SPORTS‎ > ‎Sporta pasākumi‎ > ‎

Skriešanas seriāls "Cilpas"

Kopš 2016. gada rudens, kad, sanākot kopā aktīvās atpūtas entuziastiem, Sietiņiezī pirmo reizi notika Kocēnu novada skriešanas seriāls “Cilpas”, sacensības norisinājušās septiņās Kocēnu novada vietās – Sietiņiezī, Zilākalnā, Vaidavā, Rubenē, Dikļos, Bērzainē un Kocēnos.

Sacensību pastāvēšanas vēsturē viskuplāk apmeklētākās bija "Kocēnu Cilpas 2019", kas pulcēja 203 dalībniekus, no kuriem lielākā daļa dalībnieku bija bērni un jaunieši, kas ir arī šo sacensību izveidošanas pamatideja – veicināt bērnu un jauniešu iesaisti aktīvā un veselīgā brīvā laika pavadīšanā.

Skriešanas seriālā piedalīties aicināti gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie, gan nūjotāji. Skriešana, nūjošana norisinās pa aptuveni kilometru garu apli (apļa garums, ņemot vērā trases specifiku, var atšķirties), kas ved pa takām ar grants, grunts segumu, koku sakņu atklājumiem vai dabīgiem šķēršļiem, ar kontrollaiku – pieaugušajiem 1 stunda, bērniem un jauniešiem (līdz 16 gadu vecumam) 30 minūtes. Laika kontrole tiek nodrošināta ar SPORTident ierīci, kas nodrošina iespēju fiksēt katrā noskrietajā aplī patērēto laiku un ātrumu.

Plašāka informācija par aizvadītajiem posmiem pieejama, uzspiežot uz konkrētā posma logo.

http://www.koceni.lv/sports/sporta-pasakumi/skriesanas-serials-1/mezulu-cilpas-2020

Sietiņieža cilpas 2016
Zilākalna cilpas 2017
Vaidavas cilpas 2017
Rubenes cilpas
http://www.koceni.lv/zinas/zinas-top5/kocenunovadaarisorudennorisinasiesskriesanasserialscilpas
http://www.koceni.lv/zinas/novada-zinas/arpavasaraskrejienunosledziesskriesanasserialsberzainescilpas
http://www.koceni.lv/sports/sporta-pasakumi/skriesanas-serials-1/kocenu-cilpas-2019
Comments