SPORTS‎ > ‎Sporta pasākumi‎ > ‎Skriešanas seriāls‎ > ‎

Vaidavas cilpas 2017


Turpinot pirms gada iesākto tradīciju, 2017.gada 5. oktobrī ar brīvo startu no plkst. 18.00 līdz 19.00 Vaidavas ezera pludmalē, Vaidavā atsāksies skriešanas seriāls, kam dots nosaukums “Vaidavas cilpas”. 

Pērnā gada rudenī norisinājās skriešanas seriāls “Sietiņieža cilpas”, savukārt š.g. pavasarī tas turpinājās Zilākalna svētvietā, kam tika dots nosaukums “Zilākalna cilpas”. Katru sezonu pasākums pulcē teju 200 sportistus, kas savu brīvo laiku izvēlas pavadīt aktīvi. 

Arī šogad skriešanas seriāla rudens sezonas dalībniekiem būs iespēja skriet vai nūjot distanci ar cilpas garumu 1,20 km laika limita ietvaros, kas noteikts atbilstoši vecuma grupai. Tiks fiksēti pilnie noskrietie apļi un to uzskaite notiks ar SPORTident atzīmēšanas sistēmu, ar kuru jāatzīmējas pēc katras cilpas veikšanas. 

Distance būs marķēta ar gaismu atstarojošiem elementiem un skriešana norisināsies pa takām ar grants, grunts, koku sakņu atklājumiem vai dabīgiem šķēršļiem. Ar distances attēlojumu kartē varēs iepazīties Kocēnu novada domes mājaslapā ne vēlāk kā divas dienas pirms pirmā sacensību posma. 

Plānots, ka “Vaidavas cilpas” norisināsies 5. posmos – 5., 12., 19., 26. oktobrī un 2. novembrī. Savukārt skriešanas seriālu noslēgs skrējiens par godu Lāčplēša dienai. 

Skriešanas seriālā piedalīties aicināti gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie, kā arī nūjotāji. Pieteikties sacensībām iespējams sacensību norises dienā un vietā vai iepriekš, līdz katras trešdienas plkst. 18.00 tiešsaistē

Rezultāti tiks publicēti Kocēnu novada mājas lapā. Noslēgumā 1. - 3. vietas ieguvēji kopvērtējumā katrā vecuma grupā tiks apbalvoti ar medaļām. 

Pasākumu organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu un Ziemeļvidzemes orientēšanas centru. Atbalsta ilgstošs sadarbības partneris aktivitāšu organizēšanā aktīvā tūrisma centrs “Eži”, kā arī Latvijas garškopju kustība “Gardu muti”. 

Distances veikšanai dalībnieks izmanto personīgo rokas bateriju vai pieres lukturīti. Organizatori gaismas lukturīšus neizsniedz!