EUR, ko vēlas atdot citiem jauniešiem viņu ideju īstenošanā. Iespēja piedalīties konkursā ir ikvienam jaunietim vecumā no 16 līdz 25 gadiem un īstenot ideju Valmierā vai kādā no apkārtējiem novadiem: Beverīnas, Burtnieku, Mazsalacas, Kocēnu, Naukšēnu vai Rūjienas. To var darīt gan individuāli, gan, pārstāvot kādu jauniešu organizāciju, klasi vai apvienību, neatkarīgi no dzīves vietas.
   
  Projektu izvērtēšanā ņemsim vērā idejas atbilstību konkursa mērķim, vietējās sabiedrības iesaisti idejas īstenošanas procesā un projekta ietekmi uz to. Īpaši novērtēsim projektus ar „rozīnīti”, un idejai nedrīkst būt peļņas gūšanas nolūks. Ja projekta iesniegšanas brīdī neesi pilnībā pārliecināts par tā aprakstu, neuztraucies – pēc ideju iesniegšanas aicināsim Tevi uz tikšanos ar konkursa komisiju, kura Tev palīdzēs ideju kārtīgi noslīpēt un tad varēsi nosūtīt mums gala variantu. 

  Pieteikuma formu un konkursa nolikumu vari atrast mājaslapas www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju’’. Iepazīsties ar konkursa nolikumu, aizpildi pieteikuma anketu un nosūtu to uz  laboratorija@vnf.lv, vai arī iesniedz savu projektu mums Garā ielā 10, Valmierā. Sūti mums savu ideju līdz 2. aprīlim, un varbūt tieši savai idejai iegūsi nepieciešamo finansējumu!
   
  VNF JIL ir aktīvu jauniešu apvienība, kura nodarbojas ar finanšu piesaisti, lai par savāktajiem līdzekļiem dotu iespēju jauniešiem īstenot savas iniciatīvas, kā arī aicina jauniešus būt aktīviem novada iedzīvotājiem. Līdz šim jau ir organizēti astoņi projektu konkursi, kuru ietvaros ir realizēti visdažādākās jauniešu iniciatīvas - sākot no kukaiņu mājiņām, līdz teātra telpas iekārtošanai un pasākumiem gan bērniem, gan jauniešiem.


  Papildu informācija:
  Patrīcija Jolkina, VNF JIL projektu konkursa koordinatore
  Tālrunis: 26646262; e-pasts: laboratorija@vnf.lv
  http://www.vnf.lv

  Publicēja 2018. gada 15. marts 23:27 plkst. Kristers Blūms
 • Apkopoti dati par siltumenerģijas izmaksām


  Apkopoti dati par siltumenerģijas izmaksām 2017./2018.gada apkures sezonā (aktualizēts ar 2018.gada februāra mēneša datiem) daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās Kocēnu novadā. 

  Informācija pieejama šeit.  Publicēja 2018. gada 15. marts 05:09 plkst. Kristers Blūms
 • Tiks pasniegtas Kocēnu novada uzņēmēju gada balvas

  Sestdien,17. martā plkst. 18.00, Vaidavas kultūras un amatniecības centrā tiks pasniegti apbalvojumi "Kocēnu novada uzņēmēju gada balva".

  Kocēnu novadā par tradīciju kļuvis uzņēmēju godināšanas pasākums, kur sveikti tie uzņēmēji kuri aktīvi darbojas savā nozarē, sekmē uzņēmējdarbības vides attīstību, veicina nodarbinātību un jaunu darba vietu un produktu radīšanu. Arī 2018. gadā pasākumā “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva” pulcēs novada komersantus, lauksaimniekus, mājražotājus, kas aizvadītajā gadā ne tikai sekmīgi darbojušies un snieguši ieguldījumu novada labklājības veicināšanā, bet ar savu darbību popularizējuši Kocēnu novada vārdu reģionālā, nacionālā un starptautiskā mērogā.

  Uzņēmēji tiks sveikti nominācijās GADA LAUKSAIMNIEKS, GADA TŪRISMA UZŅĒMĒJS, ĢIMENE LAUKU SĒTĀ, GADA RAŽOTĀJS, GADA AMATNIEKS/ MĀJRAŽOTĀJS, GADA JAUNUMS, ROSĪGIE JAUNIEŠI, KOCĒNU NOVADA VĀRDA POPULARIZĒTĀJS, GADA PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS!
  Tāpat tiks pasniegtas balvas arī divās īpašās kategorijās un tiks sveikti arī citi Kocēnu novada pašvaldības sadarbības partneri.

  Pasākuma gaitā klātesošos priecēs dažādi muzikāli pārsteigumi, bet balvu pasniegšanas ceremonijas uzņēmējiem uzstāsies Ballīšu Orķestris,

  Ar balvu pretendentu sarakstu "Kocēnu novada uzņēmēju gada balvai" var iepazīties ŠEIT!
  Publicēja 2018. gada 15. marts 04:07 plkst. Kristers Blūms
 • Bērzaines tautas namā notiks galda spēļu sacensības

  Svētdien 18.martā plkst. 9:00 Bērzaines Tautas namā notiks GALDA SPĒĻU SACENSĪBAS.

  Sacensību programmā: novuss, teniss un mērķī šaušana. 

  Savu spēlētprasmi apliecināts aicināts ikviens novada iedzīvotājs - kā jaunieši tā pieaugušie!

  Publicēja 2018. gada 14. marts 01:30 plkst. Kristers Blūms
 • Dikļu KTIC pūtēju orķestris veiksmīgi startējis XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku atlases skatē

  Dikļu KTIC pūtēju orķestris Pētera Vilka vadībā veiksmīgi startējis XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku koprepertuāra pārbaudes un svētku dalībnieku atlases skatē 2018.gada 10.martā Ogrē. Dikļu pūtēju orķestris startēja 2.grupā kurā bija pieteikušies 20 dalībnieki. Žūrijas vērtējumā Dikļu pūtēju orķestris saņēma 38.punktus, tas ir augstākais novērtējums kolektīva darbības laikā. Tik pat punktus ir saņēmis Siguldas pilsētas pūtēju orķestris. 37.punkti - Ikšķiles novada pūtēju orķestris, 36,17 punkti - Olaines mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestris, 35,83 punkti – Rīgas skolēnu pils pūtēju orķestris. Aiz sevis vēl atstājot tādu pilsētu orķestrus,  kā - Kazdangas, Auces, Ludzas, Salaspils, Bauskas, Lejasciema, un Vidzemes mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestrus. Varam būt priecīgi par sasniegto un gatavoties svētkiem Rīgā. Liela pateicība par ieguldīto darbu kolektīva vadītājam Pēterim Vilkam un visiem kolektīva dalībniekiem par centību un izturību vēlajos mēģinājumos. 
  Publicēja 2018. gada 13. marts 23:28 plkst. Kristers Blūms
 • "Rubene" ar otro piegājienu izslēdz "Lekringu"
  Otro gadu pēc kārtas ELVI florbola līgas vīriešiem pusfinālā neiekļuva titulētā Cēsu komanda "Lekrings". Ja pērn cēsniekus jau ceturtdaļfinālā izslēdza Stalbes "Pārgauja", tad šopavasar to pašu izdarīja Kocēnu "Rubene", kas šodien "Lekringa" laukumā guva panākumu ar 4:3, sērijā uzvarot ar 4:2. Labākā spēlētāja balvu šīsdienas mačā nopelnīja Kocēnu komandas vārtsargs Roberts Trepšs, kurš atvairīja 17 no 20 pretinieku metieniem.

  Kocēnu "Rubene" sēriju pret Cēsu "Lekringu" varēja pabeigt jau vakar savā laukumā, turklāt to ļoti gribēja. Tam nepiekrita cēsnieki, kuri guva savu otro uzvaru - 6:2. Vēl viens panākums viņiem jau bija iepriekš (7:3). Toties kocēniešiem jau pirms tam bija trīs uzvaras - 7:2, 10:5 un 8:4. To, kas neizdevās vakar, "Rubene" steidza realizēt šodien. Pirmajā periodā abu komandu vārtsargi gan palika nepārspēti (0:0), bet otrās trešdaļas pirmajā pusē divus vārtus guva Renārs Jēkabsons, vēl vienus - Kaspars Antons, izvirzot "Rubeni" vadībā ar 3:0. Tiesa, līdz otrajam pārtraukuma "Lekrings" viesu pārsvaru samazināja līdz minimumam (2:3), pa golam iemeta Emīls Dzalbs un Pēteris Trekše. Pēdējā periodā abas vienības apmainījās ar vārtu guvumiem - 45. minūtē kocēnietis Reinis Mirkšs panāca 4:2, bet 59. minūtē cēsnieks Kaspars Bernāts vēlreiz samazināja "Rubenes" pārsvaru līdz minimumam - 3:4. Cēsu komandai vēl bija vairāk nekā minūte laika, lai glābtu situāciju, tomēr kocēniešu aizsardzība nekļūdījās. "Rubene" svinēja uzvaru ar 4:3, sērijā triumfējot ar 4:2.

  Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā saņēma vārtsargs Roberts Trepšs, kurš atvairīja 17 no 20 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar diviem vārtu guvumiem bija Renārs Jēkabsons. Par labāko starp cēsniekiem atzina Lauri Zaicevu, kuram šajā mačā viena rezultatīva piespēle. "Lekringam" sezona beigusies, bet "Rubeni" pusfinālā jau gaidīja pašreizējā čempione "Betsafe/Ulbroka". Pusfināla sērijas sāksies nākamās nedēļas nogalē.

  Videointervijas: ŠEIT

  "Lekrings" - "Rubene" 3:4 (0:0, 2:3, 1:1), sērijā 2:4
  Metienu attiecība:
  20:17 (6:5, 6:6, 8:6)

  Rezultatīvākie:
  "Lekrings" - Emīls Dzalbs 1 (1+0), Kaspars Bernāts 1 (1+0), Pēteris Trekše 1 (1+0), Lauris Zaicevs 1 (0+1), Toms Rīsmanis 1 (0+1), Kārlis Bulmeisters 1 (0+1).
  "Rubene" - Renārs Jēkabsons 2 (2+0), Reinis Mirkšs 1 (1+0), Kaspars Antons 1 (1+0), Ingars Matisons 1 (0+1), Ivars Jēkabsons 1 (0+1), Juris Zilberts 1 (0+1), Klāvs Bošs 1 (0+1).

  Foto no spēles skaties ŠEIT!
  Publicēja 2018. gada 13. marts 06:49 plkst. Kristers Blūms
 • Kocēnos notikušas slēpošanas sacensības ”Ziemas Cilpas”

  2018. gada 11. martā, Kocēnu ciema centra pļavā norisinājās slēpošanas sacensības “ZIEMAS CILPAS”.
  Slēpošanas sacensībās medaļu komplekti tika sadalīti 13 grupās, kā arī, tika noskaidroti labākie 30 un 60 minūšu slēpojumā, kur, līdzīgi kā pārējās grupās, tika ņemts vērā noslēpoto apļu skaits un kopējais laiks, kas pavadīts trasē.
   
  B7 grupa:
  1. Vieta Elizabete Ņičipore 
  2. Vieta Katrīne Ņičipore
  3. Vieta Ance Rumba
  S10 grupa:
  1.Vieta Ieva Jete Jansone
  2.Vieta Annija Raga
  3.Vieta Evelīna Miķelsone
  S13 grupa:
  1.Vieta Sanija Ramona Ābeltiņa
  2.Vieta Sandija Rumba
  3.Vieta Diāna Žagota
  S21+ Sports grupa:
  1.Vieta Vilma Alberinga
  2.Vieta Kendija Aparjode
  S21+ Tauta grupa:
  1.Vieta Kristīna Žagota
  2.Vieta Gunita Jansone
  S45+ Sports grupa:
  1.Vieta Inese Bērziņa
  2.Vieta Inga Vīksna
  3.Vieta Ina Mīlenberga
  S45+ Tauta grupa:
  1.Vieta Vija Rumba
  V10 grupa:
  1. Vieta Renārs Kociņš Lielupe
  2. Vieta Markuss Eglītis
  3. Vieta Rihards Rumba
  V13 grupa:
  1. Vieta Kristiāns Čerņevskis
  V21+ Sports grupa:
  1. Vieta Andris Robalds
  2. Vieta Pauls Alberings
  3. Vieta Māris Permaņickis
  V21+ Tauta grupa:
  1. Vieta Gatis Logins
  2. Vieta Gatis Plūsniņš
  V45+ Sports grupa:
  1. Vieta Andrejs Ziema
  2. Vieta Andris Āboliņš
  V45+ Tauta grupa:
  1. Vieta Jānis Knospiņš
  2. Vieta Jānis Dainis
  3. Vieta Agris Liepiņš

  Ar pilniem sacensību rezultātiem iepazīsties ŠEIT!

  Ar sacensību foto galeriju iepazīsties ŠEIT!
   
  Jāpiemin, ka sacensību rezultāti tika mērīti ar pavisam jaunu aprīkojumu. Kocēnu novada dome ir saņēmusi Lauku atbalsta dienesta apstiprinājumu projektam “Caur sacensību uz aktīvu dzīvesveidu!”, kura ietvaros iegādāts sacensību laika uzskaites aprīkojums, kurā ietilpst 200 gab. bezkontakta atzīmēšanās kartes, kas turpmāk tiks izmantotas skriešanas, slēpošanas, slidošanas, riteņbraukšanas sacensību organizēšanā. 
  Sacensībās S21+ sporta klasē startēja olimpiete – Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu dalībniece - Kendija Aparjode, kura olimpiskajās spēlēs startēja kamaniņu sportā.

  Sacensību ”Ziemas Cilpas” organizatori – Kocēnu novada dome saka paldies SIA "JVA SPORTS" par trases sagatavošanu SIA Milda KM par gardo zupu slēpotājiem, SIA “Aktīvā tūrisma centrs EŽI” par iespēju sacensību laikā uz vietas izmantot slēpju nomu un Mārtiņam Pētersonam par sacensību tehnisko atbalstu!


   

  Publicēja 2018. gada 13. marts 08:05 plkst. Kristers Blūms
 • Aicina uz dabas lieguma “Augstroze” dabas aizsardzības plāna sabiedrisko apspriešanu
  Dabas liegumam “Augstroze” tiek izstrādāts dabas aizsardzības plāns. Dabas liegums „Augstroze” atrodas atrodas Kocēnu novada Dikļu pagastā un Limbažu novada Umurgas pagastā, platība – 4002,7 ha, dibināts 1977. gadā. 

  Plānu  izstrādā Latvijas Universitāte (adrese: LU Botāniskais dārzs, Kandavas iela 2, Rīga LV–1083) Eiropas Savienības LIFE programmas projekta “Degradēto purvu atjaunošana CO2 emisiju samazināšanai Ziemeļeiropas zemienē” (LIFE15 CCM/DE/000138, LIFE Peat Restore) ietvaros.

  Aicinām uz dabas lieguma “Augstroze” dabas aizsardzības plāna sabiedrisko apspriešanu, kura notiks 2018. gada 23. martā plkst. 17.00 Kocēnu novada Dikļu pagasta Dauguļos, Ziemeļvidzemes internātpamatskolas zālē. 
  Dabas aizsardzības plāns elektroniski pieejams ŠEIT projekta mājas lapā (life-peat-restore.eu), Limbažu novada mājas lapā (www.limbazi.lv) un Kocēnu novada mājas lapā (www.koceni.lv). Izdrukas veidā ar materiāliem var iepazīties Limbažu novada domē, Kocēnu novada padomē un Dikļu pagasta padomē. Sanāksmes laikā interesenti tiks informēti par īpaši aizsargājamās dabas teritorijas mērķiem un dabas vērtībām, veiktajiem  pētījumiem un priekšlikumiem apsaimniekošanas pasākumiem. 

  Priekšlikumus var iesniegt elektroniski plāna izstrādātājam līdz 30. martam, sūtot uz e-pastu Sandrai Ikauniecei  (sandra.ikauniece@gmail.com) vai rakstiskā veidā Limbažu novada domē vai Kocēnu novada domē, adresējot plāna izstrādātājam.

  Informāciju sagatavoja:
  Sandra Ikauniece  
  EK LIFE projekta "Peat Restore" koordinatore
  DL "Augstroze" dabas aizsardzības plāna izstrādes vadītāja

  Publicēja 2018. gada 11. marts 23:30 plkst. Kristers Blūms
 • Kocēnos notiks Vidzemes Augstskolas rīkotais pasākumus jauniešiem - Biznesa idejas - PICU PĒCPUSDIENA!

  12.martā no plkst. 15.00 līdz plkst. 17.00 Kocēnu kultūras namā (
  Alejas iela 3, Kocēni) notiks Vidzemes Augstskolas rīkotais pasākumus jauniešiem - Biznesa idejas - PICU PĒCPUSDIENA!

  Tā būs iespēja ikvienam jaunietim atrast palīdzību savas biznesa idejas realizēšanai -  vai tā būtu informācijas pieejamība vai sadarbības partneri. Ierasties tiek aicināts ikviens jaunietis, kurš vēlas uzsākt uzņēmējdarbību, bet īsti nezin kā to labāk darīt.

  Pieteikšanās - ŠEIT
  Publicēja 2018. gada 9. marts 00:05 plkst. Kristers Blūms
 • Kocēnos norisināsies slēpošanas sacensības ''ZIEMAS CILPAS''
  Jau šajā nedēļas nogalē, 11. martā, Kocēnu ciema centra pļava norisināsies slēpošanas sacensības “ZIEMAS CILPAS”.

  Reģistrācija sacensībām un laika uzskaites sistēmas izsniegšana no plkst. 10.30.

  Brīvais starts bērniem un jauniešiem no plkst. 11.00 līdz plkst.12.00, pieaugušajiem no plkst.12.00 līdz plkst.13.00.

  Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents atbilstoši savām spējām un fiziskajai sagatavotībai.

  Pieteikšanās: Sacensību norises dienā norises vietā vai iepriekš līdz 2018.gada 9.marta plkst.16:00 tiešsaistē www.kocenunovads.lv.

  Plašāka informācija - SACENSĪBU NOLIKUMĀ             Elektroniskā pieteikšanās - ŠEIT 


  Publicēja 2018. gada 8. marts 23:47 plkst. Kristers Blūms
 • Skolēnu brīvlaikā gaidāmas izmaiņas autobusu kustībā

  SIA “VTU Valmiera” informē par izmaiņām maršrutu autobusu kustības sarakstos skolēnu brīvlaikā, no 12.marta līdz 16.martam (ieskaitot).
  Vairāki reisi no Valmieras, Smiltenes un Rūjienas autoostām tiks slēgti, savukārt citi – atjaunoti. Saraksts skatāms uzņēmuma mājaslapas vtu-valmiera.lv sadaļā “Pasažieru pārvadājumi”, “Izmaiņas kustību sarakstā”. 

  Sarakstu ar izmaiņām skatīt arī ŠEIT

  Informāciju sagatavoja:
  Zane Bulmeistare
  SIA „VTU Valmiera”
  Sabiedrisko attiecību speciāliste
  E-pasts: pr@vtu-valmiera.lv
  Mob. tel.: 26443410

  Publicēja 2018. gada 8. marts 23:33 plkst. Kristers Blūms
 • NVA 19. martā uzsāks darba devēju pieteikumu pieņemšanu skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma īstenošanai
  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles 2018.gada 19. martā uzsāks darba devēju pieteikumu pieņemšanu skolēnu nodarbinātības pasākuma īstenošanai 2018.gada vasarā. Pieteikties dalībai pasākumā darba devējs varēs tajā NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā viņš plāno izveidot darba vietu skolēnam. Pieteikumus varēs iesniegt elektroniski, parakstot to ar drošu elektronisko parakstu, vai klātienē NVA filiālē. 

  NVA darba devējam nodrošinās dotāciju skolēna mēneša darba algai 50% apmērā no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas, savukārt otru algas pusi skolēnam maksās darba devējs pats. Skolēna mēneša atalgojumam par pilnu nostrādātu darba laiku jābūt vismaz valstī noteiktās minimālās algas apmērā – 430 eiro pirms nodokļu nomaksas.

  NVA darba devējam maksās arī dotāciju darba vadītāja darba algai. Par 10 skolēnu darba vadīšanu NVA dotācija darba vadītāja algai būs valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas apmērā, tātad, par viena skolēna darba vadīšanu dotācijas apmērs būs viena desmitā daļa no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas. Viens darba vadītājs varēs vadīt ne vairāk kā 10 skolēnu darbu.

  NVA apmaksās veselības pārbaudes skolēniem, ja to paredz normatīvie akti par obligātajām veselības pārbaudēm, kā arī apdrošinās skolēnus pret nelaimes gadījumiem darba vietās. Savukārt darba devējs par nodarbināto skolēnu veiks darba devēja un darba ņēmēja nodokļu nomaksu.

  NVA īstenotais “Nodarbinātības pasākums vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” norisināsies no 1.jūnija līdz 31.augustam, un piedalīties tajā varēs skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot). Skolēnu pieteikšanās vasaras nodarbinātībai tiks uzsākta maijā. Skolēnu nodarbinātības pasākumā šovasar NVA plāno iesaistīt 5 tūkstošus skolēnu.

  Ja darba vietas tiek veidotas Valmierā, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas novados, tad pieteikums dalībai pasākumā būs jāiesniedz NVA Valmieras filiālē.

  Informācija par pasākumu pieejama NVA mājaslapas (www.nva.gov.lv) sadaļā:
  KLIENTIEM == > AKTUALITĀTES  ==> NVA 19. martā uzsāks darba devēju pieteikumu pieņemšanu skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma īstenošanai
  Publicēja 2018. gada 8. marts 22:52 plkst. Kristers Blūms
 • Iepazīsties ar 2018. gadā gaidāmajiem pasākumiem Kocēnu novadā
  Pasākumu plāns tiks papildināts!

  Publicēja 2018. gada 8. marts 06:03 plkst. Kristers Blūms
 • Mazie vokālisti uzstāsies Kocēnu kultūras namā
  Jau šīs nedēļas nogalē, sestdien(10.03) Kocēnu kultūras namā nosisināsies Kocēnu novada mazo vokālistu sadziedāšanās pasākums! 
  Publicēja 2018. gada 8. marts 05:42 plkst. Kristers Blūms
Parāda ziņas 1 - 15 no 2829. Skatīt vēl »

Kocēnos notiks bezmaksas seminārs par meža ekonomiskās vērtības paaugstināšanu

Publicēja 2017. gada 17. janv. 07:02Krista Gromova

2017.gada 10. februārī, plkst. 10.00 Kocēnu kultūras namā norisināsies seminārs par meža ekonomiskās vērtības paaugstināšanu, meliorācijas ietekmi uz vidi un meža ražību, kā arī par meža sertifikāciju, vides un darba aizsardzību mežsaimniecībā. 

Pasākumā būs iespēja uzzināt informāciju par:
 • meža ekonomiskās vērtības paaugstināšanas nepieciešamību;
 • ekonomiskā pamatojuma izstrādi;
 • meža novērtēšanu, meža ekoloģiju un tipoloģiju;
 • meža audzēšanas ietekmi uz meža nākotnes vērtību;
 • meliorācijas pamatojumu, tās nozīmi meža ražības paaugstināšanā;
 • meža meliorācijas sistēmu ierīkošanu;
 • meža meliorācijas sistēmu renovācijas ietekmi uz vidi;
 • meliorācijas ietekmi uz lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruktūras nozari;
 • informāciju par Latvijas hidromelioratīvo būvnieku asociāciju tās mērķiem, uzdevumiem un iespējām;
 • meža sertifikācijas vidi, standartiem un principiem;
 • vides, sociālās un ekonomiskās interešu sabalansēšanu apsaimniekojamā teritorijā;
 • vides un darba aizsardzību mežsaimniecībā.

Piedalīšanās seminārā ir bez maksas.
Vairāk informācijas var uzzināt, zvanot pa tālr. 25414008.
Semināru organizē LVMI “Silava”.


1-1 of 1