SPORTS‎ > ‎Sporta pasākumi‎ > ‎Skriešanas seriāls‎ > ‎

Zilākalna cilpas 2017Skriešanas seriāla jaunā sezona – Zilākalna cilpas 2017

Lai mudinātu iedzīvotājus, kā arī skolēnus brīvo laiku pavadīt aktīvi un popularizētu veselīga dzīves veida iespējas, Kocēnu novadā startēs skriešanas seriāla jaunā sezona, kam dots nosaukums “Zilākalna cilpas”. 

Pērnā gada rudenī norisinājās skriešanas pasākumu seriāls “Sietiņieža cilpas”, kas pulcēju teju 200 dalībniekus. Šogad skriešanas seriāla jaunās sezonas dalībniekiem būs iespēja izskriet distanci ar cilpas garumu 1,20 km Kocēnu novada augstākajā punktā – Zilākalnā (starts – Zilākalna stāvlaukumā). 

Dalībniekiem būs iespēja skriet un nūjot pa vienu cilpas garumu (distanci) laika limita ietvaros, kas noteikts atbilstoši vecuma grupai. Tiks fiksēti pilnie noskrietie apļi un to uzskaite notiks ar SPORTident (identifikācijas zīmēm), ar kurām jāatzīmējas pēc katras cilpas veikšanas.

Distance būs marķēta ar gaismu atstarojošiem elementiem un skriešana norisināsies pa takām ar grants, grunts, koku sakņu atklājumiem vai dabīgiem šķēršļiem. Ar distances attēlojumu kartē varēs iepazīties Kocēnu novada domes mājaslapā www.kocenunovads.lv ne vēlāk kā divas dienas pirms pirmā sacensību posma.


Plānots, ka sacensības norisināsies četros posmos, sākot no 16.marta līdz 6.aprīlim:
  • 1. posms – 16.martā 
  • 2. posms – 23.martā 
  • 3. posms – 30.martā 
  • 4. posms – 6.aprīlī 

Visi rezultāti tiks publicēti www.kocenunovads.lv. Noslēgumā tiks apbalvoti katras vecuma grupas ātrākie sportisti.  Kopvērtējuma apbalvošanas norises vieta un laiks tiks paziņots ne vēlāk kā līdz 28.martam. 1. - 3. vietas ieguvēji kopvērtējumā katrā vecuma grupā tiks apbalvoti ar medaļām.

Skriešanas seriālā piedalīties aicināti gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie, kā arī nūjotāji. Pieteikties sacensībām iespējams sacensību norises dienā un vietā vai iepriekš līdz, katras otrdienas (15., 22., 29., 5.) pl.24:00 tiešsaistē.

Pasākumu organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu un Ziemeļvidzemes orientēšanas centru. Atbalsta viens no lielākajiem pasaules kūdras produktu ražotājiem Klasmann-Deilmann, ilgstošs sadarbības partneris aktivitāšu organizēšanā aktīvā tūrisma centrs Eži un Venden, kas iegūst ūdeni Gaujas nacionālā parka teritorijā, Kocēnu novadā.

Distances veikšanai dalībnieks izmanto personīgo rokas bateriju vai pieres lukturīti. Organizatori gaismas lukturīšus neizsniedz!